Jump to content
Dogomania

Już wszystkie w ds - Białystok błaga o dt dla 5 tygodniowych szczeniąt


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bałam się zapeszyć. Muminek też miał zainteresowanych..dzwonili,a potem nic. Na szczęście pan naprawdę bardzo chciał Mgiełkę- odpowiadała mu z charakteru i wyglądu. No i oferował małej świetne warunki.
A dziś zadzwonił i opowiadał jak wrażenia po pierwszej dobie. I jest dobrze :) Psica zaaklimatyzowała się błyskawicznie i jej pańcio też szczęśliwy :)
A poza tym CISZA. Zero telefonów.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz (przy okazji oddawania Mgiełki i Chmurki) widziałam małą bulwkę....no śmieszne toto,pocieszne,natychmiast trzeba poglaskać..

W pracy mi kiedyś zrobili kawał...no przyjdź natychmiast...pilne...
A tam otwierają drzwi (instytucja zdecydowanie państwowa....) ,a z gabinetu wybiega szczeniak w skórze o 2 numery za dużej..kolega kupił...ale sprawdził hodowlę,jeździł gdzies daleko...
Tak się powinno kupować psy....
Tak mi się przypomniało,przy okazji za dużej ilości skóry...czy na twarzy :) ,czy na reszcie ciała :)))) ,co za różnica....

Link to comment
Share on other sites

Pocieszne toto jest,ale chrapie jak jej tatuś ;)

Gdy Mgiełka pojechała do nowego domu ,to Chmurka obrała sobie Gretę za swojego nowego przewodnika- na spacerach biega za nią jak cień- gdzie Greta ,tam i Chmurka.
Chmurka to takie dziecko specjalnej troski- delikatniutka, wrażliwa, potrzebująca wsparcia i dużo czułości. Jest naprawdę wyjątkowo subtelnym szczeniaczkiem.
Poza tym nie ma choroby lokomocyjnej i wszędzie z nami jeździ :)

Link to comment
Share on other sites

nie :-(
dosłownie na godzinę przed wizytą okazało się, że pan ma jakiś bardzo duży problem rodzinny i musiał natychmiast jechać do Ełku. możliwe, że odezwie się, jak się trochę ustabilizuje sytuacja i trzymam za to kciuki mocno, bo i pan i warunki jakie Muminkowi oferował - nawet nie marzyłam, że mogłoby tego psiaka coś tak dobrego spotkać.

wieczorem ruszam z nowymi ogłoszeniami, bo telefon umilkł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...