Jump to content
Dogomania

10 tyg.ON z chorą łapką czy ma szansę na lepsze życie? MA DOM


Mani2000

Recommended Posts

Może lepiej jeszcze poczekać z ogłoszeniami aż ściągnie się gips. Niuniek rośnie jak na drożdżach, wygląda naprawdę super poza tym, że boroczek taki pechowy. Ma super opiekę. Duże podziękowania dla Ani i jej mamy, a także dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc Małem, za transport, zbieranie pieniędzy i zainteresowanie. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to Niuniek świetnie trafił :D
to trzymam kciuki za ostateczną odpowiedź, ale przyznam, że tak w duchu sobie marzyłam, żeby maluch u Ciebie został :D
mam nadzieję, że kiedyś przejdzie mu uraz do mnie po tej całej tułaczce weterynaryjnej i będę mogła go odwiedzić :D?
i wiesz, że zawsze jak coś to pisz a chętnie pomogę ;)

Link to comment
Share on other sites

Saraisa zawsze będziesz mile widziana ;) masz do mnie tel więc tylko daj cynka ....Kubuś ma się dobrze dużo ostatnio śpi zaprzyjaźnił się z moim psem wczoraj już razem spali ;p nie było dziś pani dyrektor ,ale rozmawialiśmy z panią Anią i umówilismy się za 2 dni na rozmowę o adopcji

Link to comment
Share on other sites

Kubus szybko rośnie dziś miał ciężki dzień :( łapka mu zaczęła puchnąć i cały dzień piszczał ...dzwonilismy do kliniki i zalecil kupić aescin i wymasować łapkę teraz już jest troche lepiej a tak poza tym Kubuś już został adoptowany przez nas;)

Link to comment
Share on other sites

Kubuś dziś byl u weterynarza ponieważ całą noc piszczał i łapka nadal puchła a to z tego powdu ,że Kubus rośnie no i gips już się ciasny robił mimo że przycinaliśmy nic to nie dało ,weterynarz zdjął mu gips oraz szwy wymasowali łapkę ,miał tez robione prześwietlenie i wszytko jest dobrze (sam weterynarz powiedział ,że na takie złamanie jak on mial to jest bardzo dobrze teraz )ma przez tydz brać aescin no i w następną sobote ostatni raz do kontroli ,dzisiejsza wizyta wyniosła 107 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...