Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

5 minut temu, mar.gajko napisał:

Ty Brad Pit :) czy inny Mel?

Tylko wyjątkowa uroda ciała, nie ducha :) i pustość w głowie, daje taką arogancję w słowie.

Myślisz, że krytykiem literackim może być tylko ten, kto sam napisał powieść? Bo: eunuch i krytyk z jednej są parafii - obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi. Ale to pytanie retoryczne.

A co do tego rymowanego bon motu o arogancji: odpowiadając na wycieczki ad personam, nie mam skrupułów. Ma iść w pięty. I nic więcej.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ryss napisał:

Myślisz, że krytykiem literackim może być tylko ten, kto sam napisał powieść? Bo: eunuch i krytyk z jednej są parafii - obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi. Ale to pytanie retoryczne.

A co do tego rymowanego bon motu o arogancji: odpowiadając na wycieczki ad personam, nie mam skrupułów. Ma iść w pięty. I nic więcej.

 

Między ciętością, złośliwością, a zwykłym chamstwem, jest wyraźna różnica :)

Sztuką jest aby "dać w pięty" z finezją, a nie na poziome skali Wechslera między 20 a 34, np. :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar.gajko napisał:

Między ciętością, złośliwością, a zwykłym chamstwem, jest wyraźna różnica :)

Wycieczki ad personam na forum to nie merytoryczna dyskusja, to wojna - a w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. Chamskie też. Exitus acta probat.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, mar.gajko napisał:

Dziewczyny, dużo strasznie odkryć jest na Owczusia, nic nie dzwoniło, takiego do przyjęcia?

Owczuś - jak zobaczyłam to padłam z wrażenia :) Miałam tylko 10 nieodebranych, z czego 3 numery się powtarzające, 1 pan dzwonił jeszcze o Rokiego, a 2 jak będą chciały to zadzwonią jeszcze - gadałam ze Słodkokwaśną, a to jest zazwyczaj dłuuuga rozmowa :)

Mam wstępnie 2 rodziny zainteresowane - tylko tam koty są...Magda musi sprawdzić jak on do kotów :( I w jednym domu jest mały pies niezaczepny - ale samiec - też do sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, andzia69 napisał:

Owczuś - jak zobaczyłam to padłam z wrażenia :) Miałam tylko 10 nieodebranych, z czego 3 numery się powtarzające, 1 pan dzwonił jeszcze o Rokiego, a 2 jak będą chciały to zadzwonią jeszcze - gadałam ze Słodkokwaśną, a to jest zazwyczaj dłuuuga rozmowa :)

Mam wstępnie 2 rodziny zainteresowane - tylko tam koty są...Magda musi sprawdzić jak on do kotów :( I w jednym domu jest mały pies niezaczepny - ale samiec - też do sprawdzenia.

Taki młody ON-ek to do kotów się nauczy, to nie malutek :) One jak rekruty w WP, każde polecenie z całusem w dłoń :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Magda tak napisała o jego relacji z kotami...chyba trzeba dodać, że raczej nie do kotów i innych zwierząt typu swinka morska itd, aczkolwiek, jak ktoś ma pojęcie to da sobie radę - pytanie ilu takich ludzi jest

"

Frodo raczej nie nadaje się do kotów :(
Pokazałam mu kota w transporterku. Bardzo się podekscytował, zaczął 
skakać, piszczeć i chciał chwycić w zęby.
Może nie była to typowa agresja, ale duża ekscytacja i chęć złapania.
Dowiedziałam się  też, że podobnie reagował na króliki tam na wsi.
Czyli raczej wszelkie małe zwierzaki odpadają..."

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, andzia69 napisał:

Magda tak napisała o jego relacji z kotami...chyba trzeba dodać, że raczej nie do kotów i innych zwierząt typu swinka morska itd, aczkolwiek, jak ktoś ma pojęcie to da sobie radę - pytanie ilu takich ludzi jest

"


Frodo raczej nie nadaje się do kotów :(
Pokazałam mu kota w transporterku. Bardzo się podekscytował, zaczął 
skakać, piszczeć i chciał chwycić w zęby.
Może nie była to typowa agresja, ale duża ekscytacja i chęć złapania.
Dowiedziałam się  też, że podobnie reagował na króliki tam na wsi.
Czyli raczej wszelkie małe zwierzaki odpadają..."

 

Andziu, ja tak miałam z moją suką ON-ką. Wyjątkowo nie było kotów jak nastała. Dopiero jak miała 3 lata pzybył kot. Tez taka była ekscytacja, że normalnie świra dostawała. Ale powolutku i stanowczo :) i koty zostały jej najlepszymi kumplami. Wręcz, jak mialam na odchowaniu kotkę z małymi to "matkowała" tym małym . No kochała koty.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, andzia69 napisał:

Ale ja nie będę ryzykować...trzeba mu domu bez innych zwierząt - będzie prościej. Nie każdy chce, ma wiedzę, żeby towarzystwo dogrywać tym bardziej jak pracuje i musi zwierzaki zostawić sam na sam ze sobą.

 

Do końca go wydaj z budą ze sklejki ;) I najlepiej do miłośnika rasy, jako dziesiąty czy piętnasty... :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, mar.gajko napisał:

A jak Owczuś Frodo? Znalazła się jakaś bez kotów i innych koszatniczek?

ciiii :) pojechał dzisiaj :) Do Krakowa oczywiście :) Do państwa, co mieli 12 lat dobermankę, którą stracili niedawno i odkąd jej nie ma pan domu (lekarz psychiatra jakby kto potrzebował ) bardzo przeżywał :( No i pani - pielęgniarka :) wzięła i znalazła Froda :) Mają 18 letnią córkę, pożyczyli samochód i ruszyli dzisiaj w drogę :) Pani wzięła tydzień wolnego, żeby być z psem :) No i pójdą na szkolenie, bo to młode i głupkowate jeszcze :)

Devonerka mówi, ze nawet miala 5 telefonów o Filipa :) i trzymajcie kciuki ;)

a widziałaś "naszą" Sarcię? miodzio :) wstawię te zdjęcia, bo aż niewiarygodne, ze ona żyje :) Oszukała przeznaczenie :)

 

 

535165_1243030119057287_1956976078758649198_n.jpg

1150209_1243030129057286_7467601450359163703_n.jpg

12439212_1243030125723953_1333213659978115383_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Filip od wczoraj we własnym domku,powoli się dogadują z Pańciem,skakanie po ludziach już mają ogarnięte,spanie w poza łóżkiem również,generalnie Filip się pomału ogarnia,jak Pańcio wychodzi to Filip szczeka,więc dostał jakiegoś bigsmaka i nawet nie zauważył,że został sam,oby mu tak zostało.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mar.gajko napisał:

Dziewczynki, jakby były wieści i zdjęcia od Rockiego, Czesterka, Owczusia czy Filipka, to wklejcie tu.

Plisssss :)

tak - ofkurs :)

Na razie Ci musi wystarczyć taki jeden pan :)..........................tak, wiem, ma kolczatkę, ale pani ma problem z kolanem i się obawia, ze jak ją pociągnie to się wywali na śliskim i dlatego teraz zamiast obroży z diamencikami ma kolczatkę

 

 

karo1.jpg

karo2.jpg

karo4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...