Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Gaja nie chce nawet podczolgac sie po serek ktory ma praktycznie pod nosem,z woda jest to sama, zmuszamy ja zeby sie rozruszala[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=326942_100-5729.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=326936_100-5730.jpg[/IMG][IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=326939_100-5731.jpg[/IMG][/QUOTE]

Rozmawiam z Panią dr właśnie, wyśle dziś, teraz jest poza domem.
To Pani dr poradziła, aby odstawiać trochę miche z przysmakami, aby zmusić Gajunię do aktywnego zdobywania pokarmu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']bardzo źle, że ona nie chce :( że nie walczy[/QUOTE]To samo powiedziala reh. tylko to nie dokonca prawda,bo niunia chce zyc bacznie obserwuje co sie robi w domu,nawet zaszczeka i wiecie,ze zmienil jej sie glos?Teraz ma taki starczy,cichszy tak dziwnie to wyglada,bo zaszczeka i czasami tylko powietrze bez dzwieku....

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam przelew. Lika proszę Cię dzwoń do Sekuły natychmiast, przecież Cię przez ten telefon nie ugryzie, zobaczysz co Ci powie, spytaj czy potrzebuje jakieś badania. Pomyśl co będzie jak zajedziesz do niego za kilka dni a on Ci powie, że o te kilka dni za późno ? Moją Jagusię zamordowali mi miejscowi weterynarze, którym ufałam - nie zdążyłam z nią dojechac do Łodzi , umarła mi po drodze. Po jej śmierci jeden konował, który się do tego przyczynił powiedział mi, że on do konkurencji swoich pacjentów nie będzie wysyłał , bo sam by na życie nie zarobił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Zrobiłam przelew. Lika proszę Cię dzwoń do Sekuły natychmiast, przecież Cię przez ten telefon nie ugryzie, zobaczysz co Ci powie, spytaj czy potrzebuje jakieś badania. Pomyśl co będzie jak zajedziesz do niego za kilka dni a on Ci powie, że o te kilka dni za późno ? Moją Jagusię zamordowali mi miejscowi weterynarze, którym ufałam - nie zdążyłam z nią dojechac do Łodzi , umarła mi po drodze. Po jej śmierci jeden konował, który się do tego przyczynił powiedział mi, że on do konkurencji swoich pacjentów nie będzie wysyłał , bo sam by na życie nie zarobił.[/QUOTE]

[B]Lika - dzwoń. plizz[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam kazal przyjechac z chlopem ktorego nauczy nastawiania,albo mnie....Opisalam objawy i sam zapytal jak szczeka i ze nie pracuje przednimi lapkami to sa normalne objawy i beda postepowac....Jeden raz nie wystarczy trzeba powtarzac juz dokladnie nie pamietam czy na poczatku przez dwa tyg. co trzy dni,pozniej raz na miesiac i nastepne za 3 miesiace....Wiec nie wiem jak to zorganizowac.Gabinet jest 25 km. od Wroclawia.Przesympatyczny czlowiek i dal nadzieje, ale co z tego....

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nie można niestety zrobić bazarku na Gajusię, bo ma domek, jedyne co to "prosić o dobrowolne datki" :([/QUOTE]
kurcze:( szkoda ze nie mozna zrobic wyjatku:(, a wydarzenie na FB? i ta prosic o pomoc?? ja je moge zrobic ale nie jestem w stanie sama go prowadzic:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurcze no musimy jakoś to wykombinować! może transport za zwrot kosztów paliwa kogoś z Wrocławia poszukać kto by po Was pojechał? - albo pociągiem do Wrocławia i poszukać kogoś z Wrocławia kto by z Tobą pojechał do tego gabinetu?[/QUOTE]Ja bym musiala tam zostac, bo nastawianie trzeba powtarzac to juz jest problem....Zawiesc to bym ja zawiozla i przywiozla gdyby jeden raz wystarczyl.

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

Ale to przecież świetna sprawa nauczyć się pieskowi nastawiać kręgosłup. Ja bym bardzo chciała żeby mnie ktoś czegoś podobnego nauczył. To na pewno nie jest takie trudne ani ryzykowne skoro doktor ludzi tego uczy i każe samodzielnie w domu psiakowi robić. No pomyśl Lika - widzisz teraz jak sunia strasznie cierpi a już niedługo sama będziesz jej mogła w każdej chwili pomóc. Szkoda, że nie jesteśmy z jednego miasta, bo ja bym z Tobą zaraz chciała jechać . Super, że zadzwoniłaś i jedź smiało Lika. Doktor suni pomoże i Tobie a później przecież będziesz z nim w kontakcie telefonicznym jakbyś potrzebowała wsparcia przy tym nastawianiu. Ci moi znajomi też tego swojego sznaucerka sami w domu nastawiali i pies jest zdrowy, śladu choroby po nim nie widać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']kurcze:( szkoda ze nie mozna zrobic wyjatku:(, a wydarzenie na FB? i ta prosic o pomoc?? ja je moge zrobic ale nie jestem w stanie sama go prowadzic:([/QUOTE]

Zrób wydarzenie, pomogę prowadzić.

Nie dostałam jeszcze listu z kliniki z Osowej :(

Link to comment
Share on other sites

Lika czy rozmawiając z Sekułą pytałaś na jakie koszty leczenia trzeba się przygotować ? Może to głupi pomysł ale ze Słupska do Wrocławia masz pociąg 23.35 i na 8.09 jesteś we Wrocku. Jedziesz nocą więc pies raczej nie sika - zresztą dla pewności należy ją położyć na pampersie. Jeżeli wieziesz psa w torbie to nie płacisz za jego przewóz ani złotówki a przecież Gaja musi raczej jechać w torbie ze sztywnym dnem. W obie strony odbyć taką podróż to zbyt męczące ale może znalazłaby się we Wrocławiu jakaś życzliwa dusza z Dogomanii np. Która by Cię przenocowała i podwiozła do Sekuły i z powrotem do Wrocka swoim autem...

Link to comment
Share on other sites

Co do noclegu, to ja jak najbardziej mogę Was przenocować, ale niestety nie mieszkam we Wrocku, tylko 30 km od Wro, po przeciwnej stronie niż Kąty. W dodatku od jutra pracuję, 5-6 godzin dziennie. No i niestety nie mam auta, tj. mamy z tz jedno, a muszę dostosować się do jego godzin pracy (jeździmy razem do pracy, ale ja wcześniej kończę pędzę do psów, a on wraca wieczorem pociągiem i muszę go w odpowiednim momencie odebrać ze stacji pkp, bo mieszkamy daleko od stacji, w innej miejscowości niż pkp.
Dowiezienie Was do Kątów staje się więc logistycznie trudne, choć nie niemożliwe.
Rozważam jeszcze inną opcję - moja córka jutro rano na tydzień wyjeżdża i może zostawić mi klucze, ale mieszkanie (we Wrocławiu, blisko dworca gł.) jest świeżo wynajęte, więc nie wiem czy ryzykować, że właściciel zastanie kogoś innego zamiast jej. Ale kto wie, może ta opcja byłaby najlepsza, gdyby nie znalazł się ktoś inny chętny do pomocy tu, we Wrocku. Może i dowiezienie do Kątów autem dałoby się jakoś zmieścić w tym wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...