Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

Na razie wszystko idzie dobrze, oby tak dalej:)


[B]Mazowszanka, [/B]chcę Ci bardzo serdecznie podziękować za woją nieocenioną pomoc, bazarki, deklaracje, oraz trwanie przy nas - to strasznie ważne dla mnie było.

Chcę też bardzo podziędkować [B]kabaji [/B]za wspieranie finansowe Belli i pomoc w transporcie po nieszczęsnej adopcji:) [B]Elwira 1992 - [/B]również serdeczne dzieki:)
[B]megii1[/B], za fanty:)
A także wszystkim, którzy pojawiali się na wątku, dodawali otuchy, sugerowali, co robić:)
:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Jeśli chodzi o finanse Belli, to nie zostały długi, a wręcz przeciwnie. Bella ma parę złotych nadpłaty w hoteliku, plus 100 zł za sprzedaży fantów od megii1 na bazarku. Na razie jeszcze poczekam chwilę, aż potwierdzi się, że Bella zostaje u Państwa, którzy ją adoptowali - jeśli wszystko będzie ok, przeznaczę te pieniądze na pomoc Baloniarkom:)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Figu']Jakby, tfu tfu, coś się działo, to ja przejmę Bellę, chociaż nie przewiduję takiej sytuacji :) chyba że z dziewczyny wylezie ukryty demon ;)[/QUOTE]

Niech lepiej nic z niej nie wyłazi, akysz!

[B]Figu, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI:)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bella ma dom :multi::bigcool::sweetCyb: to taka cudowna sunia ,że właściciele się na pewno zakochają tak jak my tu obecni .

Ja ze swej stronych chce podziękować Figu, bo to dzięki niej nasza Bella znalazła dom .
Figu :Rose::Rose::Rose:
Mam nadzieje ,że będą jakieś relacje z domu Belli.

Link to comment
Share on other sites

Belka dzisiaj była pierwszy raz sama w domku, nic nie zniszczyła :) Hurra!! Jest radosna, kochana, bardzo całuśna. Podgryza pana w pięty :)
Była dziś u lekarza - badanie krwi itp, Państwo dmuchają już na zimne.A wieczorem będzie kąpiel :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Jak się cieszę, że u Belli wszystko ok, trochę się obawiałam jak zachowa się sama w mieszkaniu. Całe szczęście, jej Państwo nie zostawiają jej na długo, z relacji Figu wiem, że są to ok 4 godziny dziennie.

malagos, poczekam jeszcze ze zmianą tytułu do końca tygodnia - nic nie chcę zapeszać - a myślę, że ten pierwszy tydzień będzie miarodajny:)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Figu']Belka dzisiaj była pierwszy raz sama w domku, nic nie zniszczyła :) Hurra!! Jest radosna, kochana, bardzo całuśna. Podgryza pana w pięty :)
Była dziś u lekarza - badanie krwi itp, Państwo dmuchają już na zimne.A wieczorem będzie kąpiel :)[/QUOTE]

Baaardzo cieszę się, że Bella trafiła do takiego super domu. Coś czuję, że, jeśli wszytko pójdzie ok, będzie sobie żyła jak pączek w maśle. I dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Należy jej się jak psu micha ;) Baaaardzo się cieszę!
Figu, a ten psiaczek, który "odstąpił" Belci domek też już w swojej Rodzinie?...[/QUOTE]

pojedzie prawdopodobnie w sobotę :) tak że wszystko na najlepszej drodze :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Chyba wszystko jest ok, bo, jak na razie, nie miałam telefonu z reklamacja:)

A tu link do wątku maleńkiej suni z Pułtuska - są fotki:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221072-Malutka-sunia-z-cieczką-na-ulicy...-Pułtusk-Bardzo-potrzebny-dt-ds[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Rozmawiałam jeszcze kilka razy z Panią, kóra adoptowała Belle. Jest nią zachwycona, sunia jest ideałem - bardzo przyjazna, zaczepia do zabawy wszystkie psy na spacerze, ma masę energii (potrafi po 2 godz spacerze przyjść do domu i znów się bawić). Ma ADHD normalnie. W domu jest grzeczniutka, śpi na fotelu jak jest sama

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...