Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

[quote name='mestudio']Jest możliwość wysyłania np. przez stronę [url]www.wysylajnajtaniej.pl[/url] przesyłki kurierem za około 20zł. Można by zrobić tak (to tylko propozycja). Dla wpłacających do zakupu - wysyłka po kosztach. Dla pozostałych koszty +5zł (na amortyzację).
Problem do rozważenia jak ktoś będzie przetrzymywał klatkę i inne odstępstwa od uczciwości...

Akcja godna uwagi. Szacun.

TZmestudio[/QUOTE]

Dzięki za wiadomość.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evelin, bardzo dziekuję:multi::loveu:

Myslalam, ze klatka jak juz bedzie, to zeby zawsze byla u tego, kto ostatnio ja potrzebowal. A kiedy bedzie potrzebna kolejnym osobom, to ta, u ktorej jest, po prostu ją przekaze, wysle.

Czy te osoby, ktore deklarowaly na poczatku na watku psow z jednostki wojskowej, ze wplaca pieniadze, juznie zrobią tego?
przypominamy sie.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, nie pali sie z tymi wplatami, bo przelac pieniadze to nie problem. Gorzej jest z chetnymi do przelewania.
Nie bardzo rozumiem, bo przeciez klatka potrzebna jest i to bardzo, a nikt jej nie ma.
Rozeslalam literkę A i C, i nikt nie odpisze nawet, ze nie jest zainteresowany. Odnosze wrazenie, ze ludzie, nie czytacie pw, ani wpisow w profilu.
Proszę, pomozcie zakupic klatke lapkę.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam również ,że będzie spory odzew a tu LIPA :( szkoda bo naprawdę można było by ograniczyć bezdomność dzikich psów jak również zmniejszyć cierpienie kolejnych niechcianych przypadkowych miotów

Ludzie poszukajcie choć 10 zł w KUPIE siła damy radę uzbierać [B]P R O S Z Ę [/B]nie bądźcie obojętni

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Może trzeba troszkę pospamować na wątkach ;)
Ja osobiście nie czytam PW wszystkich wysyłanych w sprawie pomocy i podejrzewam, że większość z dogomaniaków tak robi.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze staram sie odpisac, nawet jak nie kupie nic, albo nie moge pomoc.
Zaczne spamowac na watkach, ale jak wroce do domu, wieczorem. Zreszta i na watkach wklejalam link i prosilam o pomoc.
To nic, starajmy sie pozyskac jak najwiecej. Nie takie kwoty byly zbierane.
Szkoda, ze zadna fundacja nie jest zainteresowana. Wiem, ze z kasa wszedzie krucho, ale moze cegielki by cos pomogly. Ja wlasciwie nie pisalam po Fundacjach i moze nie wiedza, ze my tu zbieramy na klatke lapke. Ktos moze napisac? jesli nie, to ja napisze, ale dzis wyjezdzam i raczej az wieczorem wroce. Teraz mam karmienie jeszcze i musze spadac.
Milej niedzieli Wszystkim zyczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Ja zawsze staram sie odpisac, nawet jak nie kupie nic, albo nie moge pomoc.
Zaczne spamowac na watkach, ale jak wroce do domu, wieczorem. Zreszta i na watkach wklejalam link i prosilam o pomoc.
To nic, starajmy sie pozyskac jak najwiecej. Nie takie kwoty byly zbierane.
Szkoda, ze zadna fundacja nie jest zainteresowana. Wiem, ze z kasa wszedzie krucho, ale moze cegielki by cos pomogly. Ja wlasciwie nie pisalam po Fundacjach i moze nie wiedza, ze my tu zbieramy na klatke lapke. Ktos moze napisac? jesli nie, to ja napisze, ale dzis wyjezdzam i raczej az wieczorem wroce. Teraz mam karmienie jeszcze i musze spadac.
Milej niedzieli Wszystkim zyczę.[/QUOTE]
Spamowanie na wątkach wiele nie daje. Trzeba wysylać zaproszenia tylko takie żeby były zwracające uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']...Szkoda, ze zadna fundacja nie jest zainteresowana. Wiem, ze z kasa wszedzie krucho, ale moze cegielki by cos pomogly. Ja wlasciwie nie pisalam po Fundacjach i moze nie wiedza, ze my tu zbieramy na klatke lapke. Ktos moze napisac? ...[/QUOTE]
Pipi, fundacje nawet jeśli będą zainteresowane, to nie mogą ot tak wpłacić pieniędzy na konto, bo na każdą wydana złotówkę potrzebują faktury. A kto wystawi fakturę za wpłatę na prywatne konto ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Pipi, fundacje nawet jeśli będą zainteresowane, to nie mogą ot tak wpłacić pieniędzy na konto, bo na każdą wydana złotówkę potrzebują faktury. A kto wystawi fakturę za wpłatę na prywatne konto ?[/QUOTE]
Elu, mialam na mysli cegielki. No i przydaloby sie, zeby wlasnie Fundacja pomogla w zbieraniu pieniedzy, a dokladnie chodzi o uzyczenie konta. Ja jako osoba prywatna ani cegielek nie moge wystawic, ani konta uzyczac. No i ludzie chetniej wplacaja Fundacjom.

[quote name='Basia Z.']Doskonała inicjatywa, też chętnie się dorzucę tylko za kilka dni jak wpłyną środki na moje konto :)[/QUOTE]
bardzo dziekujemy

[quote name='Justyna Klimek']Świetny pomysł!
Po wypłacie się dorzucę :)[/QUOTE]
dziekujemy pieknie

[quote name='Saphira']Zapisuję i deklaruję 50 zł. Postaram się zaprosić na wątek inne osoby.[/QUOTE]
Cudownie, dziekujemy bardzo.

[quote name='jola_li']Dorzucę się, ale dopiero w grudniu ;-)...[/QUOTE]
Grudzien tuz, tuż, bedziemy czekac, stokrotne dzieki.

Na pierwsza strone wpisze deklarujacych, dobrze? bedzie latwiej sie upomniec jakby co;)
Ruszylo z miejsca, bardzo sie cieszę i zapraszam. Klatka bedzie przeciez nas wszystkich, nie niczyja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Pipi,poprosze nr konta...mogę na ratki wpłacać??? Teraz dam 10zł ...nie dam rady więcej na raz....[/QUOTE]

Oczywiscie, juz podaję, dziekujemy cudnie.

Jak znajdziemy Fundacje, ktora przejmie od nas wplaty i uzyczy konta, to te pieniazki, ktore do mnie wplynely i wplyna, przeleje natychmiast.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy ja zle widzé, ale koniecznie sprawdzcie czy dno tej klatki to nie sá takie same préty jak jej pozostale boki i do tego na pewnej wysokosci, ze psu lapy wpadajá w oczka takiej podlogi. Nie wyobrazam sobie ze pies mialby na tym lezec wiéc stalby dobé czy ile od czasu zlapania do momentu wyciágniécia go z klatki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...