Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

[quote name='nutusia']kasiu, mam sporo ubrań z przeznaczeniem na bazarek - mogę się podzielić z bellą ;)
myślę, że hotel, po kilku miesiącach w miarę regularnych wpłat, powinien jednak pójść na rękę i chwilę poczekać - w końcu chodzi o dobro psa!!!
Wyślij mi też na pw lub na maila z aktualnym tekstem do ogłoszeń - była sugestia baloniarek, żeby ewentualnie coś zmienić, przeredagować...[/quote]

super, chętnie przyjmę fanty na bazarek. Zostało mi jeszcze parę rzeczy od megii1, wszystkiego nie sprzedałam. Mogłabym zrobić następny bazarek jakoś za dwa tygodnie.

Nutusia, a orientujesz się może jak to jest z pdt, jakie to są koszty? Takie jak za hotelik czy większe/mniejsze? Mogłabyś kogoś polecić?


Zaraz ci wyślę na pw tekst aktualnego ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

O PDT nie mam bladego pojęcia - nie znam żadnego. To znaczy znam niby, ale właśnie w wielkim popłochu psy były stamtąd zabierane ostatnio w nie najlepszym stanie :( Myślę, że koszty podobne jak w hotelach. Za luksus trzymania psa w domu trzeba płacić...
Kasiu, Ty jesteś z Wwy? Wolisz, żeby Ci przekazać fanty czy żeby wysłać tylko zdjęcia, a ja bym się potem zajęła wysyłką?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Jestem z wwy, ale teraz mieszkam w pułtusku:)

myslę, że łatwiej i taniej będzie, jak wyślesz mi zdjęcia, a po skończonym bazarku zgadamy się z wysyłkami do ludzi

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Zrobiłam Belli przed chwilą premiowane ogłoszenie na morusku - za 32 zł na 2 tygodnie. Mam nadzieję, że pomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Zrobiłam Belli przed chwilą premiowane ogłoszenie na morusku - za 32 zł na 2 tygodnie. Mam nadzieję, że pomoże[/QUOTE]
Poszłam obejrzeć :) Dodaj w tytule na początku "roczna" - to jej wielki atut.

Link to comment
Share on other sites

O rany, ale zaskoczenie!
To cudnie!
Figu, wyczaruj błagam domek dla mojej Nocki............ Plisssssssssssssssssss

Figu, z jakiego ogłoszenia domek eis dowiedział o suni?
A kto umie robić plakaty, rany, jakby nam sie przydał......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']O rany, ale zaskoczenie!
To cudnie!
Figu, wyczaruj błagam domek dla mojej Nocki............ Plisssssssssssssssssss

Figu, z jakiego ogłoszenia domek eis dowiedział o suni?
A kto umie robić plakaty, rany, jakby nam sie przydał......[/QUOTE]


Domek się dowiedział z wydrukowanych przeze mnie zdjęć ;)

Plakat mogę zrobić, ale nie będzie raczej taki ładny jak ten Belli..

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Jesli chodzi o plakaty, to tu można zamówić super profesjonalny, taki, jak ma Bella:


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/2238...na-zamówienie"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2238...na-zamówienie[/COLOR][/URL]



Nie chciałam nic pisać wcześniej o adopcji Belli, bo czekałam na telefon od Pani, która sunię adoptowała. Nie chcę też na razie cieszyć się za bardzo, bo, nauczona doświadczeniem, wiem, że trafienie psa do ds, wcale nie musi oznaczać, że tam pies zostanie docelowo. Może okazać się, że za tydzień, dwa, Bella zów będzie szukała domu, dlatego, Mazowszanka, na razie nie zrywaj plakatów. poczekajmy może z tydzień?

[B]Figu, jestem CI przeogromnie, dozgonnie wdzięczna:)[/B] Naprawdę nie spodziewałam się, że mozna znaleźć dom dla psa na dogo, a tu proszę, cuda się zdarzają:)


DOmek, który Bellę adoptował jest domkiem idealnym, sprawdzonym, doświadczonym - Państwo mieli wcześniej trzy psy, a ich oststnia sunia, która odeszła 2 tygodnie temu, była pieskiem od Figu. Bella mieszka w mieszkaniu. Trochę obawiam się, co będzie, jak zostanie sama w poniedziałek, mam ogromną nadzieję, że będzie grzeczna:)

Będę na bieżąco Was informować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...