Jump to content
Dogomania

LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....


niunia448

Recommended Posts

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj znalazłam ogłoszenie PDT [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219016-Płatne-DT-(10-zł-doba-wyżywienie)-WARSZAWA-ŻOLIBORZ[/URL] .
Czy może wiemy jaki Legitek ma stosunek do innych zwierząt ? Zaproponowałam taki psinke .Czy możecie tam czuwać na wątku może by się udało,a Warszawie Legitek ma wielbicieli więc miałby kto go doglądać .Ja muszę leciec do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję sobie psinkę... na FB rozesłałam gdzie mogłam, będę systematycznie udostępniać.
Bez ciepłego konta to leczenie będzie się przedłużać :( będę intensywnie myśleć...jaki ma stosunek do psów, kotów itp? to dość istotne.
Mój Rafik cudem znalazł DT co nie było łatwe bo on sika niewiarygodnie dużo i żaden hotelik go nie chciał :( a do kojca się nie nadaje - totalny brak tanki tłuszczowej i chudnie w oczach :( ale teraz ma ciepłe pomieszczenie z którego może sobie wychodzić kiedy chce a w środku dodatkowo dużą i ocieplaną budę :) a na mrozy już czeka sweterek ;)
wierzę że Legitek dostanie taką szansę lada chwila...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adziunia']Zapisuję sobie psinkę... na FB rozesłałam gdzie mogłam, będę systematycznie udostępniać.
Bez ciepłego konta to leczenie będzie się przedłużać :( będę intensywnie myśleć...jaki ma stosunek do psów, kotów itp? to dość istotne.
Mój Rafik cudem znalazł DT co nie było łatwe bo on sika niewiarygodnie dużo i żaden hotelik go nie chciał :( a do kojca się nie nadaje - totalny brak tanki tłuszczowej i chudnie w oczach :( ale teraz ma ciepłe pomieszczenie z którego może sobie wychodzić kiedy chce a w środku dodatkowo dużą i ocieplaną budę :) a na mrozy już czeka sweterek ;)
wierzę że Legitek dostanie taką szansę lada chwila...[/QUOTE]


dziękuję Adziunia że się pojawiłaś :)
no własnie ja tez jestem ciekawa jak on znosi towarzystwo innych psów , to bardzo wazna informacja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunia448']Skąd to imię - nie wiem, ale podoba mi się :) jutro jadę pobrac malemu wymazy z nosa - zawiozę do badania i będzie wiadomo czym dalej leczyc:) Jutro bazarek będzie gotowy na tip - top:) Doszły wpłaty od [B]marudy, kamos, guliwera i czorcika:[/B]) - dziękujemy:)[/QUOTE]

świetnie :)
Legitek spędza mi sen z oczu , nie mam pomysłu gdzie go umieścić , a przecież w schronie zostać nie moze :(

Link to comment
Share on other sites

Ciotki i wujki:) mam dobre wieści nie potrzebne są pieniądze na leczenie legitka:) schronisko samo zapewniło mu pełen komplet badań - psiak dostał autoszczepionkę, i powinnien dojśc do siebie także [COLOR=red][B]Guliwer, Czorcik, kabaja, yolanovi, maruda666, maja602, BERKANO,ania shirley, kamos wiedźmo - ZASTANÓWCIE SIĘ PROSZĘ NA KOGO PRZELAC TE 505 ZŁ???CZY NA JEDNĄ KONKRETNĄ BIEDĘ CZY NA KILKA, CZY CHCECIE ZWROTY NA KONTO??[/B][/COLOR]Przepraszam, że tak wyszło, ale dopiero dziś się dowiedziałam, że psiak jest już leczony i ma zapewnione wszystko. [B][COLOR=plum]Jedyne lekarstwo jakiego schronisko nie jest w stanie kupic, to kochający domek....tego potrzeba:(
[/COLOR][/B]
guliwerku rzeczy ciągle u mnie są( te od marchewy) na Legitka nie trzea robic bazarku, więc co z nimi?? moze masz z marchwką jakiś pomysł??
Maju co z kartkami w takim układzie zrobic??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunia448']Ciotki i wujki:) mam dobre wieści nie potrzebne są pieniądze na leczenie legitka:) schronisko samo zapewniło mu pełen komplet badań - psiak dostał autoszczepionkę, i powinnien dojśc do siebie także [COLOR=red][B]Guliwer, Czorcik, kabaja, yolanovi, maruda666, maja602, BERKANO,ania shirley, kamos wiedźmo - ZASTANÓWCIE SIĘ PROSZĘ NA KOGO PRZELAC TE 505 ZŁ???CZY NA JEDNĄ KONKRETNĄ BIEDĘ CZY NA KILKA, CZY CHCECIE ZWROTY NA KONTO??[/B][/COLOR]Przepraszam, że tak wyszło, ale dopiero dziś się dowiedziałam, że psiak jest już leczony i ma zapewnione wszystko. [B][COLOR=plum]Jedyne lekarstwo jakiego schronisko nie jest w stanie kupic, to kochający domek....tego potrzeba:(
[/COLOR][/B]
guliwerku rzeczy ciągle u mnie są( te od marchewy) na Legitka nie trzea robic bazarku, więc co z nimi?? moze masz z marchwką jakiś pomysł??
Maju co z kartkami w takim układzie zrobic??[/QUOTE]

dziękuję bardzo za informację , zaraz zadzwonię do Guliwera i uzgodnimy, ale raczej zwrot na konto , my już przekażemy dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamos']Czy pieniądze nie przydadzą się na przyszły dom tymczasowy dla Legitka ?[/QUOTE]
[quote name='yolanovi']albo na ewentualny transport do DT?[/QUOTE]
dokładnie! leczenie to jedno, a wyciągnięcie chłopaka ze schronu to drugie, a na to zawsze będzie trzeba środków (do czasu znalezienia DS)
nic już nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...