Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KOSKA']Martapieski, chyba jednak miałaś ciężką noc;) albo ja w emocjach nie uściśliłam swoich intencji, a więc wyjaśniam:
[U][B][U]proponuję pomoc w transporcie [/U][/B][/U]suni z Piły do ew. DT w okolicach Poznania albo w inne miejsce. Tylko tak mogę pomóc, bo mam na swoim utrzymaniu cztery psiaki (w tym jeden przebył drogę spod Wrocławia).[/QUOTE]

to ja źle zrozumiałam, nie dośc że noc nie przespana to dzień, a dokładnie wieczór miałam tragiczny :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli znajdzie się chętny do przetrzymania suni do Nowego Roku chętnie pomogę w utrzymaniu. Czy są jeszcze jacyś chętni?

Czy naprawdę u nikogo nie znajdzie sie kawałek kąta na miesiąc?
Czy Ewanka nie może w ramach negocjacji przyjąć małą chociażby za połowę ceny???? Przecież 12 zł za dobę to bardzo duzy koszt jak za taką kruszynę:crazyeye: Tyle płaci się chyba za duże psy biorąc pod uwagę czas przebywania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Zapraszam do nas , mieszkamy w samym centrum Pl, z każdej strony blisko :) ze stolicy 75km, ok.1.5h jazdy :)

..... najlepiej przekonać się osobiście ... nie uwierzyłabyś mi gdybym Ci to opisała :p

Czekam z pyszną aromatyczną kawą :)[/QUOTE]


nie dzięki :) wystarczyło by gdybyś napisała. Uwierzyłabym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KOSKA']Jeśli znajdzie się chętny do przetrzymania suni do Nowego Roku chętnie pomogę w utrzymaniu. Czy są jeszcze jacyś chętni?

Czy naprawdę u nikogo nie znajdzie sie kawałek kąta na miesiąc?
Czy Ewanka nie może w ramach negocjacji przyjąć małą chociażby za połowę ceny???? Przecież 12 zł za dobę to bardzo duzy koszt jak za taką kruszynę:crazyeye: Tyle płaci się chyba za duże psy biorąc pod uwagę czas przebywania...[/QUOTE]

No przecież, że Ewanka się ceni. W cenie masz wszystko (cóż, ja czy Ty dajemy to za darmo - Ewance i jej domom tymczasowym na lewo trzeba płacić - dodam, że ani Ewanka ani jej super polecony DT bez żadnej kontroli faktur nie wystawiają - wtedy będzie mniej dla nich!), tylko uważaj, jak pies będzie sikał i trzeba będzie sprzątać po nim cena podskoczy - wszak papier toaletowy i Ajax kosztuje (u Ewanki dużo drożej). Jej polecony DT z którym nosi się w opisie to też "super DT" pod warunkiem, że pies jest bezproblemowy, potrafi zachowywać czystość i nieważne czy jest z lasu czy ze wsi czy ze schroniska NIE MOŻE bać się samochodów! No bo jak to! Pies z którym trzeba pracować do super poleconego przez litościwą Ewankę DT? NIGDY!

Ewanka zaprasza do poleconego drogiego jak za zboże DT (pewnie sama ceny ustala). Poleca mieszkając 100 km od owego DT - bedą wisiały na słuchawce, się czepiam. Domu, którego nikt NIE ZNA - poza "polecam" Ewanki. Skoro ten polecony DT wynalazła Ewanka i objęła funkcję menadżera - spodziewajmy się że, podobnie jak w przypadku Ewaki, pies (Dosia) się znudzi i wyląduje na ulicy, ale DT wciąż będzie na wątku pisał jaka jest wspaniała i piękna! Dwulicowość i nieopodatkowane cwaniactwo!


Spójrz Ewanko - są jednak osoby, które z dobroci serca (nie za 12 zł na dobę) chcą pomóc za karmę i weterynarza!

Link to comment
Share on other sites

Rewelacjo, proszę, skupmy się na pomocy malutkiej teraz.

Podsumowując:
[B]Wieso [/B]oferuje DT od stycznia.
[B]Lilka[/B] oferuje DT do tego czasu.
Potrzebne osoby ktore pomogą w transporcie ([B]KOSKA[/B] :-) )
Potrzebne wsparcie na bieżące potrzeby - fryzjera i weta.
[B]Rudisiowy_dom[/B] - oferuje 10 PLN
Ja - 20 PLN.( jednorazowo).
Kto dołoży grosz malutkiej?

[B]Martaipieski [/B]- dograsz transport z Lilką i Koską?

Malutka jest obłędna....:-(

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7938/dsc03878e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wczoraj miałam nie najlepszy dzien i jeszcze dzisiaj nim zyje:( i jakoś się na niczym skupic nie moge...
Czyli jesli dobrze rozumiem KOSKA mieszka w Gdańsku ale bywa w Poznaniu i mogłaby wracając zabrać małą i dostarczyc do słupska?? do Lilka1771 ???
ja mogę podjechać do schroniska pomóc małą wyciagnąć gdybym miała na fryzjera moge ją do niego zabrać:) niestey nie znam żadnego bo nigdy z zadnym psem u fryzjera nie byłam:/
tel do mnie 668432511

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale dlaczego nam zabroniwujesz dyskutowywać :lol: Jeszcze dzień i Ewanka nam rozkaże posłanie psa do niej na płatny tymczas :lol:


Wieso, ja teraz nie mogę :( A poza tym tymczas mi sioorami zniszczył panele i jak nie dostanę kasy na nowe, to nie wezmę tymczasa :evil_lol:[/QUOTE]

rozumiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...