Jump to content
Dogomania

Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)


dzasta

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='dzasta']No z progesteronu tzn 9 tygodni od owulacji to dzisiaj :)[/QUOTE]
To po co Ty od tygodnia nie śpisz kobito? :eviltong: Przygotuj się na dzisiejszą noc ;)

Gracka tydzień przed porodem też już zaczęła kopać, ale jak się na dobre zaczęło to to kopanie było nieporównywalnie mocniejsze, chciała podrzeć podkład którym miała wyłożone legowisko i sapanie było ogromne, te wszystkie sygnały wcześniej były lekkie w porównaniu do tego co zaczęła robić jak dostała skurcze ;) A niunka ma rację, jak się zacznie to spanie będzie Twoją ostatnią myślą, ja byłam wtedy od rana na nogach a do 6 rano nawet nie pomyślałam, że chce mi się spać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[I]Cześć Justynko !!
Trzymam kciuki za kulkę Gabinkę i za Ciebie oczywiście też.Chłopcy trzymają łapki :bluepaw::bluepaw::bluepaw:
Wszystko będzie dobrze,musi być.Będę zaglądać :lol:[/I]

[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/23_132_5.gif[/IMG] :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

o widze,że tu akcja czekania na całego,fajnie...ja już nie mogę doczekać się....sama brałam udział juz w 2 akcjach porodowych i w ostatniej szukałam dobrych domków dla 3 piesków-jedynie musieli zwrócić dziewczynie za szczepienia i pdpisali ,że psiaki będa wykastrowane.Więc tym bardziej czekam w napięciu na poród i rozwiązanie4 czy 5 maluszków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Ziaje kopie ziaje kopie i znowu ziaje kopie :D[/QUOTE]
szykuje się

[quote name='Viky i Ja']Widzę, że napięcie wciąż rośnie ;)
Będzie dobrze, Gabinka sobie poradzi w końcu tyle ciotek trzyma za nią kciuki ;)[/QUOTE]

dokładnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Ziaje kopie ziaje kopie i znowu ziaje kopie :D[/QUOTE]
Witam!:) no to widze że tuż tuż i będą kluseczki!!;) Trzymam mocno kciuki! Może do 00;00 jakiś szkrab się urodzi;) chociaż czas nie ważny, wazne żeby maluchy były zdrowe silne, a poród przeszedł bez żadnych przeszkód:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...