Jump to content
Dogomania

MONTENEGRO /cacib/ 29.04.2012


krzysio

Recommended Posts

Wybieramy się na wystawy do Montenegro. Niestety na ich stronie nie ma jeszcze szczegółowych informacji lecz o tej porze roku są zawsze maratony więc pewnie będzie tak samo i w 2012. Napisałem do organizatorów mail z prośba o info ale dla nich to jeszcze sporo czasu
Dokładne daty i wystawy podam jak mi odpoiszą. Na stronie FCI jest tylko termin cacib.
Mamy jeszcze 3 wolne miejsca na ten wyjazd
Inf. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha ha ha:) Madziu. To... wiedzą:)
Napisali mi ,że wystawa ma się odbywać w miejscowości BAR i ma trwać od 29.04-2.05.2012 jeszcze rozmawiają z innymi krajami kto kiedy będzie. Dokładne info mam otrzymać do końca tego miesiąca przynajmniej tak mi obiecano.

Link to comment
Share on other sites

rozpiska na dzień dzisiejszy:

[B]Shows schedule: [/B]
[B]April 28th 2012[/B]
It will held in Bar , will be
CACIB show starts 9 a.m
Euro spaniel cup starts 1 p.m
CAC Montenegro starts 6 p.m
BIS starts 9 p.m,if dog get two CAC from those shows become a champion Montenegro
[B]April 29th2012 [/B]
CAC Macedonia 1 starts 10 a.m /Bar
Speciality English cocker spaniel starts 10 a.m /Bar
Speciality NK SAO - starts at 2 p.m
CAC Macedonia 2 starts at 3 p.m/Bar
One JCAC or CAC become junior champion,or champion of Macedonia
BIS starts 6 p.m
[B]April 30th 2012[/B]
CAC Bulgaria and CAC Moldova
One JCAC or CAC become junior champion or champion of Bulgaria and Moldova

Link to comment
Share on other sites

jak się uda zdobyć to się zdobywa, bo tam przyjeżdża też sporo psów, z całej Europy (kiedys na jednym takim maratonie w Macedonii były cudne psy z Francji! a do tego Ruskie jeżdżą z na prawdę pieknmi psami!).
Tak wystawy tych krajów odbywają sie w jednym miejscu, o róznych godzinach w rózne dni - taki maraton.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze nie potwierdzone informacje ,że może być jeszcze jeden bardzo ciekawy championat do zdobycia na wystawach w Barze. Jeżeli się dogadają to napiszę pełen plan. Wystawy odbywają się w bardzo ładnym mieście nad morzem i to przyciąga wystawców. Na przestrzeni kilku lat wystawy w tym kraju, nawet w połączeniu z maratonami, to ilości w katalogu od 98-111 psów.
Jedziemy na te wystawy z naszymi psami i mamy jeszcze wolne miejsca na ten wyjazd jeśli ktoś chętny zapraszam [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no to dostałam szczegółowe info:
28 IV- mamy międzynarodówkę i krajówkę Czarnogóry
29 IV- 4 wystawy - 2 krajówki macedońskie i 2 krajówki mołdawskie
30 IV- 4 wystawy - rano 2 krajówki Azerbejdżanu, po południu 2 krajówki Cypru
w sumie 10 wystaw i 5 championatów do zdobycia
prócz tego, gdyby kogoś interesowało robią EURO SPANIEL SHOW, klubową cocker spanieli i klubową owczarków środkowoazjatyckich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wacha']Hm, torszkę się to rozmyło z wyżej napisaną rozpiską, szkoda, dla mnie tamta była atrakcyjniejsza:( to już na 100% będzie?[/QUOTE]

dla mnie ta atrakcyjniejsza ;)
raptem zabrali Bułgarię, a dołozyli w zamian Azerbejdżan i Cypr - akurat do tych krajów cięzko z psem na wystawę pojechać, a w Bułgarii mają co miesiąc i w miarę blisko i UE, bez wiz, dodatkowych dokumentów itp.

na 100% to do dnia wystawy u nich nie wiadomo co będzie ;) - to Bałkany przecież ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wacha']Hm, torszkę się to rozmyło z wyżej napisaną rozpiską, szkoda, dla mnie tamta była atrakcyjniejsza:( to już na 100% będzie?[/QUOTE]

To już 4 wersja wystaw jakie mają się odbyć w Bar i różne terminy...;)
Mogą być jeszcze zmiany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...