Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

Plakat:

Zamówienia wykonane:
[IMG]http://imgh.us/215_bvnm,.png[/IMG]
A4
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219924-Max-amp-Neska-Czyli-Dwie-Torpedy"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie mam możliwości wzięcia jej na dt w obecnej chwili, dziś szczenior z działek ma do mnie przyjechać. Mam świetny domek, chciałam zaproponować im tegoż szczeniaka, ale pokażę dziś zdjęcia Belki, może akurat :)

Link to comment
Share on other sites

Się zacytuję na wszelki wypadek, wątku nie czytałam, więc może już jest, ale:
[quote name='mmd']... zrób ogłoszenia na morusku z wyróżnieniem (5 zł za tydzień) i tablicę (6,99 za tydzień). Teraz ludzie zaczęli szukać psów, ciepło się robi.
Tylko trzeba jej krótki, zwięzły tekst i jakiś chwytliwy tytuł
"Młoda, przepiękna suczka szuka domu".

Może się uda.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Mazowszanka']TZ mi jutro w pracy wydrukuje to cudo i zacznę rozwieszać.
Inni też niech się częstują.[/QUOTE]

Dzięki ogromne, naturalnie ja również wydrukuję

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='mmd']Się zacytuję na wszelki wypadek, wątku nie czytałam, więc może już jest, ale:[/QUOTE]

Bella ma wyróżnienie na tablicy, zaraz zrobię na morusku

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Mazowszanka']Pierwszy plakat zawisnie na szybie mojego samochodu ( od środka ). Chyba jutro pojadę zrobić zakupy do hipermarketu, może i IKEA odwiedzę ;)[/QUOTE]

Super:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Jeśli chodzi o stan finansów Belli, to w tej chwili jest to 100 zł.
megii1 przekazała mi kilka dni temu fanty na bazarek, za co jestem jej bardzo wdzięczna, ubrania, które jednak udało mi się upłynnić wśród znajomych i uzbierałam kwotę 90 zł. Plus 10 zł, które Bella miała na koncie.
Wszystkie rozliczenia są na 1 stronie.

Może uda sie uzbierać za pobyt suni w hoteliku do końca marca - brakuje jeszcze 85 zł - trzeba zapłacić do przyszłej środy. Potem, w kwietniu, nie mam pojęcia, co będzie.


mmd, na Morusku nie można zapłacić sms za premiowanie (tak z reguły płacę za premiowanie). Trochę boję się zrobić przelew z ich strony.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Mazowszanka']Z bazarku będzie ponad 300 zł. Czekam na ostatnie wpłaty.Powiedz w hoteliku żeby poczekali, bo pieniądze będą na bank.[/QUOTE]

super, to razem jest 400 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Jeśli chodzi o stan finansów Belli, to w tej chwili jest to 100 zł.
megii1 przekazała mi kilka dni temu fanty na bazarek, za co jestem jej bardzo wdzięczna, ubrania, które jednak udało mi się upłynnić wśród znajomych i uzbierałam kwotę 90 zł. Plus 10 zł, które Bella miała na koncie.
Wszystkie rozliczenia są na 1 stronie.

Może uda sie uzbierać za pobyt suni w hoteliku do końca marca - brakuje jeszcze 85 zł - trzeba zapłacić do przyszłej środy. Potem, w kwietniu, nie mam pojęcia, co będzie.


mmd, na Morusku nie można zapłacić sms za premiowanie (tak z reguły płacę za premiowanie). Trochę boję się zrobić przelew z ich strony.[/QUOTE]
Nie ma czego się bać, przekierowuje na dotpay.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Mazowszanka']A nie lepiej żeby był Twój ?[/QUOTE]

Ja w pracy nie mogę odbierać telefonów, więc tak sobie pomyslałam, że nr kogoś, kto jest z psem cały dzień i może cały dzień odbierać, zwiększa szanse psa.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='mmd']Nie ma czego się bać, przekierowuje na dotpay.[/QUOTE]


A dotpay jest ok? Przepraszam, ale sie nie orientuję.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, mam sporo ubrań z przeznaczeniem na bazarek - mogę się podzielić z Bellą ;)
Myślę, że hotel, po kilku miesiącach w miarę regularnych wpłat, powinien jednak pójść na rękę i chwilę poczekać - w końcu chodzi o dobro psa!!!
Wyślij mi też na PW lub na maila z aktualnym tekstem do ogłoszeń - była sugestia Baloniarek, żeby ewentualnie coś zmienić, przeredagować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...