Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA!Mini zostaje z nami!Porzucona sunia husky syberyjski!


Biedroneczka

Recommended Posts

Na maila fundacyjnego dotarła ankieta od tych Państwa, już kilka dni temu :) dopiero dziś odpisałam, poprosiłam żeby ustalali wszystko z Biedroneczką ponieważ jest wystarczająco odpowiedzialna i kompetentna, żeby podjąc samodzielnie decyzję o adopcji Mini :D
Tylko kwestia wizyty przedadopcyjnej, znalazł się już ktoś kto pomoże?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sisay']Na maila fundacyjnego dotarła ankieta od tych Państwa, już kilka dni temu :) dopiero dziś odpisałam, poprosiłam żeby ustalali wszystko z Biedroneczką ponieważ jest wystarczająco odpowiedzialna i kompetentna, żeby podjąc samodzielnie decyzję o adopcji Mini :D
Tylko kwestia wizyty przedadopcyjnej, znalazł się już ktoś kto pomoże?[/QUOTE]

Ty$ka napisała na poprzedniej stronie, ze ktoś się znalazł ale...no właśnie ale co z tego wynikło to nie wiem bo Ty$ka nie chce nam psuć humoru światecznego... więc ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Biedroneczka']Jeśli do końca tego tygodnia nie odezwie się nikt z husky adopcje czy sos husky to trzeba szukać kogoś do wizyty przedadopcyjnej. Sami się przekonamy czy coś jest nie tak.[/QUOTE]

Jeśli sie nie odezwią, to poszukamy sami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Wydaje mi się że nie ma co czekać, opinia opinią ale warto sprawdzić ją osobiście.
Ankieta i zdjęcia psa są super, to że jakaś osoba z jakiejś fundacji ma jakieś "ale" nie powinno w żadnym wypadku dyskwalifikować domu.[/QUOTE]

Wizyta się odbędzie napewno. Biedroneczka napisze szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...