Jump to content
Dogomania

All systems


sota36

Recommended Posts

Witam w NOWYM ROKU, oby lepszym. Czy ktos z Was stosowal u plowych psow - takie 'ustrojstwo "[COLOR=black]BOTANICAL CONDITIONER All SYSTEM?
[URL]http://www.1allsystems.pl/Products.asp?CategoryID=3666532E-7B2B-464C-A761-FA647660290A[/URL]
Interesuje mnie jak, co ile i jaki efekt, no i czy warto zainwestowac? Moj pies uzywa kosmetykow tej firmy, ale nie takowej 'mikstury" - jestesmy na lanolinie i super rich'u, co sobie baaaardzo chwalimy!
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Witam w NOWYM ROKU, oby lepszym. Czy ktos z Was stosowal u plowych psow - takie 'ustrojstwo "[COLOR=black]BOTANICAL CONDITIONER All SYSTEM?
[URL]http://www.1allsystems.pl/Products.asp?CategoryID=3666532E-7B2B-464C-A761-FA647660290A[/URL]
Interesuje mnie jak, co ile i jaki efekt, no i czy warto zainwestowac? Moj pies uzywa kosmetykow tej firmy, ale nie takowej 'mikstury" - jestesmy na lanolinie i super rich'u, co sobie baaaardzo chwalimy!
[/COLOR][/quote]


Ja zastosowalam raz (chodzi mi o jedno opakowanie) ale efekt raczej mnie rozczarowal. Wlos psa stal sie nieprzyjemny w dotyku, dosyc sztywny i szybciej sie koltunil. Jesli jestes zadowolona z richa, to ja bym przy richu zostala. Ja tez uzywajac all systema, bylam bardzo zadowolna z richa, to naprawde swietna odzywka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']Ja zastosowalam raz (chodzi mi o jedno opakowanie) ale efekt raczej mnie rozczarowal. Wlos psa stal sie nieprzyjemny w dotyku, dosyc sztywny i szybciej sie koltunil. Jesli jestes zadowolona z richa, to ja bym przy richu zostala. Ja tez uzywajac all systema, bylam bardzo zadowolna z richa, to naprawde swietna odzywka.[/quote] briard ma sztywny wlos, wiec pod tym kontem fajnie. Ale zmartwilomnie to koltunienie... A jak ta odzwyka wplywa na kolor?
My zostajemy przy richu i lanolonie, kupilam (wczoraj mi dowiezli na poczte, dzis odbieram) Botanical wlasnie,by kolor nasycic. Do tej pory uzywalam soku z marchewki i oliwy z pestek winogron, jednak moj pies zaczal byc "uczulony"na marchewke, stad pomysl z Botanical.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

To i ja się włączę do rozmowy z moją szczotą. Mam sznaucera olbrzyma.

Odżywkę PEK używam do łap i przedpiersia - nadaje włosom puszystość, sprawia, że się nie kołtunią, nie plączą i nawet rzepy łatwo wyczesać. Ale niestety zmiękcza sierść. Dlatego tylko łapy.

Na ciało w tej chwili mam ring 5 szorstki - może być. CZarny też jest fajny.

Wcześniej próbowałam San Bernard, ale pies mi się zrobił miękki jak kaczuszka.

Koleżanka od średniaków najbardziej polecała 1All System - cały zestaw do szorskich (szampon, plus coś w sprayu do rozprostowywania włosa i nadawania mu szorstkości i onne których już nie pamiętam)

Pozdrawiam
Karolina

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie! Iv San Benard i JHP zmiekczaja wlos- tezmialam takie doswiadczenie.Nie znm Pek i raczej nie bede testowac. Co do rzepow,a mialam w poniedzilek z nimi przygode (4 godziny czesania po harcach psa w rzepowisku)- rzepa te nma zewnatrz wyczesalam, te juz przy sorze - a musze dodac, ze teraz moj piesma mnostwo podszorstka na klatce i palach, poalalm woda,wtarlam duzo odzywki - akural zastosowalam Botanical Conditioner All system, ale pozniej, bo braklo - Timotei - tak!Tak - Timotei ! I mysle, ze latwiej na niej byli pozbywac sie rzepow, niz na owym Botanical... Zaryzykowalam, ale sprowdzilsie moj sposob.
Co do zas lanoliny- ann - o ilebedzie Ci sie wydawalo, ze 2 lyski (ja daje takie niepelne) na 1 litr (+ Rich jest), daj lanolony troche mniej. Przy czesaniu psa - briard dorosly - co 2 dzien po lebkach i raz w tygodniu - full serwis - 250 ml lanolinystarcza mi na okolo rok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Odświeżam wątek bo mam zapytanie. Kupiłam butlę odżywki Super rich lotion coś tam i mam problem. Czy ktoś ma tą odżywkę?? Ona się tak otwiera, że wystaje taki dziubek, prawda? Którędy powinna wychodzić ta odżywka?? Bo u mnie nie tym wystającym dziubem tylko jakimś bokiem wyłazi i strasznie muszę się wysilić żeby jej choć deko wycisnąć. Czy mam iść z reklamacją?? Bo chyba mam wadliwy model...

Link to comment
Share on other sites

A w takim razie mam kolejne pytanie, czy ktoś używa odżywek do kolorów z 1 All Systems?? Myślałam o kupnie powiedzmy połowy z kimś może na spółkę albo odkupieniu troszkę na spróbowanie, do rudego psa potrzebuję. Może kroś ma?? I mógłby mi odsprzedać troszkę??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Nie wysyłają próbek, ale ich kosmetyki są naprawdę niesamowite. U mojego futrzaka zrobiłam w tym roku eksperyment. Jak zaczęła zrzucać futro a jeszcze nie rosło nowe (u niej to widać bo ma końcówki włosa ciemniejsze) zaczęłam ją kąpać co ok. 14 dni w szamponie super cleaning & conditioning, po kąpieli Super rich rozmącony w wodzie (bardzo małe stęzenie), suszenie dmuchawą a następnie do spryskiwacza woda ciepła i trochę tej samej odżywki. Tym specyfikiem spryskiwałam skórę psa po jednej stronie karku, plus lekko wcierałam. Efekt: pies generalnie odrasta ale w miejscu gdzie aplikowałam specyfik sierść jest 2 x dłuższai odrasta od razu z podszerstkiem. Gdybym robiła to na całej powierzchni psa to miałabym już odrośniętego zwierza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...