Jump to content
Dogomania

Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)


dzasta

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

O jak dawno mnie tutaj nie było....czasu brak na cokolwiek...
U nas wysyp maluchów ale myślę że taki wysyp pierwszy i ostatni raz :)
Mamy generalnie Babiniec bo w tej chwili mamy w domu 13 psów a w sumie to 19 suczek i 4 psy :)
Co do kolana nie jest wesoło bo niestety w ostatni piątek miałam mały wypadek... ulewa była straszna i ślisko było i spadłam ze schodów...nie wiem jak to się stało ale runęłam prosto na swoje biedne chore kolano i uszkodziłam rzepkę...czekam na wyniki Rezonansu i Tomografii...ale nie jest dobrze istnieje podejrzenie uszkodzenia rzepki...

Ale mam sporo do nadrobienia więc tak:

12 czerwca urodziło się 5 szczeniaków Yorka po naszej Gabince :)
2 pieski i 3 suczki :)
Dzisiaj skończyły 4 tygodnie :) Więc się zaczynają rozkręcać :)

[IMG]http://i53.tinypic.com/2rx8ppt.jpg[/IMG]

Natomiast 4 lipca urodziło się 5 szczeniąt Staffordshire Bull Terrier - 1 piesek i 4 suczki :)

[IMG]http://i54.tinypic.com/zksu8k.jpg[/IMG]

Więc mamy wesoło a będzie jeszcze weselej :)

A Czesio jak Czesio śpi i ucieka przed przytulankami zakochanych w nim dziewczyn :D:D:D

[IMG]http://i596.photobucket.com/albums/tt42/bertka/love.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Justa to macie maly babiniec w domu dziewczyny gorą;)
fajne maluchy ale wiesz co powinnam focha zrobic ze nawet sie wczesniej nie pochwalilas ze beda male szczeniaki..
co do stafikow to teraz same czarne wyszly niz poprzednio chyba inny tato byl;)
uwazaj na siebie i te kolano pechowcu Ty jeden;)

Link to comment
Share on other sites

no nie.....ale masz wesoło w domku....dzieci śliczne.....moja Gabi widzę straciła swe owłosienie

co do kolana....cholerka......nie dość,że tyle się nacierpiałaś,namęczyłaś to teraz ten upadek......daj znać jak już będą wyniki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Wierzę, że wsio juz dobrze, tak?

pzdr.[/QUOTE]

Niestety nie jest ok...jestem na etapie organizowania pieniędzy na kolejną operację...nie wiem kiedy będzie ale powinna być już....niestety brak funduszy i brak czasu bo maluchami nie ma się kto zająć jest ich trochę i jeszcze dłuższą chwilkę będą...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='dzasta']Długo mnie nie było....ale nie często mam teraz czas i chęci do siedzenia w necie...
Obiecuję że odgrzeję jakoś moją galeryjkę ale nie obiecuję kiedy bo szykuję się do kolejnej operacji a poza operacją jest praca i kupa kłopotów...[/QUOTE]

:kciuki: musi być dobrze....trzymam kciuki aby u Ciebie było już z górki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ehhh czasu teraz mam nawet za dużo ale nie mam jakoś siły ani głowy na dogo...po operacji ciągle mam jakieś komplikacje...obecnie walczę z zakrzepicą i zapaleniem aparatu wyprostnego w obrębie, którego były wyciągane śruby...
Poza tym wczoraj minęły dwa miesiące od śmierci mojego Teścia...a to też przysporzyło nam dodatkowych obowiązków ( Teściowa została sama ciężko chora i niestety nie jest tak sprawna żeby sama mogła samodzielnie funkcjonować) i wybiło nas z rytmu...
Ale pamiętam o Was i myślę o Was!!!
Psów też mi przybyło więc jest się czym zajmować :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...