Jump to content
Dogomania

Trójmiasto- NARESZCIE:)


sic!

Recommended Posts

Wind

tiaaaa właśnie stawiamy garaż-jeszcze trzeba dach przykręcić :D pogoda nam płata takie figle że już mi ręce opadają!Co już na plac się wybiorę to coś pada( np ostatnio grad), ale mam nadzieję,że lato ruszy w końcu.

Ogólnie jakoś takoś siem kręci - no poza tym,że większość ludzi cierpi na brak czasu to jest ok.

Za rok na pewno będziemy mieć u siebie mistrza Polski hehehe,a ty do nas to tak na stałe czy na chwilkę??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sic!

wszystkie znaki na ziemi i niebie mowia, ze na stale :-) Jak tylko uda mi sie znalezc kawalek fajnej ziemi pod fajny domek to juz nic nie bedzie stalo na przeszkodzie, aby na dobre osiasc nad morzem :-)

Od wrzesnia rozpoczynam poszukiwania, ktore mam nadzieje zakonczyc wczesna wiosna. Dlatego tez miedzy kwietniem a czerwcem powinnam juz byc po przeprowadzce.

Co do roznych przeszkod to u nas dotad tez nie bylo lekko :( W lutym Majka miala kontuzje lapy wiec prawie dwa miesiace mielismy treningi z glowy. A gdy juz moglysmy trenowac, to sie okazalo, ze nasz Klub musi szukac nowego terenu. Ale w koncu trudnosci zostaly pokonane i od soboty trenujemy w nowym super-miejscu :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wlasciwie w Centrum Wawy czyli kazdemu jest blisko. Doladnie przy ul. Raclawickiej. Teren doprawdy jest ok. Ogrodzony i chroniony, zielony i odizolowany naturalnymi skarpami od ulicy i chodnikow. Jednak najwazniejsze, ze doskonale nadaje sie na treningi :-)

Link to comment
Share on other sites

Wind

ziemi u nas pod dostatkiem pod domki fajne i mniej fajne :D

my dziękować Bogu ( i urzędowi miasta Gdynia) mamy teren na następne 10 lat, więc powolutko grodzić się będziemy i te inne. Mam nadzieję że jeszcze jakiś sponsor się znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

wind: mam takie inne pytanko, znajomi chca kupic Yorka, czy moglabys polecic jakas hodowle? Namowilem zeby kupili z papierami, watpie czy beda jezdzic po wystawach, ale namowilem ich zeby nie kupowali "po rodowodowych rodzicach". Takze bylbym wdzieczny jakbys mogla polecic jakas hodowle , jaka jest srednio cena Yorka z rodowodem? :)

Link to comment
Share on other sites

wind: mam takie inne pytanko, znajomi chca kupic Yorka, czy moglabys polecic jakas hodowle? Namowilem zeby kupili z papierami, watpie czy beda jezdzic po wystawach, ale namowilem ich zeby nie kupowali "po rodowodowych rodzicach". Takze bylbym wdzieczny jakbys mogla polecic jakas hodowle , jaka jest srednio cena Yorka z rodowodem? :)
Sobol. przykro mi, ale Twoja prośba nie ma nic wspólnego, ani z tym tematem, ani ze sportem. Proszę, abyś takie pytania zadawał(a) na PW lub w odpowiednim tematycznie dziale.
Link to comment
Share on other sites

Nooo nam nie przeszkadza tylko coś nasz fotograf ma tyły-prawda Sobol??:D

Na zdjęciach w większości jest moja Zuza+ jej narzeczony bearded z którym chyba (o ile jego pani nie) wystartuję w Sopocie. Drżyjcie hehehe

Link to comment
Share on other sites

pan fotograf, jak przyjezdza, to albo leje albo nie ma treningu :P hehehe , a jak nie moze , to albo odsypia po pracy, albo uzywa wakacji na dzialce :) nie boj sie, pojawie sie na pewno , z reszta jak juz pewnie wiesz szykuje sie stronka :)

Link to comment
Share on other sites

sic!,

Dobra uwaga! Fotograf ma tyly ;) Mamy juz lipiec a Wy serwujecie zdjecia z grudnia :lol: Czekam na aktualne fotki, roznych psow i ich zmagan np. na strefowkach :-)

Zaluje, ze nie bedzie nas na wystawie w Sopocie i nie bede mogla zobaczyc Waszego wystepu. Ale mam nadzieje, ze co sie odwlecze to nie uciecze.

Jak dobrze pojdzie we wrzesniu postaram sie Was odwiedzic - o ile nie bedziecie miec nic przeciwko. Jednak o tym wspomne, przed moim wypadem do Trojmiasta.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...