Jump to content
Dogomania

Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)


dzasta

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Asiaczek']A jakiż to nowy sprzęciorek mamy? Pochwal się!

Pzdr.[/QUOTE]


Sony Alpha 300

[quote name='Vectra']No , noooooo :) resztę ci powiem na żywo :evil_lol:[/QUOTE]

No powiesz, naumiesz tylko się naćpaj jakiego uspokajacza bo ja chyba do fotografowania nie jestem stworzona :p

Link to comment
Share on other sites

poidełko moje dla Luny-podłapałam od dziewczyn z forum o shih tzu co mają wystawowe psiaki.Luna miała przebarwienia:od tego,że miała włoski wycięte koło oczek,i od picia z miski,starałam się jej myć i suszyć byzkę,ale jak byłam w pracy...kupiłam poidełko takie dla szczura,świnki morskiej-750ml,mąż zrobił mi taki coś do powieszenia,ale stojaczek i jest,w mojej galerii dodam foteczki jak to z bliska wygląda-woda się nie zabrudzi,szybko nauczyła się pić,teraz Lili woli pić z poidełka niż iśc do kuchni do swojej miski.
a jak twoja psinka nie chce papilotów na pysku to polecam poidełko:wąsy suche.
a co do fryzurki:jak nie chce papilotów to może spróbuj z brody zrobic warkoczyka i z wąsów też-fajnie wygąda,ale nie wiem jak psiak twój by zareagował

Link to comment
Share on other sites

O dzizys miałam nosa że uciekłam z GG bo byś przelała na mnie swą złość :diabloti:

Ja dzisiaj też nie śpię od 7 bo mam znowu gorączkę :(

[quote name='Pegaza']A mnie do tego nie ciagnie..

ale lubie ogladac fajne fotki..:p[/QUOTE]

Ja też wolę oglądać ale chciał nie chciał lubię też swoje stwory oglądać więc jak mus to mus :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']O dzizys miałam nosa że uciekłam z GG bo byś przelała na mnie swą złość :diabloti:

Ja dzisiaj też nie śpię od 7 bo mam znowu gorączkę :([/QUOTE]
pamiętaj że mam jeszcze telefon :diabloti:

pogoda dziś do bani , łeb mnie stuka , więc myślałam że Ty pewno zdychasz też :shake:

pan kurier z tej firmy jest rozbrajający :evil_lol: na wstępie krzyczał , że wie że jest rano , ale pewno pieski głodne , a ma dla nich jedzonko , więc pędził do mnie co sił w silniku :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ano leje jak dzikie :mad:
nie śpię , kurier mnie obudził :diabloti:[/QUOTE]
Z tego,co pamiętam, to kurier był zapowiedziany na poniedziałek... Więc, co się czepiasz faceta?

[quote name='Vectra']pamiętaj że mam jeszcze telefon :diabloti:
pogoda dziś do bani , łeb mnie stuka , więc myślałam że Ty pewno zdychasz też :shake:
pan kurier z tej firmy jest rozbrajający :evil_lol: na wstępie krzyczał , że wie że jest rano , ale pewno pieski głodne , a ma dla nich jedzonko , więc pędził do mnie co sił w silniku :loveu: :diabloti:[/QUOTE]
Ja cie.... serio?:crazyeye:

[quote name='dzasta']O dzizys miałam nosa że uciekłam z GG bo byś przelała na mnie swą złość :diabloti:
Ja dzisiaj też nie śpię od 7 bo mam znowu gorączkę :(
Ja też wolę oglądać ale chciał nie chciał lubię też swoje stwory oglądać więc jak mus to mus :D[/QUOTE]
Ajajaj, znowu gorączka...Trzymaj się i kuruj, bo za 2 miesiące następny sezon wystawowy i licze, że jednak gdzies się razem wybierzemy...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiu , pan z tej firmy , przeszedł wstępne szkolenie klikerowe ...
pierwszy raz jak przyjechał , to się spóźnił jakoś o ponad dobę :mad: a że faktycznie czekałam na karmę dla psów i do tego miała deficyt karmowy ... to dostał zjebke ... poczym pokazałam mu komitet powitalny na oknie , z dopowiedzeniem , że one głodne , a on się spóźnił i next time , jak nie dojedzie na czas , to je wypuszcze :diabloti:
Kolejnym razem , przyjechał bodaj o 7 rano i dzwonił mi dzwonkiem jak oszalały :mad:
więc wyskoczyłam wściekła z łóżka i się mu oberwało - trochę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No chyba od kolana ta gorączka albo od alergii wzięłam leki na alergię jak gorączka minie to od alergii.

Asiaczku ja jeszcze w tym sezonie mam dwie wystawy ale zawsze mam Hendlerkę pod ręką :razz:

A w nst sezonie będę miała małą przerwę na macierzyństwo dziewczynek nie moje jakby co więc pewnie nie poszaleje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...