Jump to content
Dogomania

All systems


sota36

Recommended Posts

z ALL SYSTEM uzywam jedynie szamponu wybielajacego dla mojego shihtzu;-) i jestem z niego bardzooo zadowolona .Stosuje go głownie na lapy i brzuch poniewaz jako niskopodłogowiec zbiera wszelki brud. Uzywałąm rowniez innych preparatow tejze firmy dla mojego briarda ale.........nie byłam zadowolona o lanolinie nawet nie wspomne ..dla nas to produkt beznadziejny;-)

Ale jak wiadomo ile ludzi tyle opini ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Bura[/B]-Dziękuję za opinię.Chyba kupię ten preparat. Stosowałaś na suchy włos w domu, czy na wystawie przed wyjściem na ring? Jak szybko schnie?
Większość preparatów zwiększających włos, może zawierać silikon, który może powodować wysuszenie włosów.
Po wystawie myślę, aby zastosować odżywkę nawilżającą w celu regeneracji włosów, powinna pomóc.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

na jakiej zasadzie działa LANOLINA PLUS ? pisze ze zmiekcza wlos...ja mam pudle wiec pudel nie moze miec lejącego.. czy ten zmiekczony włos jest tylko gdy olej jest na włosach czy po zmyciu go rownież jest zmiekczony ?
a moze ta lanolina nie zaleca sie dla pudli ???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[COLOR=Navy]

Witam
Stosowałam wiele kosmetyków różnych firm, ale najbardziej odpowiednie dla mojego psa to jednak All SYSTEM.
Należy dużo eksperymentować z różnymi firmami, co pochłaniania niestety dużo pieniążków, bowiem kosmetyki są naprawdę drogie.
Do kąpieli należy używać właściwych dla typu szaty szamponów i odżywek, co sprawia, że strzyżenie i rozczesywanie sierści staje się łatwiejsze i szybsze, a sierść uzyskuje właściwą oraz naturalną strukturę.
Papiloty to nieodzowny atrybut Yoreczka - w sprzedaży wysyłkowej dostępne są specjalne papierki /sprowadzane z zachodu/ i preparat nawilżający All SYSTEM.
Nie polecam gumek "receptorek"
Przepraszam, że nie podaję szczegółów, ale każdy właściciel ma swoje tajemnice. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Odświeżę temat. Czy ktoś stosował Invisible Hold Setting&Styling Gel? Czy ten specyfik nadaje się na wystawę? Chodzi mi o wygładzenie trochę przesuszonego włos. Czy po nim włos będzie lejący? Bardzo proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Hawanka']który szampon lepiej wybiela

#1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo czy #1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo


??????????????????????????????/

:):):)[/QUOTE]

Z Pure Wite radzę uważać i myć psa w rękawiczkach. Osobiście miałam mocno popękaną (plus swędzenie) skórę na rękach a psu też niestety podrażnił skórę
Zaskoczyłam dopiero za drugim razem, że jest to związane z ww. szamponem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Z Pure Wite radzę uważać i myć psa w rękawiczkach. Osobiście miałam mocno popękaną (plus swędzenie) skórę na rękach a psu też niestety podrażnił skórę
Zaskoczyłam dopiero za drugim razem, że jest to związane z ww. szamponem.[/QUOTE]
Czyli ten ---> bedzie łagodniejszy 1 ALL SYSTEMS Professional Formula Whitening Shampoo no i ten kupimy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...