Jump to content
Dogomania

Cierpliwie czekałem pod szpitalem - dlaczego śmierć Cię zabrała...|ON-kowaty


Lobaria

Recommended Posts

[quote name='AlfaLS']Troszkę się uspokoiłam....

Lobaria, rozumiem, że masz kontakt z DS Tulkia? Super! Bo nie wiem czemu miałam wrażenie, że nikt z dogo tego kontaktu nie ma :oops:.[/QUOTE]

Mam, Państwo przecież zadzwonili do mnie z ogłoszenia / chyba z tablicy, którą niedawno odświeżyłam /. Umówiliśmy się, że jak będą jakieś problemy, to Pani od razu zadzwoni, ale nie sądzę, aby były :). Poproszę też o zdjęcia Tuliczka, ale dajmy parę dni czasu.

TO WIELKIE SZCZĘŚCIE, ŻE NASZ KOCHANY MA DOM !!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Jagodą, myślę że Tuliczek trafił na na prawdę dobry dom...nowa rodzina Tuliczka otrzymała moje zapewnienie, że w razie czego zawsze sierściuszek może do mnie wrócić...z tego co Jagoda opowiadała, to dobrzy ludzie, młode małżeństwo z serduchami we właściwym miejscu! Zdjęcia będą, dajmy im tylko chwilkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]Mam, Państwo przecież zadzwonili do mnie z ogłoszenia [/B]/ chyba z tablicy, którą niedawno odświeżyłam /. Umówiliśmy się, że jak będą jakieś problemy, to Pani od razu zadzwoni, ale nie sądzę, aby były :). Poproszę też o zdjęcia Tuliczka, ale dajmy parę dni czasu.

TO WIELKIE SZCZĘŚCIE, ŻE NASZ KOCHANY MA DOM !!![/QUOTE]
A widzisz z wrażenia i radości o tym zapomniałam :oops:.

Tuliczku - samego szczęscia ci życzę psinko kochana....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...