Jump to content
Dogomania

Andrzej Szutkiewicz


kinnia

Recommended Posts

[quote name='arima']świetny sędzia, trudno coś przed nim ukryć ale nie wymyśla wad. Nie sypie tylko doskonałymi. Pisze obiektywnie, bo wcale u niego nie wygrywaliśmy.[/quote]
:oops: Nie chciałam sama tak chwalic bo mieliśmy u tego sdziego 2x BOB , a pojechaliśmy właśnie na wystawę do niego , bo wszystkie posty jake znalazłam na temat były pozytywne

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Oceniał nas w Kielcach i był bardzo wyrozumiały i cierpliwy, gdy nasz pies przytłoczony halą (nie był wystawiany na halach) nie chciał się zaprezentować. Niejeden sędzia straciłby cierpliwość, a tutaj było bez nerwów. Ogólnie był miły wobec wystawców i psów. W zębach nie grzebał, sprawdził tylko zgryz.
Jak ocenia wyżły - nie wiem, my mamy samoyeda ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='mychaaaaa']Oceniał nas w Kielcach i był bardzo wyrozumiały i cierpliwy, gdy nasz pies przytłoczony halą (nie był wystawiany na halach) nie chciał się zaprezentować. Niejeden sędzia straciłby cierpliwość, a tutaj było bez nerwów. Ogólnie był miły wobec wystawców i psów. W zębach nie grzebał, sprawdził tylko zgryz.
Jak ocenia wyżły - nie wiem, my mamy samoyeda ;)[/QUOTE]

Oj nie zgodzę się. Obniżył ocenę suczce, która w końcu pokazała zęby, ale była właśnie przytłoczona halą i cofała się przed nim. Poza tym chyba lubi duże dobrze zbudowane psy i patrzy właśnie na temperament i zachowanie na ringu - czy pies nie jest płochliwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belfast']Oj nie zgodzę się. Obniżył ocenę suczce, która w końcu pokazała zęby, ale była właśnie przytłoczona halą i cofała się przed nim. Poza tym chyba lubi duże dobrze zbudowane psy i patrzy właśnie na temperament i zachowanie na ringu - czy pies nie jest płochliwy.[/QUOTE]

U nas ocena obniżona nie była, pies zęby pokazał bez problemu, w ruchu bez problemu, jedynie nie chciał stać w miejscu i się kręcił - mamy tylko w opisie "nieco mało pewny siebie". W każdym razie sędzia był bardzo miły i cierpliwy. Opis długi i co ważne - prawdziwy.
A, że wybierał te mocniejsze i ładnie pokazujące się to fakt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Banshee.']Wie ktoś coś o nim? Jak sędziuje wyżły, konkretnie włoskie?[/QUOTE]

ostatnio sędziował wyżły w Moletai na Litwie , było kilka bracco więc możesz poszukać wyników, my wróciliśmy z CACIBem i BOS, ogólnie z rozmowy z nim to sędzia dobrze znający się na wyżłach i rozumiejący wzorce, duża kultura sędziowania, lubi jak pies jest dobrze pokazany, nam np przyczepił się do tego że mój pies bez entuzjazmu biega, no ale nie dziwię się bo było cholernie gorąco i 1000 km za nami. Opisu z karty niestety nie rozszyfrowałem bo Pani pisała go w języku litweskim lub rosyjskim, a napisała to tak że nawet nasza koleżanka z Litwy nie potrafiła rozszyfrować o co chodzi :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...