Jump to content
Dogomania

Nuka- od 7 lat próbuje odnależć drogę do Ciebie :) Znalazłam Cudowny DS :):)


Igiełka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedyne co moge napisac to to ze Nuka bardzo cierpiala przez zwapnienie miesni w tej drugiej nozce... nie mogla nawet normalnie sie połozyc bez bolu nie mowiac juz o jakichkoliwek ruchach....dodatkowo dobijal ja adison ktory byl pewnie wywolany tym bolem.....tak sobie te klocki poukladalam...nie moglam ptarzec na jej meczarnie...bo byly to mega meczarnie....nawet nie moge tego pisac bez bolu i placzu.....tak bardzo zaluje ze nie mogla byc z nami dluzej,,,,zostanie w moim sercu na zawsze....MOJA NULA...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='karolkamadry']Moja Mała Księżniczka...tęsknię i płaczę za Tobą...mam nadzieję że biegasz szczęśliwa jak zawsze na spacerach!!!! A ja widzę Cię codziennie za oknem....[/QUOTE]

...:-( i mi łzy lecą....Karolka ściskam Cię mocno:-* Dałaś jej tyle miłości i szczęścia i na pewno jest tam gdzieś przy Tobie...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 months later...

[quote name='karolkamadry']Już minął więcej niż rok...i mam taką pustkę w duszy....nie bylam ostatno aktywna, bo sama sie pochorowalam troche a leczenie trwa juz dlugo i jeszcze troche potrwa....nic to ...po prostu życie ale jedno jest... pustki po Nusi nie zapelnil zaden psiak....i nie zapelni[/QUOTE]
Karolina życzę Ci dużo zdrowia!!!, Nuka dzięki Tobie poznała smak domowego życia, dałaś Jej tyle miłości! byłaś dla Niej najważniejszą istotą i pustka została:( zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia i oczywiście uściskaj córę :):):) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Daniusiu...w czasie jak byla ze mna mialam wiele wątpliwości...czy ona jest szczęścliwa? czy chociaż trochę się cieszy....ona miala swoj swiat i jak ja to nazywam swoją nagle wielką budę jaką byl mój dom...ale zawsze jak oglądam sobie nasze zdjęcia to widzę tą jej radość z wolności...z bycia ze mna i moimi psami a jej przyjacielami...i wiem ze to byl bardzo dobry krok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...