Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

10 godzin temu, andzia69 napisał:

Czy ktoś ogłaszał Roksi? bo dzisiaj miałam 1od  2 lat telefon o nią

Tak, ja ją ogłaszam i ktoś jeszcze, bo widziałam na OLX też inne ogłoszenie :)

A dałoby radę zrobić jej jakieś nowe fotki?

I Kaję też ogłaszam i też przydałyby się nowe fotki, jeśli jest możliwość.

Link to comment
Share on other sites

pierwsze wieści z nowego domu Soni:
 

Wszystko się pięknie udało. Sonia już intensywnie poznaje swój nowy dom i otoczenie a my poznajemy Sonię. Jest rzeczywiście bardzo grzecznym psem. Co do reszty przymiotów - odkryje się z czasem.
W tą miłą atmosferę wdarł się niestety jeden niemiły zgrzyt. Kąpiel.
Obiecywała pani, że pies może mało eleganko zalatywać i słowa Pani dotrzymała. Waliło od niej jak z murzyńskiej chaty (jest w tym nieco przesady na potrzeby dramaturgii). Moja żona, która z filozoficznym spokojem przyjęła nowego lokatora wydała tylko jedną komendę: kąpiel obowiązkowo jeszcze dzisiaj!
Kąpiel Sonia zniosła z miną cierpiętniczą, za którą watykańska komisja natychmiast by ją beatyfikowała. Niestety byliśmy przy tym tylko my i na nic całe cierpienie. Moja żona utrzymywała pieska w wannie, a ja zabralem się za mokrą robotę, czując sie przy tym jak zwyrodniały oprawca. A biedna psina nam na koniec to wszystko wybaczyła (zdaje się). Żeby tylko Bóg nam wybaczył.
Teraz leży sobie grzecznie i schnie. Sonia oczywiście, nie Bó

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz za pięknego pieska.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mag.da napisał:

Tak, ja ją ogłaszam i ktoś jeszcze, bo widziałam na OLX też inne ogłoszenie :)

A dałoby radę zrobić jej jakieś nowe fotki?

I Kaję też ogłaszam i też przydałyby się nowe fotki, jeśli jest możliwość.

EwaB - do Ciebie pytanie o nowe fotki Roksi.

Kaja miała sporo fotek - masz te? https://drive.google.com/drive/folders/0B8nq6b9oOS2kbkRESWk2aVVvckk

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, devoner napisał:

pierwsze wieści z nowego domu Soni:
 

Wszystko się pięknie udało. Sonia już intensywnie poznaje swój nowy dom i otoczenie a my poznajemy Sonię. Jest rzeczywiście bardzo grzecznym psem. Co do reszty przymiotów - odkryje się z czasem.
W tą miłą atmosferę wdarł się niestety jeden niemiły zgrzyt. Kąpiel.
Obiecywała pani, że pies może mało eleganko zalatywać i słowa Pani dotrzymała. Waliło od niej jak z murzyńskiej chaty (jest w tym nieco przesady na potrzeby dramaturgii). Moja żona, która z filozoficznym spokojem przyjęła nowego lokatora wydała tylko jedną komendę: kąpiel obowiązkowo jeszcze dzisiaj!
Kąpiel Sonia zniosła z miną cierpiętniczą, za którą watykańska komisja natychmiast by ją beatyfikowała. Niestety byliśmy przy tym tylko my i na nic całe cierpienie. Moja żona utrzymywała pieska w wannie, a ja zabralem się za mokrą robotę, czując sie przy tym jak zwyrodniały oprawca. A biedna psina nam na koniec to wszystko wybaczyła (zdaje się). Żeby tylko Bóg nam wybaczył.
Teraz leży sobie grzecznie i schnie. Sonia oczywiście, nie Bó

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz za pięknego pieska.

No i ja już kocham tych Ludzi!! :) Cudowni!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Janka@ napisał:

Ja nadal pisze Z telefonu niestety. Widzę że na wątku są bardzo dobre wiadomości.  Bardzo Was proszę napiszcie co  z Alta, czy ma ten domek czy nie? Bo jeśli pojedzie to anuluje jej ogłoszenie a  na jej miejsce mogę dać innego psiaka.

Janka@ - Alta ma jechać. Ale kiedy? nie wiem - aż się znajdzie transport. Ja nigdy nie usuwalam ogłoszeń psów nim pojechały do domów - rożnie to bywa z ludźmi. A nawet jeśli ktoś dzwoni o psa, którego już nie ma proponuję zawsze innego :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2017 o 21:35, andzia69 napisał:

EwaB - do Ciebie pytanie o nowe fotki Roksi.

 

Postaram się nakłonić Ewę K. do nowych fotek. Ale nie obiecuję, że w tym tygodniu. Jutro Radio, wyjazd do mamuśki, a wieczorem wizyta u Rudolfiny. W pt. zajęcia firmowe. W sobotę chwila oddechu, w nd. mamuśka i transport szczeniaka ostrowieckiego do Kielc.
No i Modiś wrócił :)

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mag.da napisał:

Mam zapytanie z ogłoszenia - w jakim wieku jest Felek?

A Bono? To dopiszę w ogłoszeniach. One są już po szczepieniach?

Bono ma 1-1,5 roku. Ma wszystko szczepienia, odrobaczanie. Felek 1,5-2 lata. Odrobaczony, nie szczepiony.
Dziś były dwa telefony o Felka.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, mar.gajko napisał:

I co z tymi labkami?

niestety nie odebrałyśmy :( pani nas nie wpuścila, nie widzi nic zlego, psy dostają do jedzenia słoninę i po kości dziennie :( policja nie byla dla nas żadnym wsparciem :( jasny byl wypuszczony z kojca...to czarny dopiero się wściekal :( 1 kojec mały na 2 takie spore psy, 1 buda, brak wody, szczepienia nieaktualne...policjanci powiedzieli, ze jak chcemy psy zabrać to trzeba do prokuratury

jasny ma rozwalony nos, spuchnięty fafel po tej stronie - za chwilę byłoby tam syf kiła i mogila

wymogłam na właścicielu - paniusia zadzwoniła do męa, ze ją denerwujemy i się awanturujemy - żeby dobudowal 2 kojec, 2 budę i mają z psami do weta iść i my to sprawdzimy za tydzień i ma być opis na papierze mam zdjęcia ale nie chcą się załadować, bo pisze, ze za duże

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...