Jump to content
Dogomania

POMÓŻ W LECZENIU ONki LUNY


Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Luneczka ma chyba podobne zmiany na skórze do Igorka tylko w mniejszym nasileniu:shake: jego skóra też nieładnie pachnie
trzeba sunieczkę i tych wspaniałych ludzi wspomóc, więc wykombinowałam:lol:
po uzgodnieniu z moja kochaną koleżanką spoza dogo, która miała dać grosik Igorkowi- Monika P-S prześle 30 zł dla Lunki , poszę o nr konta na priv by jej przesłać
Monika słonko DZIEKUJEMY:loveu:

przepraszam, ze nie moge juz osobiście:-( bo sie strasznie w listopadzie wydeklarowałam i spustoszyłam :oops:ale obiecuję na koniec miesiąca jak przyjdzie grosz przesłać dla suni jeszcze 30:) no i oczywiście ciągłe kombinowanie gwarantuję:cool1:
Beli tez obiecałam paczuszkę na bazarki no i muszę się zebrać koniecznie,mam nadzieję że ten dział pomocowy dla tych co mają dom a wymagają pomocy obejmuje bazarkowanie:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']aha jeszcze chciałam wspomnieć, że owczarki dość często mają niedoczynnośc tarczycy i zawsze warto sprawdzić czy to nie jest przyczyna wyłysień i chudnięcia[/QUOTE]
Kto wie, czy nie masz racji. Sunia ma skore mocno łojotokową i jest bardzo wychudzona. Chyba dalsza diagnostyka nas czeka.
Bardzo dziekujemy p.Monice za wsparcie dla Lunki.

Link to comment
Share on other sites

Betko, nie wiem, czy suni jest konieczny ten suplement? Moze bardziej przyda sie Twojej suni?
Na razie wiemy, ze Lunka ma poważny problem ze skorą i jest wychudzona. Pierwsze wyniki będą w czwartek... zobaczymy co dalej.
Zapytam wetki, czy przy jej przypadlowsci kwasy Omega 3 przyniosą poprawe.
Bardzo dziekuje za Twoją propozycje, nie wykluczone, ze skorzystamy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję pięknie kochanym ciociom; [B]joteska[/B], [B]Monika P-S[/B] i [B]betka[/B]:Rose::Rose::Rose:
Zaraz zapiszę wasze deklaracje pomocy dla suni :)

Czekamy na wyniki badań.
Wtedy dopiero będzie można przybliżyć koszty leczenia.
Myślę, że z waszą pomocą damy radę :multi:

[B]Belu[/B], wiadomo już coś w/s bazarku ?

Link to comment
Share on other sites

Wklejam odpowiedz od Viris.
[COLOR=royalblue][I]Nie można wystawiać bazarków, na zwierzęta które mają DS. Przykro mi, ale nie zezwalamy na takie bazarki w żadnym przypadku. Pomóc może jakaś fundacja z allegro charytatywnym, użyczając swojego konta[/I][/COLOR].
Oczywiscie, nikt nam nie zabroni przekazac darowizny dla dowolnego psiaka. Zawsze jest to tylko prywatna sprawa darczyncy.
Zobaczymy jakie będą wyniki badan Luny. Na razie nie bedziemy sie zwracac o pomoc do zadnej fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...