Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kabaja, skąd jesteś, jeśli można wiedzieć. Ja też mam niedaleko do Pieńkowa. Niestety, nie mogę tam pojechać do wtorku, bo mi nie podstemplowali przeglądu technicznego auta, dopóki go nie naprawię... Trochę strach jeździć bez przeglądu, bo dowód rejestracyjny można stracić :(

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Jestem.
sytuacja robi sie powoli dość dramatyczna i nieprzyjemna. Rzeczywiście, ogłoszenie o znalezionym psie było ogłoszeniem o Belli. Pies się znalazł. Rozmawiałam przd chwilą z panią z Czosnowa. Ja uszczęśliwiona, że wszystko jest ok, jednak za chwilę usłyszałam, że pies znowu uciekł. Pani trzymała ją na lince przez jakiś czas, a w momencie, kiedy ją puściła, Bella uciekła.
Rozmowa, jak można się domyślać, nie przebiegła z panią sympatycznie. Pani nie poczuwa się absolutnie do jakiejkolwiek odpowiedzialności, co więcej, obwinia mnie o oszustwo - jest przekonana, że wiedziałam o skołonnościach Belli do ucieczki i, mimo to, oddałam ją jej. Z tego też powodu pani w ogóle nie zamierza jej odwieźc, jeśli się znajdzie, tylko życzy sobie, żebym po nią przyjechała. Pani nie ma też dziś jeszcze zamiaru szukać jej - powiedziała, że zrobi to jutro.
Słów mi brak. Jestem strasznie zdenerwowana. Muszę czekać na jej telefon jutro, ale założę się, że to ja będę musiała wydzwaniqać i pytać o psa. Nie mam też transportu, żeby po Bellę pojechać, ode mnie to ok 100 km. Czy ktoś ma może kontakt tel do yumanji i mogłby mi podać na pw? Boże nie wiem, co robić. Trzeba Bellę odebrać tej babie jak najszybciej i zawieźć do hoteliku.

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc w transporcie

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Bella wróciła sama. Pani życzy sobie, żebym ją jutro odebrała. Kabaja:) zgodziła sie zabrać jutro Bellę - potrzbny jest mi na cito kontakt do yumanji, nie ma jej niestety w tej chwili na forum. Gdzie szukać??????????

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Udało się!! Jesli jutro wszystko pójdzie dobrze, Bella będzie po południu u yumanji.

Kabaja, jeszcze raz ogromnie CI dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny uciekinier :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21?p=18343299#post18343299"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...9#post18343299[/URL]
Może ktoś z Was mieszka w okolicach Okęcia? ......

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Bella jest już bezpieczna u kabaji. Uff, jak dobrze.:)
Mała bestyjka przy odbiorze też mało nie uciekła. Będę dla niej szukała ds tylko w mieszkaniu, w bloku, bo inaczej nie ma to sensu.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='zula131']Kolejny uciekinier :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY%21%21%21%21-UCIEK%C5%81-Sylwek%21%21%21-OK%C4%98CIE-ul.-Saba%C5%82y%21%21%21%21%21?p=18343299#post18343299"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...9#post18343299[/URL]
Może ktoś z Was mieszka w okolicach Okęcia? ......[/QUOTE]

To jakaś plaga teraz.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim MYŚLĄCYCH właścicieli trzeba jej szukać... W ogrodzie wystarczy założyć "elektrycznego pastucha" i pies w lot zapomina o ucieczkach. No i trzeba mu poświęcić czas, uwagę, dać poczucie bezpieczeństwa i miłość! Była tu na dogo sunia ONka, które regularnie nawiewała z domu adopcyjnego i dlatego ją oddali. W nowym domu ucieczka nawet jej przez myśl nie przeszła!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Bella jest już bezpieczna u kabaji. Uff, jak dobrze.:)
Mała bestyjka przy odbiorze też mało nie uciekła. Będę dla niej szukała ds tylko w mieszkaniu, w bloku, bo inaczej nie ma to sensu.[/QUOTE]

Dobra wiadomość!!!

Jeżeli trafi na odpowiednich ludzi, to może też mieszkać w domku......

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Tylko jak sprawdzić, czy są odpowiedn pod tym względem?
Wiadomość o tym, że Bella jest uciekinierką raczej nikogo nie zachęci do adoptowania jej.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Drogie Dziewczyny,

Od dziś, 8.01, sunia będzie w hoteliku u yumanji. Koszt hoteliku to 350 zł/mc. Dla mnie samej jest to ogromne obciążenie, nie dam rady po prostu. Nie wiem, jak długo Bella będzie przebywać w hoteliku. Chcę dla niej znaleźć dom najlepszy z możliwych, a to może oznaczać, że pobyt suni będzie dłuższy. A może nie, nie wiem.
Bardzo proszę o wsparcie, szczególnie w postaci deklaracji stałych (chociaż, oczywiście, nie tylko - każdy grosz się liczy ogromnie:)).
Szczegółowe rozliczenia pieniędzy Belli znajdują się na 1 stronie.

Link to comment
Share on other sites

Kasia przywiozla Belle do mojej Mamy w w-wie,gdzie czekalam na nie razem z moimi dzieciakami.Sunia jest wspaniala,mila ,lize nas po rekach,widac,ze lubi dzieci.Nie miala problemow z adaptacja,bo od razu napadl na nia moj 4-mies szkocki terier i juz po chwili ganiali po pokoju ,jak szaleni.Teraz spia obydwoje na dywanie.Zbieramy sie powoli i jedziemy na wies do domu.Reszta jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...