Jump to content
Dogomania

Łódź 2007


Viz

Recommended Posts

[quote name='filonek_bezogonek']:stupid: taak regulamin ma wiele martwych przepisow ktore przestaja obowiazywac przez desuetudo :evil_lol:[/QUOTE]
Tak tylko mówię, żeby się nie okazało, że ktoś przeszedł całe miasto z psem na wystawę, a tu nagle się komuś przypomni i psa nie wpuszczą :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarne Gwiazdy']Tak tylko mówię, żeby się nie okazało, że ktoś przeszedł całe miasto z psem na wystawę, a tu nagle się komuś przypomni i psa nie wpuszczą :)[/quote]


eee nie badzmi pesymistami :)
kazdy zna regulamin a i tak malo osob cokolwiek sobie w tej kwestii robi ;)

Osobiscie polecam sie jesli chodzi o desant i przerzucanie psa przez siadke w usttronnym miejscu:) HIHI

Link to comment
Share on other sites

A my nie wiemy czy pojedziemy ostatecznie... czekamy na rozwiązanie u suczki naszej, i jeśli urodzi to nie będzie miał kto pojechac... :/
Eh. Mamy nadzieje ze jednak poczeka trochę ^^
Jeśli wszystko będzie dobrze to jutro pakowanie wieczorem i z samego rana na wystawę z psem. :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red]Pilne ![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]mam już przejazd zapewniony w jedną strone jade jednak pociagiem i [SIZE=5]wysiadam na stacji w Łodzi - Kaliska no i niewiem jak dojechać z tamtąd na teren wystawy !!![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Czy moge liczyć ze ktoś mi napisze w jaki autobus czy tramwaj wsiąść z psem ?[/SIZE]
[SIZE=4]Ewentualnie telefon do jakiejś korporacji taksówkowej tak na wszeli wypadek ( najlepiej tańszej:roll: )[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Z góry dziękuje za pomoc.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1'][SIZE=5][COLOR=red]Pilne ![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]mam już przejazd zapewniony w jedną strone jade jednak pociagiem i [SIZE=5]wysiadam na stacji w Łodzi - Kaliska no i niewiem jak dojechać z tamtąd na teren wystawy !!![/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Czy moge liczyć ze ktoś mi napisze w jaki autobus czy tramwaj wsiąść z psem ?[/SIZE]
[SIZE=4]Ewentualnie telefon do jakiejś korporacji taksówkowej tak na wszeli wypadek ( najlepiej tańszej:roll: )[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Z góry dziękuje za pomoc.[/COLOR][/SIZE][/quote]

Dokładnie, mam tą samą prośbę.
Łodzianie pomóżcie! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1'][SIZE=6][COLOR=red]Nadal będe wdzięczna za wskazanie trasy z dworca Łódź - Kaliska do terenu wystawy.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=#ff0000]Bardzo prosze o pomoc bo za 4 godzinki mam pociąg.[/COLOR][/SIZE][/quote]

ja bym polecila autobus lini 99
wsiadasz na przystanku dworzec łódź kaliska a wysiadasz za 16 przystankow na przystanku o nazwie stadion start
chyba najprosciej dla osoby spoza łodzi.
a w ktora strone masz wsiasc to spytasz na dworcu albo na przystanku. masz jechac w strone startu, srodmiescia a nie retkini.

tu masz rozkład
[URL="http://www.mpk.lodx.pl/rozklady"]www.mpk.lodx.pl/rozklady[/URL]

ew taxi
42650-50-50
9191

nie wsiadajcie w taxi pod dworcem bo to zazwyczaj oszusci - taka niestety prawda. zadzwoncie i zamowcie lepiej


nt pytan co do zabrania ze soba psa nie wystawianego
ja zawsze wchodzilam z moimi psami jak ich nie wystawialam - konieczna jest ksiazeczka zdrowia + zasw o szczepieniu. siedzi weterynarz ktory rzekomo bada psy ale my badani nigdy nie bylismy. (moze dobrze nam z oczu patrzy :-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figasia']a ja mam pytanko bo nie czytalam od poczatku,czy wejsc mozna na wystawe tylko z psami,ktore sa wystawiane.bo ja chce sie przejechac i popatrzec ale zarazem zabrac moje pupilki.dajcie znac.[/quote]
Jeżeli obsługa będzie pracowała dobrze i będzie się trzymała regulaminu,to nie wejdziesz z niezgłoszonymi psami - co wtedy z nimi zrobisz? Zostawisz w samochodzie w upale?

A tak poza tym - będzie wystarczająco dużo psów wystawowych,po co robić jeszcze dodatkowy tłok?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze zdjęcia z wystawy, na stronie:
[URL]http://barwyzycia.bloog.pl/gal,265965,title,wystawa-Lodz-2007[/URL][U],.[/U]


Niestety szczeniaki i tak były sprzedawane w dodatku niedaleko wejścia, a tak się organizatorzy zarzekali, że dopilnują :angryy:

A my z Bacusiem wystawiamy się jutro :evil_lol: ring 5 o godz 10:cool3: ale nie wypadnie najlepiej bo straszny urwis z Bacy:shake: ale za to jaki kochany;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...