Jump to content
Dogomania

3 psy w typie teriera pszenicznego szukają nowych domów - POTRZEBA OGŁOSZEŃ


leni356

Recommended Posts

Kudłate pieski do oddania: 2 dziewczynki i 1 chłopak, są urocze, bardzo grzeczne i jeszcze trochę przestraszone, bo są tymczasowo w nowym miejscu.
Psy mieszkały na działce, w budach, z małym kontaktem z ludźmi, są lękliwe, chyba nie znają smyczy. Właścicielka sprzedała działkę i ich nie chce :(

Piesek ma ok 4 lat, suczki ok 2.5 - 3 lata.

Kontakt do domu tymczasowego:
Andrzej: 603-757-903

[IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2011/11/zd1-300x225.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2011/11/zd5-300x225.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2011/11/zd3-300x224.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Piękne,
ale nie papierowe? to nie jest super popularna rasa[/QUOTE]

Niestety nie wiem, spróbuję się jutro czegoś więcej dowiedzieć. Dostałam info i zdjęcia mailem

[quote name='Magdalena']śliczne psy, porozsyłam trochę zaproszeń na wątek[/QUOTE]

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Tak się przyglądam. Wyglądają jak softy pszeniczne. No ale na zdjęciach są białe. Podaje stary wątek terriera pszenicznego- tam są fani tej rasy [url]http://www.dogomania.pl/threads/2337-Terier-pszeniczny-%28prosimy-zakladac-oddzielne-tematy%29!/page40[/url]. Dziwne- nie wyglądają na bardzo zaniedbane. Nie widzę kołtunów.Ogony kopiowane? uszy wygolone. Dowiedz się czy nie mają rodowodów. To może nielegalna hodowla? Koniecznie zaproś osoby z wątku ,który podałam wyżej , zwłaszcza UTAAP, NEREDIE

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam takie info o psach,to samo imię opiekuna, czy to te same psiaki?
[URL]http://www.pszenicznyterier**********/softy-w-potrzebie,20/teriery-pszeniczne-uratowane-z-pseudohodowli,1458-15.html[/URL][quote name='DZIR']Tak się przyglądam. Wyglądają jak softy pszeniczne. No ale na zdjęciach są białe. Podaje stary wątek terriera pszenicznego- tam są fani tej rasy [url]http://www.dogomania.pl/threads/2337-Terier-pszeniczny-%28prosimy-zakladac-oddzielne-tematy%29!/page40[/url]. Dziwne- nie wyglądają na bardzo zaniedbane. Nie widzę kołtunów.Ogony kopiowane? uszy wygolone. Dowiedz się czy nie mają rodowodów. To może nielegalna hodowla? Koniecznie zaproś osoby z wątku ,który podałam wyżej , zwłaszcza UTAAP, NEREDIE[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

To na pewno te same psy ze zlikwidowanej pseudohodowli juz w dt. Trzeba pomóc i zastanowić się jak nad ogłoszeniami. Rozmawialam z panem Andrzejem. Z psami pracuje behawiorystka, Stwierdziła ,ze są w bardzo dobrej kondycji psychicznej - wiadomo terriery b, szybko wracają do siebie. Psy są po zabiegach pielęgnacyjnych. Można więć robić ogłoszenia. Myślę, ze trzeba nadać psom robocze imiona trochę więcej indywidualnych zdjęć z opisem kto jest kto . Dogo robi super ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Tak to te same psiaki - to odnosnie pytan jakie padly / wszystkich wstawionych linkow. Na poczatku bylo ich 4, ale jedna suczka chyba juz trafila do domu.
To sa pieskiw typie softa (softy, ale bez papierow; prosze sie nie sugerowac 'nieidealnym' ubarwieniem ;) ). Ten kolor prawdopodobnie jeszcze sie bedzie zmienial, bo wiele softow zmienia kolor przez cale zycie. Osobiscie nie rozmawialam z p.Andrzejem, ale podaje co zostalo ustalone przez innych. Nie znaleziono tatuazy, czipow chyba nikt nie sprawdzal. Nie posiadaja ksiazeczek zdrowia, choc moze teraz juz tak, bo gdy trafily do p.Andrzeja to obejrzal je weterynarz. Wiek jaki zostal nam podany to ok.4 lat piesek i suczki jakies 2,5-3 lata. Skad tutaj w tytule stwierdzenie, ze jest to rodzenstwo? Wydaje mi sie, ze raczej niespokrewnione, choc w pseudo to roznie moze byc :hmmmm:...
Jesli ten p.Andrzej zalatwil im prawdziwego behawioryste to byloby super :)

P.S. Dziekuje za zainteresowanie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Tak to te same psiaki - to odnosnie pytan jakie padly / wszystkich wstawionych linkow. Na poczatku bylo ich 4, ale jedna suczka chyba juz trafila do domu.
To sa pieskiw typie softa (softy, ale bez papierow; prosze sie nie sugerowac 'nieidealnym' ubarwieniem ;) ). Ten kolor prawdopodobnie jeszcze sie bedzie zmienial, bo wiele softow zmienia kolor przez cale zycie. Osobiscie nie rozmawialam z p.Andrzejem, ale podaje co zostalo ustalone przez innych. Nie znaleziono tatuazy, czipow chyba nikt nie sprawdzal. Nie posiadaja ksiazeczek zdrowia, choc moze teraz juz tak, bo gdy trafily do p.Andrzeja to obejrzal je weterynarz. Wiek jaki zostal nam podany to ok.4 lat piesek i suczki jakies 2,5-3 lata. Skad tutaj w tytule stwierdzenie, ze jest to rodzenstwo? Wydaje mi sie, ze raczej niespokrewnione, choc w pseudo to roznie moze byc :hmmmm:...
Jesli ten p.Andrzej zalatwil im prawdziwego behawioryste to byloby super :)

P.S. Dziekuje za zainteresowanie![/QUOTE] Dzięki za wyjaśnienie .

Link to comment
Share on other sites

Na forum pszenicznych czytałam, że nie są kastrowane. i ze są watki na dogomanii Zresztą ludzie z tego forum to fani tej rasy- też podnosili ten problem. Ja proponuje w tej chwili skoncentrować się na ogłoszeniach. . Ale musimy mieć zdjęcia indywidualne psów z imionami ,płcią i wiekiem. Zastrzegam,to są tylko moje sugestie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neredie']Sprawa jest pod kontrolą i trzymamy rękę na pulsie :) Ale bardziej tę rękę trzyma Bennevis :)[/QUOTE]
Naprawdę ? Stoicie w tym samym miejscu co my. Nie ma indywidualnych zdjęć z opisami psów
więc nie możemy ruszyć z ogłoszeniami. Proponuje połączyć siły. UTAAP podała link do naszego wątku. Wszyscy jesteście tu mile widziani. Pytanie do Leni356. Czy kontaktowałaś się z p. Andrzejem.? Powiedz co ustaliłaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neredie']Sprawa jest pod kontrolą i trzymamy rękę na pulsie :) Ale bardziej tę rękę trzyma Bennevis :)[/QUOTE]

To dobrze że ludzie od softów się zajęli szukaniem domów. Czy ktoś podjedzie porobić zdjęcia psiakom? bo te co dostałam to nie bardzo się nadadzą do ogłoszeń, nie wiadomo który psiak jest który, a nie wiem czy p.Andrzej ma możliwość porobienia portretowych zdjęć, bo takie by się przydały - każdy psiak osobno. Zapytam dzisiaj

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...