Jump to content
Dogomania

Dysplazja stawu biodrowego. Cane corso. POMOCY!


18xklaudia

Recommended Posts

Jak narazie sunia czuje sie w miare dobrze ale tylko wtedy jak dostanie kroplówki jak nie to jest słaba. Dziś znów robilismy badania krwi i moczu. Zaraz jedziemy do weterynarza i zobaczymy co dalej .. Juz poprostu nie mamy na to wszystko siły jest stan sie nie poprawia w zasadzie wogóle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm mysle ze ten wet jest w porzadku ma podejście i widać ze sie na tym rozumie. Sunia przestała brać zastrzyki teraz bierze tabletki jakby problemow było mało suni zaczęła sie cieczka a suczki tej rasy jak maja cieszke przed rokiem przechodza ja ciezko ;/ sunia znów osłabła;/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pina_collie']Witam, mam psa rasy AKITA INU samiec. Ma rok. Od urodzenia miał dysplazje i nie dawno miał operacje w Wrocławiu (wycinano mu mięsień). Kilka dni temu naderwał znów sobie mięsień .. CO MAM ROBIĆ?
To dysplazja stawu biodrowego :x[/QUOTE]
skonsultuj z lekarzem co mu robil operację!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pina_collie']Witam, mam psa rasy AKITA INU samiec. Ma rok. Od urodzenia miał dysplazje i nie dawno miał operacje w Wrocławiu (wycinano mu mięsień). Kilka dni temu naderwał znów sobie mięsień .. CO MAM ROBIĆ?
To dysplazja stawu biodrowego :x[/QUOTE]

[quote name='pina_collie']Pewnie! ..[/QUOTE]
To co z tym psem w końcu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

klaudio filodendron dobrze prawi,ja mam psa z dysplazją,co prawda ja gotuje psom,ale prócz tego dostają dolfos ha z kwasem hialuronowym,hillsa w/w możesz dawać,bo ma w swym składzie karnityne i kwasy omega,ale niestety nie posiada substacji chondroprotektycznych.więc dokup i dawaj suplement.moim zdaniem bez przerwy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest _Kamila

Ja też polecam ArthroFos. Libera ma ciężką dysplazję i praktycznie nie powinna chodzic, myślę że jest w stanie dzięki tym tabletkom. Za tydzień czeka nas operacja więc zaczynam już siedziec jak na szpilkach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...