Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mestudio']Powinna być u doris66 od piątku (kurier odebrał ją w czwartek), chciała na weekend bo w tygodniu nie ma i tak jak z niej korzystać.[/QUOTE]
Tak, klatka jest u mnie . I jeszcze na ten weekend jest potrzebna. W przyszłym tygodniu mogę ją zwolnić. Maia chciała klatkę zabrać ode mnie. Nie wiem czy to aktualne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mysle, ze klatka juz wolna, bo widzialam wczoraj jak buniaaga przywiozła w klatce kotke dziką do starylizacji. Juz ciachnieta i zaopiekowana. Chyba, ze sa jeszcze do lapania.
Mnie tez klatka potrzebna.
Wiec tak:
1/ mestudio
2/ maia
3/ pipi

Link to comment
Share on other sites

Jest łapana jeszcze jedna kotka, ale lada dzień klatka bedzie wolna. Może Mestudio zgodziłaby sie aby klatka posuzyła teraz do złapania psa/kota tu na miejscu. Na jakis krótki czas. Jaki sens wysyłać ją teraz do Mestudio a pózniej znowu sciągać w miejsce z którego klatka pojechała. Co Wy na to? Może warto porozmawiać o tym z Mestudio. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie :) Czy jest jakas możliwość wypożyczenia klatki w najbliższych dniach? Łapiemy dzike stadko, 3 szczeniaki złapały się na klatkę dla kotów ale sunia- mama nie wejdzie do niej, dlatego potrzebujemy czegoś większego. Z kim mogłabym skontaktować się w tej sprawie? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...