Jump to content
Dogomania

Luna dostała na święta prezent - własny domek :) Bądź szczęśliwa dobeczko nasza :)


Akrum

Recommended Posts

Pojawiam się niezaproszona - ale nie pogonicie mnie chyba? ;)
Proszę o podanie konta, jakiś grosz wyślę na karmę czy weta, czy na co to spożytkujecie.
Nie umiem robić tych całych zdarzeń czy jak to się nazywa na Facebooku (jak ktoś mi powiedział - na Twarzowej Książce ;) ), ale podlinkowałam wątek i wstawiłam w swój status, może narazie w ten sposób można poudostępniać?
[URL]https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000534407817[/URL]
Moje dziecię (wiekowe już, wiekowe) ciągle psioczy, że w domu same kurduple, a porządnego psa, jak doberman nie ma. No nie ma i nie będzie, ale choć tak mogę pomóc.
Co do imienia - pamiętam, jak swego czasu, gdzieś w epoce kamienia łupanego, leżałam odłogiem zagrypiona i nicnierobiąca, i w ramach zabijania nudy spisywałam wszelkiego rodzaju psie imiona, jakie tylko mnie, moim dzieciom i znajomym przychodziły do głowy. W końcu pomysły zaczęły się kończyć, a ja jęczałam, żeby mi podrzucili jakieś krótkie, brzmiące, wpadające w ucho... Na to ktoś mocno zniecierpliwiony moją namolnością warknął zniechęcony: Sedes ładnie brzmi ;)
A co powiedzie na Heca, Joga, Malta, Padwa, Saga...
Czekam na pw :)

Link to comment
Share on other sites

witaj Joanna ;)

bardzo dziękuję, że przyszłaś tutaj a wątek naszej ślicznej dobki :)

za chwilkę podeslę PW :)

mam nadzieję, że suńka szybko opuści przytuliskowy kojec i nie będzie już marzła w te mroźne noce.


dzieki też za udostępnienie na FB :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']mam nadzieję, że suńka szybko opuści przytuliskowy kojec i nie będzie już marzła w te mroźne noce.[/QUOTE]

I tego się trzymajmy :)

[quote name='Akrum']dzieki też za udostępnienie na FB :) [/QUOTE]

No to dopóki nie będzie "prawdziwego" zdarzenia, to choć tak udostępniajcie :)

Przelew zrobiony, tylko napisali, że dziś już nie zaksięgują (automat znaczyć się napisał) - dopiero jutro

Dobrej nocy.

Link to comment
Share on other sites

jak zwykle niezawodna ciocia oris już działa - za co OGROMNIE DZIĘKUJEMY :):):)

Na sunie czeka już w weekend miejsce w Stajennej Sforze pod Szamotułami :multi::multi::multi:będzie miała tam ciepło, dobre jedzonko zapewnione... aaaaa jak się cieszę :)

Dowiedziałam się, że sunia trafiła do przytuliska po tym, jak została zgarnięta z ulicy, błąkała się po ulicy...

Link to comment
Share on other sites

sunia przechodzi pod opiekę Nadzieji Dobermana, dziewczyny współpracują z tym hotelikiem i mam nadzieję, że będzie ok :)

Poza tym sunia jest młoda, żywiołowa, rozmawiając dzisiaj z Romanem powiedział, że ma dużo energii i chce biegać, bawić się...
niestety na kota nie zareagowała tak, jakbyśmy tego chciały - do psów super, ale na kota - nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RPG']Jesli nie mozecie sie zdecydowac ja zalatwilam dla dopbkow dom tymczasowy , dodam ze pod okiem szkoleniowcow i moim dozorem:evil_lol:
Jesli to dajcie zac , miejsce wolne w kazdej chwili moza ja przywiezc pod Warszawe[/QUOTE]
własnie rozmawiałam też z p. Magdaleną z Piaseczna, która zaproponowała DT naszej dobce.
Dziewczyny z Nadzieji Dobermana bedą się z Panią kontaktować :)

a możesz mi ewentualnie podesłać na pw nr kontaktowy i imię osoby, która mogłaby też być DT dla naszej dobki??
sprawdzimy wszystkie kontakty, byle by sunia miała jak najlepsze warunki bytowe :)

Link to comment
Share on other sites

a nie, to inna Magda jest :)

mam prośbę - mogłabyś się skontaktować na PW z [URL="http://www.dogomania.pl/members/72702-oris"][B]oris[/B][/URL] i podesłać jej info o domku tymczasowym - na pewno bedzie chciała znać szczegóły i namiary na ten domek, by się kontaktować, gdyby czasami nie wypalił DT proponowany przez p. Magdalenę z Piaseczna :)

Link to comment
Share on other sites

sprawy nabrały nieoczekiwany obrót - nawet się nie spodziewałam że będzie taki odzew na naszą prośbę o pomoc :)

odezwał się do mnie znany i zaprzyjaźniony domek tymczasowy, który otacza psiaki niebywale dużą dawką miłości, dopieszcza, rozpieszcza i daje wszystko co najlepsza psiakowi :)
dlatego decyzja zapadła i sunia nasza pojedzie do tego właśnie domku, tylko niestety to kawał drogi bo aż za Kraków.
Dlatego cioteczki na gwałt szukamy transportu, żeby niunia jak najszybciej mogła opuścić przytulisko.

[COLOR=red][B]
SZUKAMY TRANSPORTU DO KRAKOWA LUB JESZCZE DALEJ, MIANOWICIE DO MIASTA TARNÓW!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

schronisko nic nie dołoży - to jest biedne przytulisko, nawet na szczepienia nie ma kasy...

najlepiej, gdyby to był transport łączony z jeszcze jakimś psem, wówczas koszty podzieliły by się na dwa psy.

widziałam, że ktoś ma do przewiezienia sunie z Wrocławia do Poznania - można by ich podczepić pod nasz transport i koszty rozłożyć na dwa psiaki :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213389-Urodzi%C5%82a-w-lesie-i-posz%C5%82a-po-pomoc-do-ludzi-Tula-sunia-dzielna-i-wyj%C4%85tkowa/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/213389-Urodzi%C5%82a-w-lesie-i-posz%C5%82a-po-pomoc-do-ludzi-Tula-sunia-dzielna-i-wyj%C4%85tkowa/page3[/URL]
i tu ktoś szuka z Poznania do Krakowa dla jamniczki
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217885-poszukiwany-transport-dla-jamniczki-z-poznania-do-krakowa[/URL]

gdyby się te trzy połączyło - wyszło by o wiele taniej.

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę z drżeniem serca, a tu całkiem dobre informacje - są miejsca dla Młodej i można wybierać :) Cieszę się, że nie będzie mroziła kuperka w przytulisku, a na dodatek jak domek sprawdzony, to już duży sukces :)

Czy już wybrałyście imię dla niej?
A, i zdaje się, że ogon ma owszem kopiowany, ale uszy naturalne (choć tyle dobrego) ;)

Trzymam kcuki i będę zaglądać. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...