Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klatka jest u mnie. Teraz czeka mestudio i powinnam chyba puscic ja na troche w Polske. Jest potrzebna, ale mestudio czekajuz na prawde długo. W kazdej chwili klatke moge przekazac, bo niestety od tamtego czwartku zadna suka sie nie złapała. Były w klatce, ale nie staneły na zapatkę. Kilka razy wyciagneły przynętę, ale wyciagały szyje i nie staneły niestety tam gdzie trzeba. Dla duzego psa nie ma potrzeby bo wystarczy, ze sie schyli, wyciagnie łeb do przodu i zabiera i wychodzi. Widziałam to na własne oczy. Nie wiem czy to takie cwaniary są, czy jak?

Mestudio, czy w dalszym ciagu czekasz na klatkę?
Nie wiem co mam robic?

Link to comment
Share on other sites

Ta suka z zakładu jest duża, taka jak onek. Jesli jest tak jak piszesz to obawiam sie, ze tez wezmie jedzenie nie dotykając zapadki.
Ok, ja wiem, ze jest kolejka do klatki, czekam cierpliwie w tej kolejce . W tym czasie wypróbuje sedalin i relanium. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Mam klatke u siebie. Nie wiem komu przekazac. Nie mogę się dodzwonić do mestudio. Ciagle mi odpowiada, ze "jest poza zasięgiem,lub ma wyłączony telefon".[/QUOTE]

Nie rozstaję się z telefonami i nigdy ich nie wyłączam. Oddzwaniam jeśli ktoś dzwoni. Z trzeciego numeru zrezygnowałam i w sumie nie wiem jaki mój numer masz.

jeden z numerów 507-271-588

Na kiedy mogę zamówić kuriera? Mam w pliku zapisane dane z poprzedniej wysyłki tylko potrzebuję maila Twojego żebyś mogła wydrukować sobie druczek dla kuriera, czy to możliwe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Nie rozstaję się z telefonami i nigdy ich nie wyłączam. Oddzwaniam jeśli ktoś dzwoni. Z trzeciego numeru zrezygnowałam i w sumie nie wiem jaki mój numer masz.

jeden z numerów 507-271-588

Na kiedy mogę zamówić kuriera? Mam w pliku zapisane dane z poprzedniej wysyłki tylko potrzebuję maila Twojego żebyś mogła wydrukować sobie druczek dla kuriera, czy to możliwe?[/QUOTE] Super, już się umówiłyśmy telefonicznie. Mestudio przysle kuriera do mnie po klatke. Bardzo dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli dziewczyny ( Totojo i koleżanki ) zdecyduja się łapać sunię z ul. Andersa w Białymstoku to one mają pierwszeństwo do klatki. Jeśli nie, to chyba ja jestem nastepna w kolejce.
Proszę dziewczyny o potwierdzenie co z łapanką na ul. Andersa w Białymstoku.

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam, że jest problem z przesyłaniem klatki w sensie zamówienia kuriera i kosztów.

Może utworzyć na ten cel wspólne konto i korzystać z niego?
Jest strona gdzie zawsze zamawiam kuriera i koszt przesłania klatki to 16,47.
Kurier DPD lub UPS do wyboru, ale DPD jest tańszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Jeśli dziewczyny ( Totojo i koleżanki ) zdecyduja się łapać sunię z ul. Andersa w Białymstoku to one mają pierwszeństwo do klatki. Jeśli nie, to chyba ja jestem nastepna w kolejce.
Proszę dziewczyny o potwierdzenie co z łapanką na ul. Andersa w Białymstoku.[/QUOTE]
Totojo zadecydowala ze nie bedziemy łapać suczki, więc jesteś następna:)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie ma problemu, zawsze wysyła osoba, u której jest aktualnie klatka (niewielka cena za możliwość skorzystania;)), a koszt w [url]www.sendit.pl[/url], to własnie ok. 17 zł. Wystarczy zamówić, sami przyjeżdżają i odbierają towar. Nie wiem czy fundusz się sprawdzi, bo klatka jest cały czas w użyciu, a wiadomo jak z funduszami, jest tyle bied w potrzebie... Ale jak uważacie.

Link to comment
Share on other sites

Mi nie chodzi o zbieranie pieniędzy na wysyłkę tylko utworzenie konta dla wszystkich na sendit.pl bo np. Pipi wysyła klatkę za ok 30 zł i jeszcze ją chciała gdzieś tachać, innej osobie sama opłaciłam i zamówiłam kuriera bo nie umiała znaleźć nic poniżej 50 zł i tak się ludzie miotają, nie wiem po co przepłacać skoro można wysyłać za 16,47.

Link to comment
Share on other sites

Mestudio juz napisałam Ci pw.
Maja będe próbowała złapać w klatkę koleżankę Misi z opuszczonego zakłądu. Mogę to robić tylko w weekendy bo w tygodniu nie ma komu sprawdzać klatki i jej nadzorować. A trzeba to robić co kilka godzin. Jeśli klatka dotrze w tym tygodniu to pierwszy termin łąpanki to najbliższa sobota i niedziela. Jesli sie nie uda to kolejny termin - w kolejny weekend. W ciągu tygodnia klatka bedzie wiec wolna.

Link to comment
Share on other sites

może jak sie znajdzie transport do Biełegostoku w tygodniu, to bym ją wzięła. Próbowałam złapać małą sunię. Najpierw łapałam ją na kocią klatkę, ale jakiś łajdak mi ją ukradł. Wyłamał kłódkę i zabrał klatkę :-(. Tej będę pilnowała jak oka w głowie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']może jak sie znajdzie transport do Biełegostoku w tygodniu, to bym ją wzięła. Próbowałam złapać małą sunię. Najpierw łapałam ją na kocią klatkę, ale jakiś łajdak mi ją ukradł. Wyłamał kłódkę i zabrał klatkę :-(. Tej będę pilnowała jak oka w głowie....[/QUOTE]
No... ja nie mam możliwości pilnowania klatki w ciągu tygodnia, dlatego ustawię ją w sobotę dopiero i pewnie cały dzień przesiedze gdzies w krzakach obok albo w samochodzie na parkingu, bo nie ukrywam, też sie bardzo boję że ktos klatkę ukradnie. Bądźmy w kontakcie ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...