Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania, sprawdz wplaty jak piszesz a ja podpowiem ze jestes na minusie za 8 miesiecy tj. razem 120 ZL [quote name='aanka']:-(szlag trafi , , , , ,Bastuniu ,,, psinko , aniołku kochany , , przykro mi . ... nie wdaje sie w dyskusje już , sprawdzę wplaty .......:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Zakończył się żywot naszego biszkoptowego kudłacza. Zapewne ostatni czas był ciężki dla niego i dla opiekunek. Bastuś, zawsze będę o nim pamiętać, nasz Orluś to jest młodsza kopia Bastka. Mam przed oczami jego skołtunionego za kratami i chciałabym podziękować aance za to, że go udostępniła na dogo, a my to zauważyłyśmy, dzięki Anulo:). Dziękuję opiekunkom za serce jakie włożyły w opiekę nad staruszkiem Giselle, michell i Dorotko- pozdrawiam Was gorąco.

Ponieważ dopiero dzisiaj zajrzałam na dogo i dowiedziałam się o tym smutnym wydarzeniu, chciałabym przekazać zaległe wpłaty za kwiecień i maj, jakie należały się Bastkowi, dla psiaków w potrzebie, które zdecydowałyście wspomóc. Asia- skarbnik- poda mi nr konta aby przelać je bezpośrednio, a właściwa osoba potwierdzi ich wpływ Tu na wątku.

Cieszę się, że ostatni etap Bastka u michell był taki jak należy.

Link to comment
Share on other sites

Dorotka, jak Ci wyslalam nr Konta ale moj ten dotychczasowy, po prostu nie przeczytalam dokladnie Twojej powyzszej wiadomosci. Jesli wplacisz do mnie ja natychmiast przeleje na te trzy pieski lub jak Ci wygodniej wplac od razu na te konto co podawala Zofija. a Zofija potwierdzi tutaj na watku. Jak Ci bedzie wygodniej Kochana. Pozdrawiam[quote name='docha']Zakończył się żywot naszego biszkoptowego kudłacza. Zapewne ostatni czas był ciężki dla niego i dla opiekunek. Bastuś, zawsze będę o nim pamiętać, nasz Orluś to jest młodsza kopia Bastka. Mam przed oczami jego skołtunionego za kratami i chciałabym podziękować aance za to, że go udostępniła na dogo, a my to zauważyłyśmy, dzięki Anulo:). Dziękuję opiekunkom za serce jakie włożyły w opiekę nad staruszkiem Giselle, michell i Dorotko- pozdrawiam Was gorąco.

Ponieważ dopiero dzisiaj zajrzałam na dogo i dowiedziałam się o tym smutnym wydarzeniu, chciałabym przekazać zaległe wpłaty za kwiecień i maj, jakie należały się Bastkowi, dla psiaków w potrzebie, które zdecydowałyście wspomóc. Asia- skarbnik- poda mi nr konta aby przelać je bezpośrednio, a właściwa osoba potwierdzi ich wpływ Tu na wątku.

Cieszę się, że ostatni etap Bastka u michell był taki jak należy.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Zakończył się żywot naszego biszkoptowego kudłacza. Zapewne ostatni czas był ciężki dla niego i dla opiekunek. Bastuś, zawsze będę o nim pamiętać, nasz Orluś to jest młodsza kopia Bastka. Mam przed oczami jego skołtunionego za kratami i chciałabym podziękować aance za to, że go udostępniła na dogo, a my to zauważyłyśmy, dzięki Anulo:). Dziękuję opiekunkom za serce jakie włożyły w opiekę nad staruszkiem Giselle, michell i Dorotko- pozdrawiam Was gorąco.

Ponieważ dopiero dzisiaj zajrzałam na dogo i dowiedziałam się o tym smutnym wydarzeniu, chciałabym przekazać zaległe wpłaty za kwiecień i maj, jakie należały się Bastkowi, dla psiaków w potrzebie, które zdecydowałyście wspomóc. Asia- skarbnik- poda mi nr konta aby przelać je bezpośrednio, a właściwa osoba potwierdzi ich wpływ Tu na wątku.

Cieszę się, że ostatni etap Bastka u michell był taki jak należy.[/QUOTE]

Dziękuje Docha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przyszly zalegle pieniazki od Aanka - 120 zl. Ania serdecznie dzieuje za wplate. Zostala jeszcze docha.

Dziewczyny mam taka prosbe, czy moglybysmy te pieniazki Ani i jak docha przesle - Dochy - przelac na konto tego biedaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244343-Potrącony-przez-samochód-połamany-poraniony-bezdomny-Feliks-prosi-o-pomoc[/URL]

Dostalam link od Dogo07 na niego,
Prosze wypowiedzcie sie,
Pozwolilam sobie o to zapytac poniewaz on jest w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej, dziewczyny musza oplacic operacje, wlasciciel wypial sie na niego po wypadku i kazal go uspac, a biedakowi grozi wywozka do mordowni w Myslowicach, nie ma funduszy..., a te trzy psiaki od Zofija z tego co widze sa juz w miare w dobrej sytuacji zdrowotnej no i jeszcze maja sporo funduszy na koncie
Bede wdzieczna za Wasze opinie,

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Przyszly zalegle pieniazki od Aanka - 120 zl. Ania serdecznie dzieuje za wplate. Zostala jeszcze docha.

Dziewczyny mam taka prosbe, czy moglybysmy te pieniazki Ani i jak docha przesle - Dochy - przelac na konto tego biedaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244343-Potrącony-przez-samochód-połamany-poraniony-bezdomny-Feliks-prosi-o-pomoc[/URL]

Dostalam link od Dogo07 na niego,
Prosze wypowiedzcie sie,
Pozwolilam sobie o to zapytac poniewaz on jest w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej, dziewczyny musza oplacic operacje, wlasciciel wypial sie na niego po wypadku i kazal go uspac, a biedakowi grozi wywozka do mordowni w Myslowicach, nie ma funduszy..., a te trzy psiaki od Zofija z tego co widze sa juz w miare w dobrej sytuacji zdrowotnej no i jeszcze maja sporo funduszy na koncie
Bede wdzieczna za Wasze opinie,[/QUOTE]

Jeśli mogę się wypowiedzieć, to jestem za. On potrzebuje pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki serdeczne za zgode Bogusia i Maja, mam nadzieje ze inne dziewczyny tez sa za , straszny biedak. serce peka. To ja przelewam pieniazki - jemu potrzebne na " wczoraj'. Masz racje Bogusia, tym psim nieszczesciom nie ma konca... to sie nigdy nie skonczy...[quote name='Bogusik']Asiu,ja również uważam,że można wspomóc biedaka...Bosiu,tym psim nieszczęściom nie ma końca...:-([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...