Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

Boże.....:-(-makabra...:placz:

[IMG]http://images4.fotosik.pl/278/0ac9949f775a629dmed.jpg[/IMG]
swinka dzis zoperowana,usuniety gigantyczny ropien,musial rosnac bardzo dlugo.Swinia jest zaniedbana-ma juz obciete pazury,ale tak dlugo byly przerosniete,ze zaczely rosnac w druga strone.No i jest bardzo gruba... chyba siedziala w malutkiej klatce.Typowa zabawka dla dziecka.

Facet ja rzucil na stol,powiedzial,ze do uspienia i poszedl.

Byla przy tym Millarca,pogadala z wetem,po operacji przyszla po swinke ,zawiozla do schronu,ja zawiozlam do domu.Jeszcze mialam szczescie,ze spotkalam w schronisku weta,ktory mieszka blisko mnie i komfortowo podwiozl mnie ze swinia,klatka i sianem do domu.Oczywiscie w drodze zameczalam go pytaniami o swinie

Swinka w domu wzgardzila ziarnem,za to wchloneła jablko.

Jest po narkozie,wiec poty co wygrzewa sie na termoforze.Czuje sie dobrze.
Moja siostrzenica oszalala ze szczescia,gdy ja zobaczyla,moja rodzina zdecydowanie mniej :diabloti:
swiniak jest chlopcem,ma 2 lata,do czasu zarosniecia rany bedzie u mnie,potem szukamy mu domu najlepszego na swiecie.
Mam prosbe-oglaszajcie go juz teraz wszedzie,gdzie mozna,dobrze?
__________________
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/278/09d232713446ced8med.jpg[/IMG]

To świnka ,która przebywa teraz u Brązowej-uratowana-szuka domku..
popatrzcie na Jej poopkę...:-(

[IMG]http://images13.fotosik.pl/4/64bfc6f48652e419med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/278/2026c5fc29a08233med.jpg[/IMG]

Śliczna jest.....


[SIZE=3][COLOR=darkgreen]I Ty mozesz uratowac swinke morska-nieiwnne,przemiłe stworzonko,ktore jest całkowiecie zalezne od dobrej woli opiekuna.Jezeli trafi sie swince niegodziwy człowiek-jej los jest przesadzony.Mozesz to zmienic-dajac tymczasowe lub stale schronienie swince morskiej.Jezeli chcesz pomoc-napisz do nas na forum.Kazde DT to jedno zycie uratowane!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Swiniak jest u mnie na DT,jest bardzo oswojony i lagodny,lubi ludzi,widac dziecko tego idioty,ktory pozbyl sie wieprzka czesto bawilo sie swinka.

jest pod czulym okiem mojej siotrzenicy,swinkomaniaczki,zapewnia mu towarzystwo,dostal robocze imie Chrupek.Uwielbia jablka i pestki z dyni.

na razie nie interesuje sie szwami,mam nadzieje,ze tak juz zostanie.Za 10 dni sciagniecie szwow,ale nowy domek juz moze przyjsc i zapoznac sie z wieprzkiem,tylko gdzie on jest?

To moja piata swinka na DT,wszystkie poszly do zaprzyjazionych domow,tylko,ze one juz sie skonczyly i musze szukac :" na zewnatrz"

niewykastrowany.

dziekuje florida blue i Fauka za ogloszenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']ja jak mialam swinke morska to ona i moj Onek bardzo sie kochali , ona stawala na lapkach a on ja lizal ;)

musisz tylko pieski i swiniaka przyzwyczaic do siebie.. wydaje mi sie ze nie byloby problemu ;)[/quote]

dosc zywiołowe mam psy
najpierw to musze z mezem pogadac
powiedzial ze zaden wiecej zwierz, nawet kochanek, nie wchodzi juz w rachube
ale podpytam pare osob w pracy jesio jutro.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, ja mam trzy psy, cztery koty i prosiaczka. Symbioza. Oczywiście nie zaryzykuje zostawienia świniaka samopas z resztą, bo źle by się to skończyło, ale pod kontrolą wszystkie zachowują się poprawnie. Raz zapomniałam zamknąć klatkę /TYLKO RAZ !/ i poszłam do pracy, wracam patrze...klatka otwarta...świnka w klatce...psy na kanapie...koty na fotelach, wszystko OK, ale i tak mam do nich ograniczone zaufanie. Naprawdę posiadanie psa czy kota nie jest przeszkodą w adopcji prośka. Ja też bym wzieła, ale mąż albo by się rozwiódł albo mnie zabił ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak,da rade pogodzic zwierzyne ze swinka,sama mam psa,zywo zainteresowanego zwierzyna (mysliwska rasa),ale swinka w klatce dla nije nie jest pociagajaca.Oczywiscie samych ich nie zostawiam na luzie i nikomu nie proponuje robic takich eksperymentow.

Kocham swinki,za ich aniołkowatość,to takie niewinne zwierzatka,nie dosc ,ze nie maja nic do obrony,to nawet zakombinowac nie potrafia...

pytajcie prosze o dom dla niego

Link to comment
Share on other sites

Mam dużą klatke, moja całe życie sama, więc postanowiłam wziąć świniaczka. Zapytajcie prosze, co z tą kstracją, czy to będzie go bolało?
Taki guzek ropny moja też miała (oczywiście nie aż tak wielki!!!!!!!!!!!!!!) więc chyba psaują do siebie. A może to lepiej że to on, może się zakochają? Tylko moja ma już prawie 5 lat na karku;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...