Jump to content
Dogomania

Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)


dzasta

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='dzasta']Operacja była 18 stycznia we wtorek tak jak pisałam :)

Ortezy nie potrzebuje mam inną specjalną ortezę.

[B]Alicja,Megi i Joasiu dziękuję Wam za słowa otuchy!!![/B][/QUOTE]

kochana ty nie masz za co dziękować
ja mam nadzieję,że te 4 tygodnie szybko ci zleci i bezboleśnie...pózniej b edziesz mieć jakąś rehabilitacje?

Link to comment
Share on other sites

Heh [B]Asiaczku [/B]wiesz jak to jest z Panami :) Jakoś dajemy radę ale jeśli znajdziesz chwilę żeby mnie odwiedzić zapraszam serdecznie :p

[B]Megi82[/B] ja rehabilitację w zasadzie powinnam zacząć już w piątek ale z racji tego że jestem jeszcze słaba bo wcześniej przeszłam infekcję górnych dróg oddechowych a w czasie i po zabiegu straciłam sporo krwi to zaczynam od wtorku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Heh [B]Asiaczku [/B]wiesz jak to jest z Panami :) Jakoś dajemy radę ale jeśli znajdziesz chwilę żeby mnie odwiedzić zapraszam serdecznie :p
.[/QUOTE]
Dzisiaj widziałam się z Vectra i w przyszłym tygodniu nawiedzimy Cię;)
To takie wstępne ustalenia...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

DZISIAJ RANO OBUDZIŁ MNIE TELEFON I STRASZNA WIADOMOŚĆ

JEDEN ZE SZCZENIAKÓW Z MIOTU PO BERCIE I DJ ZAGINĄŁ WCZORAJ

WIECZOREM WE WROCŁAWIU!!!

[B]Piesek zaginął z posesji w okolicy ulic Wróblewskiego i Wittiga dzielnica Wrocławia Biskupin okolice Zoo.

Mamy wiadomość że ktoś widział go z ochroniarzami z Hali 100 lecia we Wrocławiu. Właścicielka już tam jedzie.

[/B]
BŁAGAM JEŚLI KTOŚ Z WAS GO WIDZIAŁ ALBO MIESZKA W OKOLICACH

WROCŁAWIA LUB SAMYM WROCŁAWIU NIECH ZAWIADOMI JAK NAJWIĘCEJ

OSÓB. JEST BARDZO ZIMNO A PIESEK NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZOSTAŁ

SKRADZIONY Z POSESJI WŁAŚCICIELKI.

NIE ZNAM SZCZEGÓŁÓW BO WŁAŚCICIELKA PANI ANIA JEST

ZROZPACZONA I SZUKA PSA CAŁĄ NOC WRAZ Z PRZYJACIÓŁMI

OGŁOSZENIA SĄ ROZKLEJONE W MIEŚCIE, LECZNICE I SCHRONISKA

WE WROCŁAWIU POINFORMOWANE

ZA ZNALEZIENIE PSA LUB JAKIEKOLWIEK INFORMACJE JEST NAGRODA!!!

PIES WABI SIĘ KENZO I MA 6,5 MIESIĄCA

POSIADA TATUAŻ W LEWEJ PACHWINIE O NUMERZE A 288

A TO JEGO ZDJĘCIE

[IMG]http://i55.tinypic.com/o89j11.jpg[/IMG]


KONTAKT DO WŁAŚCICIELKI PSA

ANiA 0 692 266 155

TELEFON DO MNIE 0 668 171 275

JEŚLI MOŻECIE PRZE KLEJCIE TE WIADOMOŚĆ GDZIE MOŻECIE

Link to comment
Share on other sites

Oj jak dobrze, że maluch się znalazł :)

Justynka może Ty mi pomożesz bo już nie wiem do kogo mam się zwrócić :(
Od jakiegoś czasu przy przełączaniu stron na dogo wyskakuje mi okienko "prosze wyłączyć adblockera..."
Wszystko byłoby ok gdyby nie drobny szczegół - ja go nigdy nie instalowałam. Na wątku w administracji jest krótka instrukcja jak wyłączyć, ale jak ja mam wyłączyć coś czego nie mam ??? Szukałam i nie ma ani ikony, ani programu...
No i teraz oprócz wyskakujących reklam często niemal na pół strony to jeszcze mam wyskakujący komunikat :(
Szczerze to aż odechciewa mi się wchodzić na dg :(

Sorki, że tak nie na temat ;)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

No niestety noga daje znać o sobie bólem i pojawiły się nowe niepokojące symptomy ( czekam na powrót mojego ortopedy z USA i zobaczymy czy coś się złego dzieje czy nie ) .

A co do chodzenia to nadal nie mogę jej obciążać czyli poruszam się skacząc na zdrowej nodze przy pomocy 2 kul. A jeszcze dwa tygodnie przede mną takiego chodzenia...

Link to comment
Share on other sites

Lepiej tak skakać=stosować się do zaleceń lekarza,niż żeby coś złego stało się.Kurcze żeby ból już miną,to i ty czułabyś się o niebo lepiej psychicznie.Trzymaj się kochana,a ja trzymam kciuki żeby te twoje niepokojące symptomy nie były niczym złym.Goraco pozdrawiam:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']No niestety noga daje znać o sobie bólem i pojawiły się nowe niepokojące symptomy ( czekam na powrót mojego ortopedy z USA i zobaczymy czy coś się złego dzieje czy nie ) .
A co do chodzenia to nadal nie mogę jej obciążać czyli poruszam się skacząc na zdrowej nodze przy pomocy 2 kul. A jeszcze dwa tygodnie przede mną takiego chodzenia...[/QUOTE]
O, rany, zmartwiłas mnie...
Oszczędzaj nogę, uzywaj tych kul i.... zdrowiej.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cze Justyna:)
wchodze i czytam takie wiesci ..
dobrze ze sie piesek znalazl:multi: ale to zostal skradziony czy sam sobie wyszedl na spacer?
i co do nogi to moj M pol roku o kulach chodzil wiec 4 tygodnie to jest pikus;)
a teraz M wypoczywa sobie w sanatorium z tym ze na noge dalej utyka i go boli.. przeszkadzają mu te sruby i blachy a on ma tego tam sporo :cool1: nieraz po nocach ta noga spac mu nie daje bo go boli a minelo od operacji 9 miesiecy:razz: zanim wroci do pelnego zdrowia to pewnie minie jeszcze sporo czasu a u Ciebie tez tak pewnie bedzie..narazie trzeba sie cieszyc ze masz juz to za soba:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...