Jump to content
Dogomania

2xCAC-Kowno/LT, 21-22.01.2012 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Zasilam grono Polaków w Kownie :diabloti: Co prawda będę bez swojego psa, ale to moja pierwsza zagraniczna wystawa, więc najpierw trzeba się poorientować jak to wygląda na Litwie, co, jak, gdzie i kiedy :eviltong:

Tylko mam jeszcze takie pytanie, czy ktoś może wie jak zgłosić swój udział w Młodym Prezenterze? Formularza nie widzę, chyba pozostaje mailowo. Aż się boję jak oni tam moją arcyzaawansowaną angielszczyznę odbiorą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onaya']Zasilam grono Polaków w Kownie :diabloti: Co prawda będę bez swojego psa, ale to moja pierwsza zagraniczna wystawa, więc najpierw trzeba się poorientować jak to wygląda na Litwie, co, jak, gdzie i kiedy :eviltong:
Tylko mam jeszcze takie pytanie, czy ktoś może wie jak zgłosić swój udział w Młodym Prezenterze? Formularza nie widzę, chyba pozostaje mailowo. Aż się boję jak oni tam moją arcyzaawansowaną angielszczyznę odbiorą :evil_lol:[/QUOTE]
Napisz do nich maila w tej sprawie i od razu dopytaj, jak z płatnosciami. Czy możesz zapłacić na miejscu czy jednak przelew...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ze zgłoszeniami mailowymi i oplatami na miejscu nie ma problemu - sama przetestowalam :)
Lofty - zabierasz swoje mlode angielskie :)?[/QUOTE]

Ja nei mam mlodych :( wszystkie po swiecie sie rozjechaly no i tak k woli scislosci to one nie do konca moje:( one M..... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Agasia[/B], jezeli chcesz jechac ze mna, to ja jadę tylko na pierwszy dzien oceny. I samochodem osobowym. Trzeba by dobrze rozplanowac osadowienie rzeczy i ludzi i psów w autku...
Ale można pomyslec...

pzdr.[/QUOTE]

A mogła bym prosić na PW koszt 1os+młoda AST ( kl.baby) jesli oczywiście znalazło by sie miejsce - dzień dowolny :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wszyscy doczytali,że wystawa [B]nie będzie w samym Kownie tylko w Prienai[/B]:

[B][COLOR=blue]LITHUANIAN CYNOLOGICAL AMATEUR UNION

National Dog shows (CAC)

21 01 2012 „KAUNAS WINTER‘12“
22 01 2012 „KIKA TROPHY‘12“

Village Vazgaikiemis, Balbieriskis subdistrict, LT-59527, Prienai district, Lithuania, 41-st km route Kaunas – Alytus
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No i po wystawie:)
Przyznam szczerze że na takim podłożu jeszcze nie wystawiałam psów ale cóż do wszystkiego trzeba się dostosować :( mokry piasek w butach w zimie to nowe doświadczenie:(
A co do samych wyników to nowy sezon zaczął się nam bardzo udanie:)
[COLOR=blue][B]Lofty Desperdo:[/B][/COLOR]
21-01 - CAC, BOB, BOG II
22-01 - CAC, BOB, BOG I, BIS V :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Lofty [/B]- sobotnich wyników juz gratulowałam, ale niedzielne sa po prostu super!!!! I dlatego OGROMNE GRATULACJE dla Was:)

Agasia - tez poszalała, ale niech się sama chwali:) Gratulacje dla Agasi i lilki:)

U mni3e moglo być lepiej, ale - trudno, tak bywa...
[B]Serek[/B] - CAC i skończony Championat Litwy:)
[B]Dżezik [/B]- dosk,.2.
[B]Felka [/B]- Bis Weteranów 2:)
Bylismy tylko na pierwszy dzięń, może troche szkoda, że jednak nie zahaczylismy i o drugi dzień, ale inne wydatki finansowe mnie przypiliły, i nie dałam rady....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...