Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Gaja ma zabki gorne nawet w niezlym stanie gorzej z dolnymi dobrze nie widzialam.
Wie co to lozko wskakuje sama,wlasnie mi w sypialni zrobila niespodzianke takiego kupolca walnela,ze az nie dowiary....
Boi sie malych dzieci,jak cos spadnie albo glosniej powie to ucieka wciska sie w kat[/QUOTE]

dziekuje dziewczyny,,,,,,,,,,, lika prosze przyslij na pw konto, przesle pieniazki na wet. bardzo prosilabym o te zabki, bo tutaj sa takie op prawie nie do zaplacenia :( no i bym wiedziala na czym stoje......

ojejku, na lozku ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Gaja ma zabki gorne nawet w niezlym stanie gorzej z dolnymi dobrze nie widzialam.
Wie co to lozko wskakuje sama,wlasnie mi w sypialni zrobila niespodzianke takiego kupolca walnela,ze az nie dowiary....
Boi sie malych dzieci,jak cos spadnie albo glosniej powie to ucieka wciska sie w kat[/QUOTE]

Walnęła Ci 'klocka' bo poczuła się lepiej ;), w aucie puszczała intensywne bączki, a podczas postoju nawet siusiu nie zrobiła. Wstrzymywała bidula.

Lika, o podobnym zachowaniu mówiła Pani Rozalia ze schroniska tzn. podczas nagłych ruchów, krzyku czy hałasu- Gaja sztywniała ze strachu :(

Link to comment
Share on other sites

uuulalaaaaa no to się panienka popisała :lol:


[B]zapraszam Was do małego gościa, który mnie rozwalił kompletnie![/B] z tego samego schroniska - może i jemu się uda?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218630-Sp%C3%B3jrz-mu-w-oczy-i-powiedz-%C5%BCe-jest-za-stary-i-za-brzydki-%C5%BCeby-znale%C5%BA%C4%87-dom.-jamnik[/url]
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2541/dsc03633ts.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KOSKA']Walnęła Ci 'klocka' bo poczuła się lepiej ;), w aucie puszczała intensywne bączki, a podczas postoju nawet siusiu nie zrobiła. Wstrzymywała bidula.

Lika, o podobnym zachowaniu mówiła Pani Rozalia ze schroniska tzn. podczas nagłych ruchów, krzyku czy hałasu- Gaja sztywniała ze strachu :([/QUOTE]
te baczki to pewnie po schroniskowym jedzeniu.....glodna bidulinka....

Link to comment
Share on other sites

[B]Lilka[/B] miałam shih tzu ( Siusia miała już DS ale byla u mnie kiedy państwo wyjezdżali) która robiła mi koopke w domu , ewidentnie stresowy odruch. Mogłyśmy łazić po podwórku bardzo długo i nic , natomiast w domu koopka murowana - BYŁA , jakoś dziewczynka sie przekonała i przestała. Myślę ze to stres, tak wiele się dzieje tego jednego dnia. Sytuacja może potrwać jeszcze kilka takich dni, a koopka może być i w nocy - bardzo wierze ze jej to przejdzie. Biedulina taka ze łzy wyciska :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']kurcze ona nie zalatwia sie na dworzu:shake: nawet nie chce wejsc na trawke.
Mam nadzieje, ze to stres i nowe miejsce boi sie schodzic ze schodow.......[/QUOTE]
ona napewno w totalnym stresie.....mialam kiedys sunie na tymczasie, byla tak zestresowana ze chodzila 2 godz na spacerku i nic nie zrobila, a jak wrocila to od razu siku w domku bo bezpiecznie.....biedna lika....tak bym Ci chciala pomoc w tej chwili.....a tak daleko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']kurcze ona nie zalatwia sie na dworzu:shake: nawet nie chce wejsc na trawke.
Mam nadzieje, ze to stres i nowe miejsce boi sie schodzic ze schodow.......[/QUOTE]

lika, przez ostatni tydzien miała tymczasowiczke znajomej u siebie. tez jest psem bitym przez czlowieka. pierwszego dnia nie załatwiala sie na dworze. stała, albo siadała w jednym miejscu i nie chciała sie ruszyc. ona sie jeszcze ciebie boi.
kucnij przy niej i mow do niej łagodnym, wesołym i wysokim glosem, to ja na pewno osmieli.
"masza" pchełka juz nastepnego dnia zaczęła do nas sama podchodzic, zalatwiać sie na dworze i nawet po dwóch dniach chodziła na spacerach z podniesionym ogonkiem.
powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Lilko - mój Reksio dwa miesiące zalatwiał się TYLKO w domu - tak się bał wszystkiego na zewnątrz. Potem, jak się przelamał - poszło z gorki.

jesteś cudowną, wspaniałą osobą - i dasz radę!

Jeżeli potrzeba - mam szampon HEXODERM, nowy, nawet nie zaczęty, mogę Ci wyslać, tylko powiedz.
Pieniadze też wyślę oczywiście.

Uściski dla Gajenki - jest cudna.

Koska - ukłony!!!

Link to comment
Share on other sites

nocka mineła spokojnie wczoraj jeszscze zjadła mieczke kurczaka po 23tej bylismy na spacerku niestety nic nie zrobiła.Jak poszlismy spac to odrazu wzkoczsyła na łozsko:lol:
Potem widoczsnie zrobiło jej sie za goroco i poszła spac do drugiego pokoju.
Rano siku I kupka w przedpokoju w moje buty spacerowe:evil_lol:
Ogonek niesmiało w gorze:multi:
strasznie ciezko DYCHA i ten ZAPACH z buzi taki jakby MOCZ:shake:

Link to comment
Share on other sites

Cześć malutka, tak się cieszę, że jesteś bezpieczna :):):)

... psiaki ze schroniska często załatwiają się w domu, wszystkie moje tymczasowiczki to miały, jedym "przechodzi" to szybciej inne muszą dłużej dochodzić do siebie.

a tak, na marginesie, na forum można podawać jedynie konto fundacji, stowarzyszeia itp, a prywatne osoby mogą podawać swoje dane tyko na PW /patrz regulamin/

Link to comment
Share on other sites

Lika -będzie dobrze,trzeba Gaji dać trochę czasu w oswojeniu się z nową sytuacją.Ona zrozumie gdzie się załatwia swoje potrzeby.Tylko czas.Na ile jest to możliwe wychodź z nią często.Gaja ma jakieś ubranko bo też może jej się kojarzyć wychodzenie na dwór z zimnem i nie chce załatwiać się na dworze.Ona jest wychudzona a więc jest jej zimno bo niby co ma ją grzać.Wychodź z Gają jak najpóźniej wieczorem no i też wcześnie rano jeżeli nie będzie ko.. w domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...