Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA!Mini zostaje z nami!Porzucona sunia husky syberyjski!


Biedroneczka

Recommended Posts

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj dawno mnie tu nie było.... PRZEPRASZAM! :modla:
Muszę teraz dzielić swój czas pomiędzy absorbujące dziecko i psy i koty i tylko brakuje koni, kur, owiec itp :diabloti:
Był kolejny telefon w sprawie Mini (po akcji w Platanie), ale na razie cisza. Nie wiem co ja takiego mówię przez telefon, że ludzi odstraszam.

Mini ma się dobrze. ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ z moją kotką!!! Czasem ją pogoni, ale ogólnie Franka może się swobodnie poruszać po podwórku bez ryzyka, że straci łapę, ogon albo głowę :evil_lol:
Dalej nie da się nikomu pogłaskać oprócz mnie :-(
Jak widzi wózek to diabeł prędkości w nią wstępuje. Zaczyna podskakiwać, popiskiwać i szczekać, bo wie, że pójdzie na spacer. Bardzo ładnie chodzi na smyczy przy wózku.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i39.tinypic.com/dzh0sj.jpg[/IMG]

Dziewczyny szukam PILNIE domu dla tego pięknego psiaka. Ciapek ma 7 lat, jest przesympatycznym i bardzo kontaktowym kundelkiem. Szuka domu ponieważ obecni właściciele już go nie chcą :-( Ciapek mieszka na dworze, jest w dobrej kondycji fizycznej ale siada mu psychika (co chyba Was nie dziwi). Ten słodziak jest w Częstochowie na osiedlu Lisiniec. Właściciel chce się go pozbyć jak najszybciej i juz mysli czy nie wywalić go do lasu, albo uśpić!!! Błagam jeśli znacie kogoś kto ma wolne miejsce w domu to podeślijcie go! Ja nie dam rady zajmować się czwartym psem, nawet nie miałabym gdzie go trzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Niestety nie mam fb i nie specjalnie chcę zakładać konto. Możesz umieścić taka info na fb?[/QUOTE]

Mogę ale musisz mi wysłać info i zdjęcia na maila bo tutaj nie widzę. Co z tą Panią od Mini ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znowu zapuściłam wątek!
Ciapek został w swoim starym domu, bo dzieci zbuntowały się przeciwko głupim rodzicom.
Miałam wizytę rodziny zainteresowaną adopcją Mini. Wcale nie przypadli mi do gustu, no zero chemii pomiędzy nami! Państwo wypełnili ankietę w platanie, niby wszystko o.k, po czym okazało się, że Pani 10 lat temu adoptowała psa ze schroniska i oddała go (po 10 latach bycia razem!!!!) do schroniska bo miał skazę białkową! No kutwa go mać! to ja powinnam oddać Nestora bo ma problemy z chodzeniem i często muszę pomóc mu wstać.
Dzisiaj będę rozmawiać z moim mężem, ponieważ poważnie zastanawiam się nad adopcją Mini. Trzymajcie kciuki!

[IMG]http://i44.tinypic.com/ayr9k2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...