Jump to content
Dogomania

Łódź 2007


Viz

Recommended Posts

Gratuluję wszystkim :multi:
Ja też się pochwalę. Nasz wystawowy debiut, czyli pierwszy występ Belli Kudłaty Kłębuszek (miniatura apricot, klasa pośrednia, wł Aleksandra Majka ;)) dostała ocenę doskonałą, I lokatę i CWC :D:multi:

Co prawda doświadczenie mam małe ale uważam, że sunia się doskonale sprawiła ;)

Ale też wystawę - a właściwie tę "przepiękną" pogodę właśnie odchorowuję ;( zapalenie krtani się przyplątało.

Co do szczotki - nie znalazłam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Oleniek']Gratuluję wszystkim :multi:
Ja też się pochwalę. Nasz wystawowy debiut, czyli pierwszy występ Belli Kudłaty Kłębuszek (miniatura apricot, klasa pośrednia, wł Aleksandra Majka ;)) dostała ocenę doskonałą, I lokatę i CWC :D:multi:

Co prawda doświadczenie mam małe ale uważam, że sunia się doskonale sprawiła ;)
[/quote]
Jak na debiut, to wynik jest super!!! BRAWO!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokoik1'][CENTER][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]GRATULACJE DLA WAS I WASZYCH PSIACZKÓW[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/CENTER]




[LEFT]Nas niestety tam nie było i dlatego mamy malutka prośbę - czy ktoś obfocił pinczerki mini i bostonki???


Z góry dziękujemy :lol:[/LEFT]



[/quote]
pinczerki mini... widzialam ich tylko pare.... a ja je tak luuubie :D

Link to comment
Share on other sites

no wiec ja wrocilam dzisiaj rano, bo spalam u znajomej, wiec tak jakos wyszlo.
Jestem baaardzo zadowolona, aczkolwiek nie z pogody :/
gdyby nie to to wszystko super ;)

mam jakies foty, ale to jutro bo nie mam dzisiaj karty przy sobie.

i przypominam o swojej poprzedniej prosbie - JESLI KTOS MIALBY FOTY [b]HISZPANSKICH PSOW WODNYCH[/b] TO PROSZE O WRZUCANIE NA FORUM LUB WYSLANIE NA MAILA [ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ]

z góry dziekuje ;)

PS: moje zdjecia jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']no wiec ja wrocilam dzisiaj rano, bo spalam u znajomej, wiec tak jakos wyszlo.
Jestem baaardzo zadowolona, aczkolwiek nie z pogody :/
gdyby nie to to wszystko super ;)

mam jakies foty, ale to jutro bo nie mam dzisiaj karty przy sobie.

i przypominam o swojej poprzedniej prosbie - JESLI KTOS MIALBY FOTY [B]HISZPANSKICH PSOW WODNYCH[/B] TO PROSZE O WRZUCANIE NA FORUM LUB WYSLANIE NA MAILA [ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ]

z góry dziekuje ;)

PS: moje zdjecia jutro ;)[/quote]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Hej Kasiu, no foteczki szybciutko:loveu: - już myślałam, że nie wrócisz z tej Łodzi:eviltong: ;) [/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nugatiko - niestety mi nie udalo sie ufocic hiszpanskich psiakow dowodnych, mialam nadzieje ze beda w okolicy labladorow, w ktorej spedzilam prawie cala wystawe,a jak skonczylam wystawiac juz bylo po ocenie :( Osobiscie chcialam spotkac sie z Ania Rapp, ale nic z tego nie wyszlo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']:lol:
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Foryś z Tałchejów wywalczył ocene doskonałą 1/3 CWC i res CACIB:multi: [/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
Ja już Wam gratulowałam, ale co mi szkodzi zrobić to jeszcze raz?
[SIZE=4][COLOR=Red][B]GRATULACJE!!! Super wynik!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ogromne gratulacje:lol: :lol: Pogoda okropna..Ja prezentowałam tym razem wypozyczonego z Włoch "blondyna" -oczywiście lhasa - Pabers Tender Love, który wygrał CWC, CACIB , BOB, czym ukończył interka, a na finałach wywalczylismy vice BOG.
Ma może ktoś foteczki z finałów z niedzieli? moi fotografowie pouciekali, wygnani przez tę okropną pogodę:razz:

Link to comment
Share on other sites

to ja sie pochwale-nasza suska z posredniej wygrala posrednia,potem porowanie z suska z otwartej i dostala CACIB-ale nie CWC:crazyeye: -i to normalne??????Wiecie-to nasz pierwszy cACIB i ja nie wiem teraz jak to ugryzc:roll: -wiem co trza do intera,wiem tez ze jej trzeba i tak 5 miesiecy do championa PL bo zaczela posrednia 31 marca i wtedy usyskala swoj pierwszy CAC(tzn zaczela posrednia w sumie w lutym i tam byla druga)-ale z reguly widze ze jak CACIB to i CWC a tu mamy CACIB bez CWC:lol: ..Sedzina nie przyznawala CWC za wygrana w posredniej-a moja suska w tej klasie szla-i potem w porownaniu z otwarta gdzie suska dostala cwc moja wygrala-odstawiono CWc a postawiono CACIB-zjezdzilam juz troche wystaw i to dla mnie zagwozdka:lol: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']to ja sie pochwale-nasza suska z posredniej wygrala posrednia,potem porowanie z suska z otwartej i dostala CACIB-ale nie CWC:crazyeye: -i to normalne??????Wiecie-to nasz pierwszy cACIB i ja nie wiem teraz jak to ugryzc:roll: -wiem co trza do intera,wiem tez ze jej trzeba i tak 5 miesiecy do championa PL bo zaczela posrednia 31 marca i wtedy usyskala swoj pierwszy CAC(tzn zaczela posrednia w sumie w lutym i tam byla druga)-ale z reguly widze ze jak CACIB to i CWC a tu mamy CACIB bez CWC:lol: ..Sedzina nie przyznawala CWC za wygrana w posredniej-a moja suska w tej klasie szla-i potem w porownaniu z otwarta gdzie suska dostala cwc moja wygrala-odstawiono CWc a postawiono CACIB-zjezdzilam juz troche wystaw i to dla mnie zagwozdka:lol: :oops:[/quote]

Kurcze, szkoda, że nie wyjaśniłaś tego od razu przy ringu z samym sędzią. Bo sytuacja zaiste nietypowa ... Być może było to tylko błędem ze strony osoby piszącej opis w karcie. Czasami tak bywa, że nie dosłyszy ona czegoś, jeśli sędzia dyktuje zbyt szybko opis, lub tłumacz coś pominął w tłumaczeniu ...
No ale coż, wydajemi się niestety, że teraz to już przysłowiowa "musztarda po obiedzie" .... A szkoda, naprawdę szkoda ....

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...