Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

[B][FONT="Book Antiqua"][COLOR="blue"]KOCHANI

[B][COLOR="green"]Dzieki wielu wspanialym kobietom UDAŁO SIĘ kupić klatkę łapkę. Jest juz u mnie i nawet przetestowana na bezdomnej suczce, ktora była w ciąży. Klatka jest nasza, wszystkich, dogomaniacka. Zostanie założony watek oddzielny i bedziemy zapisywac, komu jest potrzebna i klatke przekazywać. Sprawa transportu do dogadania.
Bardzo sie ciesze i bardzo dziekuje darczyncom. Bez WAS nie byłoby to możliwe. Klatka spełnia swoje zadanie elegandzko. Suczka weszla do niej po ok dwoch godzinach. Krążyła, zaglądała wąchała i w koncu weszla do środka. Zapadnia dziala natychmiast i nie ma drogi odwrotu. Jest nieprzyjemny stuk, kiedy drzwiczki sie zapadają, no ale to jest metal i tak musi byc.
A to pierwsza złapana do klatki suczka[/COLOR][/B]
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/628612/1345001/46191685_pc280005.jpg[/IMG]


Postanowilismy zakupic klatke lapke dla psow. Poniewaz na dogomanii nie ma takiej klatki, a jest czesto potrzebna, zwlaszcza na suki bezdomne, ktore czesto radza sobie na wolnosci, lecz po kazdej cieczce rodza szczeniaki i nie ma jak im pomoc, poniewaz sa problemy w ich odlowieniu. Niejedna suke, ktora zaufala udalo sie wykastrowac i bywa, ze wracaja one do swojego srodowiska z powrotem, lub znajdujemy im nowe domy. Sa jednak takie, ktore rodza po kazdej cieczce i mamy potem klopot ze znalezieniem slepych miotow, lub ich nie znajdujemy, a potem kolejne i kolejne z tych miotow suki rodza dzieci i konca w tym nie ma, poniewaz nie ma jak zlapac dzika suke. Mysle, ze warto sprobowac zakupic taka klatkę, ktora bedzie nasza wspolna wlasnoscia dogomaniacką i kto bedzie jej potrzebowal, to bedzie zawsze do wziecia. W dalszej czesci podam propozycje w jaki sposob moznaby taka klatkę przesylac i uwazam, ze bez wiekszego problemu.
Klatka kosztuje 1500 zl i dochodzi jeszcze koszt transportu, lub potrzebna osoba, ktora moglaby ja odebrac od producenta.
[SIZE="3"][COLOR="magenta"]Bardzo prosimy o przemyslenie i opinie na ten temat i ewentualne deklaracje. Kto ile moze.
Uwazam, ze pomysl warty przemyslenia i zadzialania w tej kwestii.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/FONT][/B]

[B]Klatka wyglada tak i jej wymiary: dl.131cm/ szer.52cm/ wys.61cm[/B]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/628612/1345001/45323954_klatka.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/628612/1345001/45323955_klatka2.jpg[/IMG]

Klatka jest skladana, co jest wazne, bo latwiej ja przetransportowac z miejsca na miejsce.

Pomysl zrodzil sie na tym watku:[url]http://www.dogomania.pl/threads/207963-POMOCY!!-dzikie-suczki-z-jednostki-wojskowej-ZNOWU-w-ciąży!?p=17996759#post17996759[/url]. Są jeszcze dzikie suki w Bialymstoku, tu ich watek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194988-3-bezdomn******-i-małe-szczeniaki-koczują-na-ul.octowej-w-krzakach!!!pomocy!!!?p=17990775#post17990775[/url]. Mysle, ze takich przypadkow w calej Polsce jest duzo i niechby byla choc jedna klatka. Mowi sie, ze w grupie sila, wiec proszę, uzbierajmy te kwote i pomagajmy w zmniejszeniu bezdomnosci zwierzat w naszym kraju z jeszcze wiekszym sukcesem.

tu link do strony producenta: [url]http://www.varimextrade.com.pl/index.php?adres=pulapki2[/url]

[B][COLOR="darkorange"]Zapraszam serdecznie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]

[B][COLOR="darkgreen"]Mamy juz pierwsze wplaty i deklaracje:multi::loveu: bardzo dziekuję [/COLOR][/B]

Vicky62 50 zl - wpłynęło, dziekuje
pipi 50 zl + 10 zl + 5(bazarek)=65 zł - wpłynęło
yup 50 zl + 5 zł[SIZE="1"](z bazarku)[/SIZE]= 55 zł - wpłynęło, dziękuje
psi 50 zl - wpłynelo, dziekuje.
psi 10 zl - wplynelo, dziekuje
monia144412 100 zł - wplynelo, dziekuje
Randa 100 zl - wpłynęło, dziękuję
bakusiowa 50 zl - wplynelo, dziekuje
danusiadanusia 30 zł - wpłynęło, dziękuję
jumanjiana 250 zł z bazarku - wpłynęło, dziekuje
[SIZE="2"][COLOR="purple"]w bazarku udzial wzięli:
agusiazet
AniaB
bernika
Brawurka
czkujawa
EVA2406
jaanna019
Justyna Klimek
metstudio
RuletkaK
Vicky62
yup[/COLOR][/SIZE]
jumanjiana 70 zl - wplynelo, dziekuje
Evelin 100 zl - wpłynęło, dziekuje
BasiaZ. 40 zł - wpłynęło, dziekuję
Justyna Klimek 100 zł - wplynelo, dziekuje
Saphira 50 zl - wpłynęło, dziękuję
jola_li 20 zl - wpłynęło, dziekuje
kaja69 10 zl - wpłynęło, dziękuję
grzenka 50 zł - wpłynęło, dziękuję
jaanna019/ 30 zł + 20 zł([SIZE="1"]z bazarku)[/SIZE] = 50 zł - wpłynęło, dziekuję
Bambino 20 zł - wpłynęło, dziekuje
Paweł Karpiński 25 zł - wplynelo, dziekuje
monia3a 100 zł z bazarku - wpłynęło, dziekuje
[SIZE="1"][COLOR="purple"]w tym bazarku udzial wzieli:
Maria1957 12zl
Patmol, 10 zl
Eliza71, 25 zl
Agnes_Jot, 6 zl
Dardamel, 7 zł
monia3a, 40 zł
yup 5 zl[/COLOR][/SIZE]
dziękuje bardzo
mala2021 10 zł - wplynelo, dziekuje
buniaaga 20 zł - wpłynęło dziekuję
feryenne 50 zł - wpłynęło,dziekuje
elik 50 zł - wpłynęło, dziekuje
Aldrumka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak, wspolna niech bedzie. Nie zdarza sie przeciez, ze potrzeba od razu w kilku miastach w jednym czasie, zeby odlawiac suke. Moznaby jakos tak organizowac, ze np. klatka jest w Bialymstoku, a akurat potrzebna jest w Szczecinie. Wtedy ten u kogo jest klatka zawozi np. ja na dworzec i prosi konduktora zeby oddal ja osobie takiej i takiej. Wielokrotnie zdarzalo mi sie podawac paczke corce, ktora byla nie raz w drugim koncu Polski. Nawet rower w taki sposob jej podalam bez problemu. Moze z klatka tez tak mozna. Wozi sie zwierzaki, to i z klatka mozna poradzic.

Moze ja zapoczatkuje i deklaruje 50 zl . Moge tez zbierac pieniadze. Tylko, ze producent jest w Warszawie, to lepiej zeby ktos z Warszawy zbieral, a potem ja po prostu kupil i zabral ja do siebie. Jesli nie, to jesli bedzie juz pelna kwota, po prostu przeleje na konto sprzedajacego, tylko, ze trzeba pomyslec jakja odebrac. Na razie najwazniejsze jest nazbierac na te klatkę.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217824-Różności-każdy-coś-znajdzie-dla-siebie-na-klatkę-łapkę-do-23.11.11-g-20?p=18014182#post18014182[/URL]

Podnoście chociaż :) jeszcze w trakcie, ponieważ muszę porobić zdjęcia dla fantów ale zacząć już można ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za bazarek. Juz tam ide.
Tutaj, zapraszam serdecznie i prosze o grosik. Mamy juz 320 zl. Jeden dzien i juz sa pieniazki. Bedzie klatka, zobaczycie. Jest bardzo potrzebna i bedzie nie jedna sunia uratowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yup']ja powysyłałam wiadomości do około połowy użytkowników na literkę B. Reszta jutro. Mam nadzieję, że ktoś się zjawi
Randa dziękujemy!![/QUOTE]

Ja się zjawiłam. Czytałam już wczoraj po otrzymaniu zaproszenia. Dołożę do klatki 40 zł ale z przelewem zrobię tak jak proponuje yup.
Czy może tak być?

Link to comment
Share on other sites

Podniose i zapraszam bardzo.

Cosik sie zatrzymalo????? Tyle rozsylania i nikt prawie nie odpowiedzial. Niepotrzebna klatka???? Nie wierzę!!!!!
Haaaalllloooooo, witajcie!!!!! i pieniazki wplacajcie. Proszę w imieniu psiakow w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

Jest możliwość wysyłania np. przez stronę [url]www.wysylajnajtaniej.pl[/url] przesyłki kurierem za około 20zł. Można by zrobić tak (to tylko propozycja). Dla wpłacających do zakupu - wysyłka po kosztach. Dla pozostałych koszty +5zł (na amortyzację).
Problem do rozważenia jak ktoś będzie przetrzymywał klatkę i inne odstępstwa od uczciwości...

Akcja godna uwagi. Szacun.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...