Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

7 minut temu, jankamałpa napisał:

Odnośnie Niko. Zapytałam czy kontaktowała sie  bezpośrednio z opiekunem, podałam numer tel. i napisałam, że żaden dom nie jest odrzucany i że obowiązuje wizyta przedadopcyjna. Na razie nie odpisała. 

może pomyliły się jej ogloszenia, albo chciała się na kimś wyżyć. Ludzie są dziwni, jak ta która napsała maila na pół strony  jakie to ma  super warunki, a potem  nie dzwoniła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, jankamałpa napisał:

może pomyliły się jej ogloszenia, albo chciała się na kimś wyżyć. Ludzie są dziwni, jak ta która napsała maila na pół strony  jakie to ma  super warunki, a potem  nie dzwoniła.

no raczej,bo ja nigdy nie odmawiam i jeśli mam psy,które lepiej żeby szły do domu z ogrodem to tłumaczę z jakich powodów,ale decyzję zostawiam osobie pytającej o psa.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2018 o 22:50, jankamałpa napisał:

Ile macie obecnie zwierzaków? Czy przejlibyście dwa psiaki na hotelik ?  Zdjęcia psiaków na watku mojego Maksia:

 

niestety o żadnego psa nikt nie pyta :( dzisiaj dostałyśmy też informacje o 2 psach koczujących w Kielcach na jednym z osiedli, na ktore wypięło się schronisko :( Ale my mamy jeden awaryjny wolny kojec na wypadki np. nagłej interwencji :(  Też nie damy rady wziąć tych psów z Kielc. 

42141813_338202283603229_2363387135664324608_n.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2018 o 22:33, andzia69 napisał:

niestety o żadnego psa nikt nie pyta :( dzisiaj dostałyśmy też informacje o 2 psach koczujących w Kielcach na jednym z osiedli, na ktore wypięło się schronisko :( Ale my mamy jeden awaryjny wolny kojec na wypadki np. nagłej interwencji :(  Też nie damy rady wziąć tych psów z Kielc. 

42141813_338202283603229_2363387135664324608_n.png

A dysponujecie klatką-łapką  musze taką pożyczyć aby złapać małą sunię do 10 kg

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, andzia69 napisał:

niestety nie, pożyczyliśmy i gdzies wcięło :( A gdzie sunia? u nas w województwie? Moze jakieś lokalne stowarzyszenie ma

Mam rodzinną tragedię, zmarł nagle brat mojej mamy. Na placu zostały dwa psy. Mała sunia, która nie da się pogłaskać, nie ma obroży , nigdy nie chodziła na smyczy. Trzeba ją złapać żeby po pierwsze zaszczepić, a po drugie trzeba będzie znaleść nowy dom, czy hotelik dla tych psów najlepiej razem, ale jak je przetransportować, jak one nigdy samochdem nie jechały? Cały czas szukam rozwiazania. Najlepiej dla nich żeby  zostały na placu.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jankamałpa napisał:

Staram się pracować z tymi psami - oswajać małą, ale to wymaga czasu.

Możesz sprobowac z sedalinem w żelu. Musiałabyś mniej więcej określić wagę i poprosić weterynarza o taką dawkę na te kilogramy. Podać każdemu z osobna np. w pasztetowej - żeby zjadły. My tak psy łapaliśmy.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, andzia69 napisał:

Możesz sprobowac z sedalinem w żelu. Musiałabyś mniej więcej określić wagę i poprosić weterynarza o taką dawkę na te kilogramy. Podać każdemu z osobna np. w pasztetowej - żeby zjadły. My tak psy łapaliśmy.

 

A co to jest ten Sedalin w sensie jak działa ? Czy to jakiś usypiacz?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, jankamałpa napisał:

Dziękuje za wszystkie informacje,  zapytam weta, bo to chyba tylko u weta można kupić?

to zależy od weta,w zasadzie zwykły śmiertelnik tego do rąk nie dostanie,ale jak masz zaprzyjaźnionego weta to masz szanse.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...