Jump to content
Dogomania

Sportowa galeria agilitowo-frisbowa


Victoria

Recommended Posts

[quote name='Angi']piwnica :diabloti:[/QUOTE]
nie mam miejsca w piwnicy xd

A tak serio, jak chcesz to spoko :P tylko uprzedzam, że ten pokój jest pełny kartonów z książkami, jest tylko przejście z drzwi do łóżka, szafy i okna. I posprzątanie pokoju znaczy tutaj zdjęcie rzeczy z łóżka xd ale pokój nadal wygląda wtedy jak magazyn :diabloti:
Więc jak chcesz to spoko ;d;d;d

Ej tylko mama się nie zgadza na więcej niż jednego psa dodatkowo, więc albo Cziko albo Misia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']dwa parfoxy w jednym domu to już tłum :evil_lol:[/QUOTE]
to o dwa za dużo :diabloti:







Piłka!
Wypróbowałyśmy Max Glow:
Siedziała sobie tuż pod lampką jakieś poł h, wyszłyśmy na dwór - mega świeciła. Coś jakby piesałkę miała żarówkę w pysku xd Trwało to tylko jakies 3-4 minuty, potem nieco przygasła.
I tutaj nie wiem czy to kwestia tego, że rzucałam niemal spod latarni w totalną ciemność, czy po prostu długo trzyma, ale bawiłyśmy się w sumie 20 minut i do samego końca świeciła na tyle, że było ją widać.
Dla porównania wzięłam pomarańczowego Whistlera i ten totalnie ginął w mroku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']materac jest dwuosobowy :diabloti:

a tak serio, to[B] mozemy spac razem,[/B] na materacu a angi na lozku bedzie xd
no i jest ten pokoj obok w razie co, tylko tam straszny bajzel jest a mi sie nie chce tego sprzątać :P no ale w razie co to lozko jest, co nie :eviltong:[/QUOTE]
Z Tobą zawsze bejbe :*
Szczególnie jak jakiś horror się obejrzy wieczorkiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']
Już wiem, do dog dartbee wezme xtra jesli uda mi sie kupic nowy dysk, do time trial pewnie tez :mdrmed:[/QUOTE]

na wszelki wypadek nie kupuj na whippy, tydzień temu zamówiłam i cisza, jeszcze Ci nie dojdzie na czas i guzik z tego będzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...