Jump to content
Dogomania

Kasia&tosia


KASIA&TOSIA

Recommended Posts

witamy serdecznie:lol: Jesteśmy to nowe. MY to znaczy Ja Kasia oraz Tosia urodzona 8 sierpnia br. suczka buldożka francuskiego koloru marengo:lol::lol::lol:

Tosia jest u nas od wczoraj i na razie sie oswajamy z nowych otoczeniam i ze sobą nawzajem.

Wczoraj zaliczyliśmy pierwszą wizyte u weta dzięki naszej wspaniałej przewodniczce po psim świecie Rami (buziole za pomoc) przeżyłyśmy ale lista zaleceń jest....wierzymy że będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehehe mam Cię Kasiunia:buzi::multi:

Moje kochane Dziewuszki dołączyły do nas:loveu::loveu::loveu:

Będziemy robić foty co Skarbie?:lol: Nauczymy Tośkę jak się bryka z chiłkami:diabloti:
Ehh... ile cudownych chwil przed Nami:multi:

Pozwolę sobie dodać, że Tośka to Roza Gołyski Raj i miała bardzo ładnych rodziców:loveu:
Nie zabijaj Kasiu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że wyjdzie mi wklejanie zdjęć to pierwszy test :))))

[IMG]http://i39.tinypic.com/deoiuv.jpg[/IMG]


[IMG]http://i41.tinypic.com/30svwpz.jpg[/IMG]



To nasza Tośka w swojej ulubionej pozycji czyli w pościeli:) bądź w kocyku :))) byleby było mięciusio....


A wieści z wizytu od weta są nastepujące:
1. psinka nie została u hodowcy wystarczająco odrobaczona i teraz zwalczamy obcego 10 dni na antybiotyku,
2. dopiero po zwalczeniu gadziny od środka zostaniemy zaszczepieni więc póki co mamy szlaban na spacerki po osiedlu,
3. i najważniejsze czeka nas oczywiście to co czeka większość Bulw tzn korekta nosa i podniebienia.

Mimo tych pewnym niedogodności mamy sie całkiem fajnie i psikę momentami rozpiera taka energia że szok :))))

Link to comment
Share on other sites

Bosz jaka Tosia to piękna sunia!!! Trochę przypomina mi Nerusia jak byl taki maluteńki. Mają podobne umaszczenie i uszy:loveu::loveu::loveu: Kasiu czeka Cię jeszcze mnóstwo cudownych dźwięków jakie wydają bulwy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Powiem szczerze, że myślałam, że jak kupuje się psa z hodowli to zawsze wszystko jest ok a jednak nie do końca. No ale Tosia jest już pod dobrą opieką i bedzie tylko dobrze. Życzymy miłej niedzieli! Łapeczka od Nero dla Tosi

P.S. jak już raz wpuścisz buldożka do łóżka to już tam zostanie bo najlepiej jak się jeż przy Pańci/Pańciu i jest cieplutko i mięciutko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy :))) a co do fotek no cóż mam słaby zapłon :(( dziś znowu jak pan sobie poszedł było spanie na poduszce więc musimy chyba kupić trzecią poduchę do naszego wyrka....Tośka to niezła aparatka i przylepa...chwile spędzone samotnie w ciągu dnia rekompensuje sobie w 100% potem :)))

ale musze przyznać, że chyba Piesio już zdrowieje bo skończyło szamanie kupek i już nie siedzi w misce cały dzień...zobaczymy w piątek Pan idzie z psinka do weta :)))

Link to comment
Share on other sites

No to bardzo dobrze, że są efekty, teraz jak się mała rozkręci to dopiero będzie:evil_lol:

Jak już dzieciaki poczują się lepiej to może jakieś weekendowe spotkanko? my dziś ostatni antybiotyk:multi: i może w pt szwy ściągniemy?:cool3:

Podusię kup koniecznie, bo będziesz spała tak jak ja - w samym rogu łóżka z psem na głowie:evil_lol::loveu:

Czekamy na jakieś foto:loveu:

Link to comment
Share on other sites

po wypłacie szarpne się na zakup :)) a co do spotkanka jestem za jak najbardziej :)) własnie już się rozkręca :diabloti::diabloti::diabloti:..... zaczyna dymić, że nie sposób nad nią zapanować momentami.:crazyeye:...chciałabym już żeby była zdrowa aby mozna ją było w końcu zaszczepić aby zaczać wypady na zewnątrz...w piatek wybieramy się z nia do kontroli zobaczymy co Pani wet powie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KASIA&TOSIA']po wypłacie szarpne się na zakup :)) a co do spotkanka jestem za jak najbardziej :)) własnie już się rozkręca :diabloti::diabloti::diabloti:..... zaczyna dymić, że nie sposób nad nią zapanować momentami.:crazyeye:...chciałabym już żeby była zdrowa aby mozna ją było w końcu zaszczepić aby zaczać wypady na zewnątrz...w piatek wybieramy się z nia do kontroli zobaczymy co Pani wet powie.....[/QUOTE]
jak Tosieńka jest pod taką opieką to Panie wet może powiedzieć tylko jedno, że jest dobrze! Głaski dla Tosieńki i łapeczka od Nero

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...