Jump to content
Dogomania

Moja Ernusia jest za TM.... czy ja moglam ja uratowac???


Iri

Recommended Posts

Moj buldozek, sunia, miala prawie 15 latek, ale czula sie bardzo dobrze i zwawo... nagle w nocy 23 grudnia w nocy zaczela krocej oddychac, ale spala normalnie. rano dalej tak oddychala wiec pojechalam do weta, ktory stwierdzil ze ja boli brzuch!! ale nalegalam zeby zrobila rtg i wyszlo ze ma troche wody w plucach, wiec podala lek na odwodnienie, takze steryd, no-spa... i ze niby nic sie nie dzieje zlego... zapytalam czy by mozna bylo cos na serce, ale wet kazala zrobic EKG ( w Wigilie prawie!!!!) i bez tego nic nie poda....
pojechalam do innego- dostala Ernusia kroplowke....
pojechalam wieczorem na tlen( okazalo sie ze jest cos takiego).... jak byla tam na stole- zaczela mdlac, jezyk spuchl.... wiec szybko podali tlen i jej sie plepszylo... po godzinie wrocilysmy dodomu i wtedy jak ja wnioslam na rekach na klatke, ona sie polozyla na bok nagle i zesztywniala... ja szybko ja przewrocilam na brzuch i wtedu kuleczka zaczekla sie tak dusic, piana z krwia jej leciala z buzi , potem wciagala powietrze jeszcze , dlawila sie .... umarla mi na rekach... jak dojechala z powrotem do lekarza, on stwierdzil Ze juz nie zyje Moja Kochana!
mam pytanie do wszystkich- moze ja nie zrobilam co bylo trzeba zrobic? moze nie uratowalam jej? nigdy z czyms takim nie mialam do czynienia, a lekarze nic mi nie powiedzieli. kazdy myslal ze jak ma 15 lat to juz ma sie udusic????
czy istniala mozliwosc jej uratowania? albo to juz bylo tak zaawansowane?
dlaczego poszla krew z buzi??
wet powiedzial ze starosci nie wytrzymala. ale przeciez jakos mozna chyba bylo pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I]Iri napisz o tym w dziale [/I][/B][B][I][COLOR=red][URL="http://dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=31"]weterynaria[/URL] [/COLOR][/I][/B]. [B][I]Ja osobiście nie znam się na tego typu przypadkach. Natomiast w dziale weterynaria są osoby które mogą odpowiedzieć na twoje pytania ;)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...