Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Figu']Kasiu, a słyszałam, że osobiste spotkanie się szykuje? :)[/QUOTE]

Tak, czekam na zaświadczenie o szczepienia
Belli i jeśli dostanę po tym weekendzie, to zobaczymy się z Bella w przyszła sobote

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Nie, nie w tą sobotę, bo dopiero w ten piątek to zaświadczenie miało zostać wysłane, a ja dostanę je pewnie na początku tygodnia. Myślałam, że się porozumiałyśmy z Panią. Figu, przekażesz? Chodziło mi o następną sobote. Zresztą, nigdy bym Państwa nie zostawiła bez żadnej wiadomości, gdybym miała się nie pojawić:)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Aha, proszę Was bardzo, zajrzyjcie do wątku tej malutkiej, może ktoś będzie mógł pomóc?

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221072-Malutka-sunia-z-cieczką-na-ulicy...-Pułtusk-Bardzo-potrzebny-dt-ds!!!?p=18890878#post18890878[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Nie, nie w tą sobotę, bo dopiero w ten piątek to zaświadczenie miało zostać wysłane, a ja dostanę je pewnie na początku tygodnia. Myślałam, że się porozumiałyśmy z Panią. Figu, przekażesz? Chodziło mi o następną sobote. Zresztą, nigdy bym Państwa nie zostawiła bez żadnej wiadomości, gdybym miała się nie pojawić:)[/QUOTE]

Sr\trasznie mi glupio,ale pzrekopalam cale mieszkanie i nie moge znalezc ksiazeczki Belli.Obiecalam wlascicielom Belli ,ze ja przywioze ,a tymczasem diabel ogonem nakryl.
Prosze Kasiu o info ,ile pieniedzy mam Wam zwrocic za te pare ostatnich dni.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...