Jump to content
Dogomania

Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)


dzasta

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Berta miała miot też w tym roku :) Berta to ta biała suczka nie wiem czy pamiętasz ;)
Jej wybrankiem został piękny niebieski pies CH BLUE LEO Diabelski Uśmiech. W wyniku tego mariażu 4 lipca 2011 urodziło się 5 szczeniąt nawet ich zdjęcia są na poprzedniej stronie :)

Mała jest podobna do Czesio tylko z koloru ;)
Czesio nigdy nie został i nie zostanie ojcem bo 5 lat temu został wykastrowany :))))))))

Link to comment
Share on other sites

W takim duecie to bardziej na Yorka trzeba uważać bo to terrier i szaleje pokazując kto tu rządzi. Nie każdemu bym poleciła połączenie Yorków z innymi terrierami tak z własnego doświadczenia. Aczkolwiek moje dogadują się świetnie jedynie muszę uważać na kontakty Yorki z innymi sukami bo ona chce je ustawiać i sadzi do nich z zębami, Ale daje się to ogarnąć. Wszystko można tylko trzeba chcieć i trzeba być świadomym swoich psów. Moje staffiki lubią Yorki nawet bawiły się z maluchami Yorkowymi od kiedy te skończyły 5 tygodni :)

[attachment=1195:7481.attach]

[attachment=1196:7482.attach]

[attachment=1197:7483.attach]

[attachment=1198:7484.attach]

[attachment=1199:5304.attach]

Link to comment
Share on other sites

ciekawa jestem jak kiedyś mój kilku letni pies yorkowy będzie dogadywał się właśnie z stafficzą siostrą:) myślę że będzie ciekawie, tylko najbardziej boje się że taki mały staffik będzie za bardzo upierdliwy do zabawy dla Jazz'a bo on większych od siebie szczeniaków nie trawi ze względu na przykre doświadczenia z podrostkami, będziemy kontrolować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']ciekawa jestem jak kiedyś mój kilku letni pies yorkowy będzie dogadywał się właśnie z stafficzą siostrą:) myślę że będzie ciekawie, tylko najbardziej boje się że taki mały staffik będzie za bardzo upierdliwy do zabawy dla Jazz'a bo on większych od siebie szczeniaków nie trawi ze względu na przykre doświadczenia z podrostkami, będziemy kontrolować :)[/QUOTE]

to musisz bardzo kontrolować , bo małe staffiki są wyjątkowo upiorne - przerobiłam kilka ras szczeniaków ;) staffiki biją inne na głowę , z pomysłami i wytrwałością w działaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Ehhh czasu teraz mam nawet za dużo ale nie mam jakoś siły ani głowy na dogo...po operacji ciągle mam jakieś komplikacje...obecnie walczę z zakrzepicą i zapaleniem aparatu wyprostnego w obrębie, którego były wyciągane śruby...
Poza tym wczoraj minęły dwa miesiące od śmierci mojego Teścia...a to też przysporzyło nam dodatkowych obowiązków ( Teściowa została sama ciężko chora i niestety nie jest tak sprawna żeby sama mogła samodzielnie funkcjonować) i wybiło nas z rytmu...
Ale pamiętam o Was i myślę o Was!!!
Psów też mi przybyło więc jest się czym zajmować :)[/QUOTE]

[quote name='dzasta']Berta miała miot też w tym roku :) Berta to ta biała suczka nie wiem czy pamiętasz ;)
Jej wybrankiem został piękny niebieski pies CH BLUE LEO Diabelski Uśmiech. W wyniku tego mariażu 4 lipca 2011 urodziło się 5 szczeniąt nawet ich zdjęcia są na poprzedniej stronie :)

Mała jest podobna do Czesio tylko z koloru ;)
Czesio nigdy nie został i nie zostanie ojcem bo 5 lat temu został wykastrowany :))))))))[/QUOTE]

Justyś kochana jak miło,że odezwałaś się....ja ciągle trzymam kciuki za twoje zdrówko
nowy domownik.....pięknie..pozazdrościć

ale:
[url]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=8082&d=1323990093[/url]
ja myślałam,że to staffiki są niby grozną rasą,a tu mamy dowód,że to york jest niebezpiecznym mordercą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']J
ja myślałam,że to staffiki są niby grozną rasą,[/QUOTE]
aż strach się ich bać :)
prawda tak , że gdyby jork był wielkości i siły staffia , był by rasą bardzo niebezpieczną - bo taki ma charakter.
staffik nie jest , nie był i nie będzie groźną rasą - nie na tym polegała hodowla tych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to musisz bardzo kontrolować , bo małe staffiki są wyjątkowo upiorne - przerobiłam kilka ras szczeniaków ;) staffiki biją inne na głowę , z pomysłami i wytrwałością w działaniu.[/QUOTE]
zdaje sobie z tego sprawe, jeszcze przy samolubności Jazz'a jeśli chodzi o mnie hehe :) ale w końcu będzie musiał się nauczyć dzielić mamusią ;)
[quote name='Vectra']
prawda tak , że gdyby jork był wielkości i siły staffia , był by rasą bardzo niebezpieczną - bo taki ma charakter.[/QUOTE]
ojj zgadzam się, mały, ale zadziora straszna, gdyby był większy to już bym się tak z nim nie naciągała :D

Link to comment
Share on other sites

A po Świętach musiałam wrócić już do pracy a w związku z tym, że nie jestem jeszcze w pełni zdrowa po pracy resztki sił witalnych poswięcam dla psów a resztę czasu wykorzystuje na sen :) Ale generalnie lepiej się już czuję i kolano mniej boli co jest dużym postępem ale zobaczymy jak długo ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']A po Świętach musiałam wrócić już do pracy a w związku z tym, że nie jestem jeszcze w pełni zdrowa po pracy resztki sił witalnych poswięcam dla psów a resztę czasu wykorzystuje na sen :) Ale generalnie lepiej się już czuję i kolano mniej boli co jest dużym postępem ale zobaczymy jak długo ...[/QUOTE]

Dbaj o siebie i oszczędzaj się.Ucałuj swoje ogony w noski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...