Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasza']Rozsyłam gdzie mogę....
[B]Ewanko[/B] - a ten PDT z Twojego podpisu - ...ile?[/QUOTE]

Myślę, że ok. 10-12/doba (zależnie od rodzaju karmy) i oczywiście koszty weta.

Jedzonko powinna jeść chyba wyłącznie zmiksowane i bardzo pożywne ... jak ona sobie radzi z tymi ząbkami to sama nie wiem, bidulka mała.

Trzymam kciuki za malutką :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Maleńka nie musi być wcale stara, tylko te zęby takie zaniedbane :( Widziałam już psy zabrane z hodowli, wiek był udokumentowany: mia a zęby jak staruszki a 5 lat :( Sunia jest bardzo w typie grzywacza powder puff. Grzywacze mają często problem z zębami...[/QUOTE]

To prawda, że grzywacze mają problemy z ząbkami, ale te bezwłose (HL), sama mam taką w domu, a powderki (PP) na ogól mają dobre ząbki. Sunia chyba jest w średnim wieku, ale ma błysk w oku i zasługuje, jak każdy, na ciepły, kochający, dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

Tak czy siak - w DT malutka odżyje i da się poznać tak do końca.
Z wiekiem - też byłabym ostrożna.
Jak zakladałam wątek Duni miała mieć 15 lat.
Teraz weterynarz pyta, czy miała usuwany kamień z zębów, bo ma je bielutkie i zdrowe - i ocenia ją na 3-5 lat!

Link to comment
Share on other sites

Znam hodowców pp i tak mi mówili. Zresztą i chi i yorki i maltany ,czyli małe rasy, w przypadku, gdy się nie dba o zęby mają takie problemy.QUOTE=Ewanka;18061748]To prawda, że grzywacze mają problemy z ząbkami, ale te bezwłose (HL), sama mam taką w domu, a powderki (PP) na ogól mają dobre ząbki. Sunia chyba jest w średnim wieku, ale ma błysk w oku i zasługuje, jak każdy, na ciepły, kochający, dobry dom.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Znam hodowców pp i tak mi mówili. Zresztą i chi i yorki i maltany ,czyli małe rasy, w przypadku, gdy się nie dba o zęby mają takie problemy.
[quote name='Ewanka']To prawda, że grzywacze mają problemy z ząbkami, ale te bezwłose (HL), sama mam taką w domu, a powderki (PP) na ogól mają dobre ząbki. Sunia chyba jest w średnim wieku, ale ma błysk w oku i zasługuje, jak każdy, na ciepły, kochający, dobry dom.[/QUOTE][/QUOTE]

To prawda, są rasy, które genetycznie mają słabsze ząbki.

Chociaz podniosę malutką bidę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...