Jump to content
Dogomania

Misiek- wielki guz, amputacja, nawrót nowotworu - walczył .. odszedł kochany za TM


kama210

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wieczorem uzupełnię rozliczenie ..

[SIZE=4][B] podziękowania dla Pani Aleksandry K. z Krakowa - za przelanie 300 zł na opłatę za DT Miśka /15.12/

przepraszam że tak spóźnione :oops::oops:
[/B][/SIZE]
20.12 opłaciłam 400 zł za DT

[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][B]20.12 – opłata za DT od 21.11 do 30.11 – 100 zł [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][B]20.12 – opłata za DT od 1.12 do 31.12 – 300 zł
[/B][/SIZE][/FONT]


[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3][B]..........[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=3]edgraska - w tym roku są tylko 2 wpłaty dla Miśka :[/SIZE][/FONT]



[COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Rajmund N., Boguszów – Górce – 10,11 zł[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]KRZYSZTOF K, KRAKÓW – 100 zł - czyli chyba chodzi o ta wpłatę ? tak? [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

Wstawiam jeszcze fragment tej ustawy która teraz chcą podpisać, żeby każdy poczytał

W czwartek ma się odbyć pierwsze czytanie odrzuconego wcześniej projektu Koalicji dla zwierząt. Projekt jest wybitnie szkodliwy i dający możliwosci legalnego pseudo, co więcej czyniący hodowlę normalną działalnością gospodarczą.
[B]Cytat:[/B]Art. 17.
1. Chów, rozmnażanie i oferowanie zwierząt domowych, w tym także rasowych, na sprzedaż jest działalnością gospodarczą
podlegająca rejestracji w ogólnokrajowym rejestrze psów oraz innych zwierząt domowych, zwanego dalej „rejestrem hodowli
zwierząt domowych”.
2. Rejestr hodowli zwierząt domowych prowadzi Krajowy Inspektor do Spraw Zwierząt.
3. Do rejestru hodowli zwierząt domowych wpisuje się zwierzęta oznaczone czipem.
4. W rejestrze umieszcza się dane wszystkich psów wydawanych lub zbywanych z hodowli oraz przyjmowanych do schronisk i
domów tymczasowych.
5. Do rejestru mogą być, na wniosek właściciela, wpisane inne zwierzęta domowe.
6. Minister właściwy do spraw administracji publicznej określi, w drodze rozporządzenia, sposób i tryb prowadzenia rejestru hodowli
zwierząt domowych, mając na względzie potrzebę zapewnienia jawności danych zawartych w rejestrze.
7. W przypadku prowadzenia handlu lub rozrodu zwierząt domowych bez wpisu do rejestracji hodowli zwierząt domowych, wójt
gminy właściwej ze względu na miejsce chowu lub oferowania zwierząt lub Wojewódzki Inspektor do Spraw Zwierząt może wydać
decyzję o odebraniu zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim. Dawno tu nie pisałam, choć zaglądam i kibicuję non stop. Niestety zleciała mi się i sesja i problemy rodzinne na jednen moment :( Przepraszam za offa ale to co dzisiaj zobaczyłam na fb, u mojej znajomej na tablicy, mnie przeraziło. Pieski potrzebują jak najszybszej pomocy, jak możecie to zerknijcie: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=114329525354320&set=a.111549465632326.14370.100003318204339&type=1&ref=nf#!/profile.php?id=100003318204339[/url]. Wiem, że potraficie zdziałać cuda, ja jestem nowa i ciężko mi to wszystko ogarnąć, zaproponowałam im pomoc finansową, ale też od razu pomyślałam o dogomanii czy dałoby się założyć wątek dla piesków? Jakby mi ktoś z Was pomógł i powiedział jak to zrobić i gdzie dokładnie to bym sama to zrobiła, tylko nauczcie proszę...Szczególnie przeraziłam się jak przeczytałam o piesku ze śrutami w ciałku, przecież trzeba go szybko ratować...

Link to comment
Share on other sites

link z filmikiem jest parę postów wyżej ..

,................

wieści z DT Miśka :

[I]Hej, [/I]
[I]jak to się mówi, z Nowym Rokiem, nowym krokiem? Czy jakoś tak;) Misio dzielnie maszeruje.[/I]

[I]Misio ma dobry apetyt, w sumie cały czas chodzi niedojedzony. Nie ulegamy mu, ponieważ, tak, jak powiedzieli lekarze-tłusty Misio nie może być.[/I]
[I]Sam wchodzi po kilku schodkach. Najlepiej, to by w ogóle nie wychodził na dwór. Tak mu się spodobało na kocyku:)[/I]

[I]Micho bardzo gania koty. Robi się coraz bardziej pewny siebie i staje dęba. Dzisiaj dostał eksmisję z pokoju na swoje legowisko, bo autentycznie miałam pewność, że jak złapie kota w zęby, to słabo będzie.[/I]

[I]Misiek stał się psem stróżującym. Ostatnio poszedł z innymi psami pod ogrodzenie i groźnie spoglądał na listonosza. Zrobię filmik, jak on się patry. Można się zestresować:)[/I]
[I]Rana się goi, jeszcze jest otwarta, ale to już ranka (oczywiście w porównaniu z tym, co było).[/I]

[I]I jeszcze zaległe Miśkowe podziękowania za puszki z karmą. To już drugi raz Misiek został obdarowany tymi puszkami od tajemniczego dobrego duszka.[/I]

[I]Zdjęcia będą. Czekam na jutrzejszy śnieg, to porobię. Będzie łądny kontrast z ciemną sierścią Misia.[/I]

[I]Pozdrawiam.


.................
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']link z filmikiem jest parę postów wyżej ..

,................

wieści z DT Miśka :

[I]Hej, [/I]
[I]jak to się mówi, z Nowym Rokiem, nowym krokiem? Czy jakoś tak;) Misio dzielnie maszeruje.[/I]

[I]Misio ma dobry apetyt, w sumie cały czas chodzi niedojedzony. Nie ulegamy mu, ponieważ, tak, jak powiedzieli lekarze-tłusty Misio nie może być.[/I]
[I]Sam wchodzi po kilku schodkach. Najlepiej, to by w ogóle nie wychodził na dwór. Tak mu się spodobało na kocyku:)[/I]

[I]Micho bardzo gania koty. Robi się coraz bardziej pewny siebie i staje dęba. Dzisiaj dostał eksmisję z pokoju na swoje legowisko, bo autentycznie miałam pewność, że jak złapie kota w zęby, to słabo będzie.[/I]

[I]Misiek stał się psem stróżującym. Ostatnio poszedł z innymi psami pod ogrodzenie i groźnie spoglądał na listonosza. Zrobię filmik, jak on się patry. Można się zestresować:)[/I]
[I]Rana się goi, jeszcze jest otwarta, ale to już ranka (oczywiście w porównaniu z tym, co było).[/I]

[I]I jeszcze zaległe Miśkowe podziękowania za puszki z karmą. To już drugi raz Misiek został obdarowany tymi puszkami od tajemniczego dobrego duszka.[/I]

[I]Zdjęcia będą. Czekam na jutrzejszy śnieg, to porobię. Będzie łądny kontrast z ciemną sierścią Misia.[/I]

[I]Pozdrawiam.


.................
[/I][/QUOTE]

Dobre wieści, teraz jeszcze dom stały się by przydał

Link to comment
Share on other sites

reportaż był kręcony w lecznicy parę dni po zabraniu z ulicy - zresztą jeszcze miał wszystkie łapy .. Misiek był wtedy totalnie obojętny na wszystkich i wszystkie zwierzęta ..

obecnie dzięki dobrej opiece zaczął odżywać i chyba zaczyna pokazywać na co go stać - i okazuje się że koty to nie są jego ulubieni koledzy ..

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...