Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

jesli ktoś ma ochotę na jutrzejsze spotkanko w Żywcu :cool3: :cool3: :cool3: i zapoznanie na wspólnym spacerku :lol: :lol: :lol: ze schroniskowwymi psiakami ;) ;) ;) to zapraszam . Będzie super :multi: :multi: :multi: a pieski na pewno się ucieszą bo są bardzo wdzięczne i kochane :loveu: :loveu: :loveu: . Dogomaniacy z okolic zapraszam na wspólny spacerk!!:p :p :p A kto się nie zjawi :diabloti: :diabloti: :diabloti: ten nie będzie się dobrze jutro bawił :mad: :mad: :mad: znajdziemy go !!:angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co z suńką?

Ja jeszcze wrócę do spotkań. Mieszkam w Żywcu i obok mam miejsca gdzie psy mogły by poszaleć. Niestety mój pies ma tylko jedną koleżankę ON bo reszta właścicieli trzyma psy na smyczy i nie daje im podchodzić do innych.
Jak miały byście ochotę się wybrać to serdecznie zapraszam oczywiście ja też mogę dojechać w miejsce spotkania.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Witam :calus:

Szukam chetnych na spacery ze mną i Femme moją dożycą. W Bielsku, Pszczynie i Kozach :painting: :Dog_run:

W Bielsku jest dużo małych psów, ale ze względu na moją dozię poszukuje ludzi z wielkimi pieskami, przynajmniej większymi od goldenów :sweetCyb: :happy1: :terazpol:

Plisssssssssssssss piszcie :cool3:
Wy od tych dużyyyyyych, bo tu Femme mi się zanudza na śmierć :shake: :mad: :diabloti:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

W soboty i w niedziele też spacerujecie o 8 rano?
Mieszkam w Żywcu póltora roku i nie wiem gdzie jest schronisko :placz:więc mi prosze napiszcie gdzie mam się udać. W dni powszednie odpada bo pracuję ale w weekendy oczywiście jak najchętniej :p
Uprzedzam, że moj pies kocha wszystkie stworzonka:lol!:

Link to comment
Share on other sites

Schronisko w Żywcu jest na ulicy Świętokrzyskiej, to jest gdzieś za targowicą;)
Mniej więcej wiem, gdzie to jest, ale znając moje szczęście to pewno jutro i tak pobłądze...
Na spacer ze schroniskowymi czworonogami raczej nie zabiera się swoich psów, ale jak zostałam poinformowana-nie ma przeciwwskazań, żeby jednak przyjść ze swoim.
W każdym razie jutro się wybieram;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']I spotkanko było :) poznałam Dobcię :) i polecam spacerki z tak spokojną osobą są dla moich nerwów wsakazne :) Dobcia dzięki że byłaś :) dojechałaś do domu szczęśliwie??[/quote]

Ja spokojna? No dobra, może miałam taki dzień;)

Nie ma za co dziękować, było świetnie, psiaki były cudowne,a najbardziej wzruszyłam się Atoskiem, jeszcze przed chwilą biedaczek mieszkał w schronie, potem był na spacerze, gdzie wyszalał się w wodzie i trawie, a zaraz potem znalazł dom...:):loveu:

Dzięki, dojechałam, choć z przygodami, a po drodze tak się opaliłam, że szok;)

Link to comment
Share on other sites

idziemy na wały i tam spacerujemy to od schroniska jakieś 20 minut :)
co do spuszczania ze smyczy to jeżeli bysmy to zrobiły to mniej zwierząt mieszkałoby w schronie ...;) nie ma mowy. lepsze schronisko niż bezdomność.

Link to comment
Share on other sites

Pieski można wyprowadzać na długich smyczach lub linkach , niestety mamy tylko jedną 10 metrową. Chętnie kupie więcej jak będą pieniążki. A zbieranie nam nie idzie niestety :( szczegóły na wątku żywieckim . link powyżej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...