Jump to content
Dogomania

kot zamieszkał w garażu SKRAJNIE WYCHUDZONY szuka domu Wrocław


MagdaCh

Recommended Posts

Od wczoraj mieszka u nas w garażu kotek/kotka i szukamy dla niego domu. Jest wychudzony tak że został prawie sam kręgosłup ale to ładny, spokojny kot. Na pewno nie czuje się zbyt dobrze, miał obok postawioną kuwetę ale niestety w nocy si i ku zrobił pod siebie (więc chory albo za bardzo wystraszony żeby wyjść z legowiska). Szukamy mu domu albo może doświadczonego domu tymczasowego - nie mamy w ogóle doświadczenia z kotami, a w domu mieszkają dwa psy i królik... Proszę o kontakt 605667234 lub jakieś porady bardziej doświadczonych osób :)
Jest to bury kotek, pręgowany.

Link to comment
Share on other sites

pojedziemy dzisiaj po pracy do weta. Kupa nie jest jednak biegunką no ale z tego co słyszałam o kotach to raczej są czyste i unikają brudzenia zwłaszcza siebie... Ten kot jest strasznie chudy, pić też bardzo mu się chciało i był bardzo zmarznięty. Może znacie namiary na jakieś osoby z Wrocławia które zajmują się adopcjami? Na razie dostaje jeść 2 razy dziennie puszkę i do picia wodę i do drugiej miski mleko z wodą.

Link to comment
Share on other sites

to zależy od kota z tym mlekiem - moje 2 koty piją mleko i nic im nie jest, a 3 nie może, bo biegunka. Tym brudzeniem to jest bardzoo niepokojące.................koniecznie wet, ja nikogo od kotów z Wrocławia nie znam, ale jak byś się na miau zalogowała i założyła wątek z Wrocławiem w tytule to tam na pewno jakieś ciotki są

Link to comment
Share on other sites

Po wizycie u weterynarza: bardzo nieciekawie... Stary kastrat, kulejący lub wręcz z niedowładem tylnej nogi (albo źle zrośnięte złamanie, albo nowotwór rozdął kość), stąd być może nietrzymanie moczu i kupy, do tego podejrzenie niewydolności nerek albo wątroby. katastrofa

Link to comment
Share on other sites

wyniki badania krwi już są :) są zaskakująco dobre uff. Morfologia prawie idealna, podobno trochę podwyższony cholesterol. Wszystkie gorsze parametry mogą wynikac z długiego głodu a tylko ewentualnie z rozpoczynających się dopiero problemów z nerkami. Fizycznie jeszcze nie mam tego wydruku, może jutro odbiorę. Wet zaleca rtg -z tym tak od razu pewnie mi się nie uda ze względu na kasę. Czekamy na kupę której nie było aż od zeszłej nocy-boję się czy zrobi pod siebie czy skontroluje.

Link to comment
Share on other sites

wyniki odbiorę jutro po południu to sobie dokładnie obejrzymy bo za słabo się znam żeby samodzielnie je interpretowac. Ale lekarz powiedział że z nerkami albo nic nie ma i to przez niedożywienie są gorsze parametry, albo dopiero coś się zaczyna. Wątek na miau już ma.

Link to comment
Share on other sites

Jest sobie dalej w garażu i trzeba szukac mu domu... Szykujemy się powoli do rtg tylnej nogi. Kupę zrobił poza legowiskiem na szczęscie, ale nie w kuwetce i śmierdzi bardzo, macie jakiś pomysł na ten zapach? Na teraz najważniejsza jest sprawa znalezienia mu domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...