Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

[quote name='Pipi']Mysle, ze klatka juz wolna, bo widzialam wczoraj jak buniaaga przywiozła w klatce kotke dziką do starylizacji. Juz ciachnieta i zaopiekowana. Chyba, ze sa jeszcze do lapania.
Mnie tez klatka potrzebna.
Wiec tak:
1/ mestudio
2/ maia
3/ pipi[/QUOTE]

. . . .lista powstała 5 stycznia i my z Maia wciaz czekamy. Prosze pilnowac kolejki.
Oczywiscie jesli mialoby to nie trwac dlugo, no to jeszcze poczekam. U nas w Bielsku jest tragedia z sukami. U jednej szczeniaki juz sie urodzily i marzną na mrozie nikomu niepotrzebne.
olalolaa, łap i odsyłaj klatke do mnie(adres wysyłam na pw)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam nie widziałam tej listy bo od razu napisałam tutaj post. U nas sprawa może wyglądać tak , że suczka będzie się musiała do niej przyzwyczaić w miejscu karmienia do którego przychodzi, ciężko powiedzieć ile to potrwa, jest też ostatni szczeniak który nie wchodzi do małych klatek na które złapały się już 3 szczeniaki.
Może ktoś miałby chwilę żeby napisać mi na PW jakieś rady, na pewno częściej łapiecie takie dzikusy. Nasza sunia jest na tamtym terenie ok 7-8 lat, żyje w lisich norach, jest strasznie cwana, poznaje każdego obcego, każde auto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Są znowu zapytania o klatke. I cały czas my czekamy, ja i Kasia(?)
Udało sie Wam?
Bardzo potrzebuje klatke, na prawde. Juz dłuzej nie powinnam czekac. Odpiszcie co słychac.

Aktualnie na klatke czeka:

Maia, Pipi, mestudio, kalinuwka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalinuwka']Czy mogę prosić o info, gdzie jest teraz klatka i czy jest jakaś kolejka?[/QUOTE]

pisałam Ci na pw i tu jest napisane jak sprawa wygląda
nie wiem? nie widzisz tego?
[quote name='Pipi']Są znowu zapytania o klatke. I cały czas my czekamy, ja i Kasia(?)
Udało sie Wam?
Bardzo potrzebuje klatke, na prawde. Juz dłuzej nie powinnam czekac. Odpiszcie co słychac.

Aktualnie na klatke czeka:

Maia, Pipi, mestudio, kalinuwka[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie nadaje sie do uzytku. Jest po prostu połamana.
Chciałam pojechac na łapanke suki spod chaty w Bielsku Podlaskim. Rozpakowałam ja rano i chciałam złozyc i w takim stanie postawic do auta.
Nawet nie wiem jak opisac uszkodzenia. Wstawie potem zdjecia.
Ma wyłamaną blaszke zabezpieczającą cofanie sie drzwiczek tych zamykających sie, wyrwany bolec zabezpieczający, brak nakretki i ogolnie sie niestety nie zapada, bo po stanieciu na zapadke, klatka sie sama składa i wykrzywia. Nie wiem dziewczyny co wy łapałyscie do tej klatki, tygrysa?
Albo nie umialyscie jej złozyc i probowałyscie na siłe. Zresztą, niewazne, klatka nie nadaje sie do łapania.
Nie potrafie tego naprawic.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='darecky']Klatka łapka jest pilnie potrzebna do Ustki. Proszę o kontakt co się dzieje z klatką.[/QUOTE]

Klatka wrociła do mnie uszkodzona i została naprawiona ale tak, ze teraz zeby ją złozyc, trzeba mocno sie napracowac i kto nie wie jak to nie rozłozy jej sam. Tak wiec do przesłania raczej sie nie nadaje. W dodatku darecky, nie jestem pewna, czy moge zaufac i wysłac klatke tak daleko. No i kolejna rzecz, to to, ze na razie jest w uzyciu. Probujemy złapac dziką suke.
Prosze wypowiedziec sie czy mam wysłac klatke do darecky. Ja po tym w jakim stanie ona do mnie wrociła nie jestem juz taka skora do tego zeby powierzac ja w dodatku osobie ktorej nie znam.
Trzeba zastanawic sie i wymyslec cos o odpowiedzialnosci za stan techniczny klatki.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że w ogóle coś jeszcze dało się z nią zrobić:roll:, choć to, że się nie składa jest olbrzymim utrudnieniem. Czasem nie można zostawić na miejscu dla bezpieczeństwa, żeby nie ukradli, a czas łapania bywa nawet 2 tygodnie i dłużej. No i trzeba mieć odpowiedni samochód, bo do zwykłego nie wejdzie :(. Wymiary 130x51x61cm z tego co pamiętam. Poza tym jak się nie rozkłada, to trudno ją nawet gdzieś posłać, jak opakować, by do końca nie zmarnować?

Liczę, że za jakiś czas uda mi się złapać jedną sunię, ale jak się okaże, że zupełnie ktoś zepsuje, to ostatnia deska ratunku upadnie, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, choć klatka z wysyłki na wysyłkę wracała w coraz gorszym stanie, wiem, bo w międzyczasie pozyczałam i miałam porównanie...

Może jakaś kaucja w sporej wysokośći? Bo jak widać, potem nikt się nie przyznaje i ma to wszystko gdzieś :shake:. Jestem za wysoką kaucją.

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

ja już wcześniej pisałam,że klatka powinna pozostać na Podlasiu TU przynajmniej z poszanowaniem jest używana .... Potrafiliśmy zebrać kasę na klatkę więc i niech inne województwa zrobią to samo ..... może coś Urząd Miasta dorzuci to w ich interesie powinno być walka z bezdomnością .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...