Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

[quote name='ß@$!@']juz mamy taki temat;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37492[/URL]
zaglądnij ;)[/quote]

[I][B]Wiem, że mamy ,ale tu pisze w tytule OLBRZYMÓW :cool3:

Bo Femme w Bielsku to ma tylko małych przyjaciół 0 dużych :placz: :placz: :placz: :placz::placz:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

nooo....nigdy nie jest tak,żeby wszystkim równocześnie mozna było dogodzić;) jest pełno ogłoszeń o spacerkach ale z drugiego krańca Polski :cry:
ja tez bym się chętnie umówiła z kimś z trójmiasta,był nawet takowy wątek ale zaginął w akcji i nic z tego nie wyszło... a przecież króciutkie hasanko z przypadkowo spotkanym psem,dopóki właściciel nie straci cierpliwości i nie zabierze psa to nie to samo,co umówiony szpazieren z ludzmi,którym jest jak najbardziej na rękę jak najdłuższe hasanko psa:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Szukamy tymczasu dla foksteriera Misia , najlepiej w Bielsku. Jeśli ktoś miałby taką możliwośc, chociaż na tydzień to proszę o kontakt. Misiu jest wesoły, łagodny, lubi pieski i suczki.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68847[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :) Szczególnie dwie Basie i Karolinko... nareszcie tutaj zawitałam.
Mógłby ktoś mi pokrótce opisać sytuację w bielskim schronisku? Bo ja juz się zupełnie gubię, a być może pójdę tam do szkoły i miałabym chociaż czasami chwilę na pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...